İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Hurda Kablo Fiyatları 2024

Hurdacı firması olarak, İstanbul’da hurda kablo alan yerler arasında olduğumuzdan bahsetmiştik. Dolayısıyla her türlü hurda atık kabloların alımlarını gerçekleştiriyoruz. Bugün hurda kablo fiyatları 2024 yılı listesini sizlerle paylaşıyoruz. Firmamız fabrikalardan, tesislerden ve imalathanelerden tonajlı kablolarınızı adresinize gelerek teslim almaktadır. Bu sebeple adresten hurda kablo alımı için arayabilirsiniz. Size sunacağımız fiyat teklifi kablolarınızın cinsine, miktarına ve bulunduğu yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü kablonuzda bulunan madde ve madenlerin türeviyle nakliye maliyeti fiyatı etkilemektedir.

Bizden Teklif Almadan Hurda Kablo Satmayın ! 

Hurda kablo satışı yapmadan önce, Güncel Hurda Kablo Fiyatları listemizden elinizdeki hurdaların değerini öğrenebilirsiniz. Böylece piyasadan yüksek fiyat teklifi sunduğumuzu fark edebilirsiniz. Hurda kabloları teslim alan ekiplerimizi ödemenizi nakit olarak yapmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat yalnızda kabloların resimlerini göndererek ön teklif isteyebilirsiniz. Marmara Bölgesi’nde nakliyeden tasarruf ederek daha yüksek teklifler sunuyoruz. Bu sebeple hurda kablo satışı yaparken öncelikle firmamızdan teklif oluşturulmasını talep etmeniz, daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca güncel hurda fiyatları sayfamızı incelemeniz menfaatinize olacaktır.

Hurda Kablo Fiyatı 2024

Karışık Kablo hurdası79,60 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo76,50 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu88,25 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo85,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu124,25 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo79,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo75-90 ₺/Kg

 

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Kablo bakır fiyatları satmak istediğiniz, kablolardaki bakırın kalitesi ve durumuna bağlı olarak değerlendirme yapılır ve gerçek değerinden hurda bakır kablo alımı gerçekleştirilir. Demir Kıran Metal, hurda bakır kablo alımı konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Özellikle elektrik sanayi içerisinde sıkça kullanılan bu kablo türü, ömrünü tamamladığında geri dönüşüm işlemine tabi tutulur.

Firmamız, Türkiye genelinde her tonajda hurda bakır kablo alımı yapmaktadır. Nakit ödeme ile hurda kablolarınızı atıldığı konumdan alıyoruz ve güncel piyasa değerine göre kilogram fiyatı üzerinden ücretlendirme yapıyoruz. Size en yakın hurdacı firması olarak, resim atarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Alınan hurda kablolarınızın geri kazanımını sağlayarak çevreye duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Demir Kıran Metal olarak, hurda kablo alımı konusunda uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Hurda kablolarınızı geri dönüşüm sürecine dahil ederek, kaynakların verimli kullanımına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca, hurda bakır kablo fiyatları konusunda da piyasa değerlerini takip ederek, sizlere en iyi teklifi sunmaktayız.

Güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla, hurda bakır kablo alımı konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Lütfen bize ulaşarak hurda kablolarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Hurda Kablo Kaç TL

Hurda kablo alan firmalar arasındaki liderliğimizi sürdürüyoruz. Sektörü domine ederek piyasayı biz belirliyoruz. Yerinden hurda kablo alımı yapan herkes fiyat listemizden esinlenmektedir. İstanbul’da hurda kablo kaç lira oldu diye merak edenler buradan merakını giderebilmektedir. Anlık hurda kablo fiyatları ne kadar öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden yüksek tonajlı hurda kablo alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolarınızı içeriğindeki bakıra endeksli olarak fiyatlandırmaktayız.

Soyulmuş Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmuş hurda kablo fiyatları, soyulmamış kablo hurda fiyatı, fiberoptik kablo hurda fiyatı, yeraltı enerji kablosu fiyatı, şantiye kablosu fiyatı, elektrik kablosu hurda fiyatı, yağlı – yağsız, saf bakır ve alüminyum hurda kablo fiyatı gibi birçok farklı kategori, hurdalarını satmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Hurdalarınızın fiyatını belirlemek için uzman ekipler, hurdayı inceler ve piyasa değerine göre ödeme yapar.

Firmamız, her türlü hurda kabloyu satın almaktadır ve siz müşterilerimizden kablolara bakır fiyatı üzerinden ödeme yapmaktadır. Firmamız sürekli güncel fiyatlar sunmaktadır. Buradaki fiyatlar her 24 saatte bir güncellenir. Kabloları soymadan önce analiz süreci yaparak size bir teklif sunuyoruz ve kabul etmeniz durumunda hurda kablolarınızı satın alıyoruz.

Hurda Kablo Fiyatları 2024

1 kg hurda kablo fiyatı ile tonajlı hurda kablo fiyatı birbirinden farklıdır. Çünkü yüksek tonaj nakliye kolaylığı ve kota yükseltme sağlamaktadır. Buradaki avantajlar sebebiyle artan kazancımızı müşterimizle paylaşarak, müşterilerimizin daha iyi kazançlar elde etmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan fikir anlayışımızla, profesyonelliğin getirdiği yükümlülükleri aşıyoruz. Hurda kablo kilo fiyatı sormak veya kablo hurdası satmak için size en yakın hurdacılar arasında aramanızı bekliyoruz. Soyulmuş veya soyulamamış hurda kablo fiyatı öğrenmek için hemen arayın.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Yüksek fiyat avantajı
  • Anında nakit ödeme
  • Profesyonel hizmet
  • Ücretsiz nakliye
  • Adresten alım

Hurda kablo fiyatları sayfamızdaki mümkün olduğunca sık güncelliyoruz. Ancak bazen yoğunluktan ihmal edebiliyoruz. Bu sebeple anlık fiyat teklifi istemek veya güncel fiyat öğrenmek için en doğru yöntemin firmamızı aramak olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Güncel hurda kablo fiyatları 2023 fiyatı ile kablolarınızı adresinize gelerek teslim alıyoruz. Kapıda nakit ödeme yaparak, kablo hurdası alım satımını kolaylaştırıyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp