İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Ataşehir gibi hizmet sektörünün ve sanayi sektörünün üst düzey olduğu bölgelerde Ataşehir hurdacı firmaları oldukça fazladır. Demir Kıran Metal firmamız da Ataşehir içerisinde hurda alımı yapan hurdacı firmalarından bir tanesidir. Firmamız, özellikle müşteri memnuniyeti ve kaliteli hurda alım hizmetiyle tanınmaktadır. Bu doğrultuda sektörde bulunabilecek en iyi hurda alım hizmeti de firmamız tarafından verilen hizmettir. Demir Kıran Metal, her türlü hurda alımı yapabilen bir hurdacı firmasıdır. Bu açıdan firmamızın alımını yapmadığı bir hurda türü kesinlikle bulunmamaktadır. Firmamız, Ataşehir hurdacı denince akla ilk gelen hurdacı firmasıdır. Bu doğrultuda firmamızın ne kadar profesyonel ve ne kadar deneyimli olduğu da kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. 

Demir Kıran Metal Ataşehir Hurdacı Firması 

Demir Kıran Metal, Ataşehir’de toplu hurda alımı yaparak geri dönüşüme daha büyük katkılar vermektedir. Bu doğrultuda geri dönüşümü önemsediği anlaşılan firmamız, her türlü hurdanın alımını toplu olarak yapabilmektedir. Firmamız, özellikle müşterilerine karşı olumlu davranışlarıyla sektörde bir numaralı hurdacı konumuna gelmiştir. Müşterilerimize karşı karşılıksız olarak sağladığımız avantajlar hurda sektörü içerisinde her zaman ilk tercih olmamızı sağlamıştır. Bu yönde çalışmalarını sürdürmekte kararlı olan firmamız, her geçen gün müşterilerine yeni avantajlar sağlamakta ve bu avantajları hurda sektörüne kazandırmaktadır. Sizler de sektör içerisinde kalıcı olarak hurda satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir hurdacı arıyorsanız firmamızı tercih edebilir, hurda satışından yüksek gelirler elde edebilirsiniz… Bakır hurdası, kablo hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası, nikel hurdası, sarı hurdası, pirinç hurdası ve diğer tüm hurdalar için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir’de Hurda Alan Hurdacılar 

Firmamız, Ataşehir içerisinde gece gündüz hurda alımlarına devam etmektedir. Bilindiği üzere geri dönüştürülmediği takdirde kullanılması mümkün olmayan maddeler hurda adı verilmektedir. Bu doğrultuda firmamız, Ataşehir içerisinde hurda alımı gerçekleştirmekte ve bu hurdaların alımını daima yüksek fiyattan yapmaktadır. Hurda alımı işlemlerinin yanı sıra yıkım ve söküm işlemlerini de gerçekleştirmekte olan firmamız, alanında uzman çalışanlarıyla sizlere fabrika yıkım ve söküm hizmeti sunmaktadır. İşlem sonucunda ortaya çıkacak hurdaların alımı ise firmamız tarafından her zaman yüksek fiyattan alınarak daha değerli hale getirilmektedir. Bu açıdan Ataşehir fabrika yıkım söküm hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatlandırmayı sizlere Demir Kıran Metal sunmaktadır. 

Ataşehir Hurda Yangın Merdiveni Alımı 

Yangın merdivenleri uzun süre hava olaylarına maruz kaldığı için bir süre sonra kullanılamaz bir duruma gelmektedir. Bu doğrultuda yangın merdivenlerinin birkaç sene içerisinde bir değiştirilmesi gerekmektedir. Bu değişim esnasında da hurda durumuna gelmiş olan yangın merdivenin kesilmesi lazımdır. Hurda yangın merdiveni kesimi yapan hurdacı olan firmamız, kesim sonucunda hurda yangın merdiveninizi yüksek fiyattan alarak sizlere gelir sağlamaktadır. 

Alanında uzman çalışanlarıyla yangın merdiveni kesimi yapmakta olan Ataşehir hurdacı firmamız, durum kontrolü yaparak oluşabilecek hasar riskini sıfır seviyesine indirmektedir. Bu açıdan çevreye zarar vermeden kesim işlemlerini yapan firmamız, kesim sonucunda Ataşehir hurda yangın merdiveni alımı yapan hurdacı firmasıdır. 

Ataşehir Hurda İskele Alan Hurdacı 

İskele çoğunlukla inşaatlarda kullanılan ve aynı yangın merdiveninde olduğu gibi zamanla hurda konumuna gelen bir üründür. Ataşehir hurda iskele alımı yapan hurdacılar ise yoğunlukta olup, alımlarını gerçekleştirmektedir. Ancak, her hurdacı firması Demir Kıran Metal gibi yüksek fiyattan hurda iskele alımı yapamamaktadır. Hurda inşaat iskelesi de dahil olmak üzere bütün inşaat malzemelerini almakta olan firmamız, Ataşehir hurda inşaat malzemeleri alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlandırmayı sunan tek hurdacıdır. Bu doğrultuda her zaman ilk tercih olmayı başarmış olan firmamız, sektörün geleceğine yön vererek hurda alımlarına devam etmekte ve her geçen gün profesyonelleşen yapısıyla hizmetlerini sürdürmektedir. 

Ataşehir Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmaları 

Teknoloji devrinde yaşadığımızdan dolayı hemen hemen her üründe kablo kullanımını görmekteyiz. Hemen hemen her üründe kablonun kullanılmasıyla birlikte, hurda durumuna gelmiş kablolar da yoğunluktadır. Bu açıdan Ataşehir içerisinde hurda kablo alımı yapan Ataşehir hurdacı firmamız, aynı zamanda İstanbul genelinde de alımlarına devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden beri yüksek tonajlı ve toplu alımlara özen göstermektedir. Bu açıdan yüksek tonajlı ve toplu alımlarda müşterilerine ekstra avantajlar sunan firmamız, karşılıksız olarak avantaj sunan ilk ve tek firmadır. Bakır içli hurda kablo, içten yanık hurda kablo, kalaylı hurda kablo, alüminyum hurda kablo alımı işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, sektör içerisinde bulunan her türden hurda kablonun alımını adresten gerçekleştirmektedir. 

Ataşehir Yüksek Fiyattan Hurda Alımı 

Yüksek fiyattan hurda alımı yapan hurdacılar her zaman öncelikli konumdadır. Ancak hurda firmalarının yüksek fiyattan alımın yanında müşterilerine çeşitli avantajlar da sunması gerekmektedir. Bu doğrultuda Ataşehir yüksek fiyattan hurda alımı yapan hurdacı olan firmamız, müşterilerine çok çeşitli avantajlar da sunmaktadır. Özellikle yüksek tonajlı alımlarda müşterilerine bolca avantaj sunan firmamız, karşılıksız olarak müşterilerine avantaj sağlayan tek hurdacı firması olarak ön plana çıkmaktadır. Ataşehir hurda alımı yapan hurdacılar arasında her zaman ilk tercih olan firmamız, elinizde bulunan her türden hurdanın alımını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek sizleri avantajlarımızdan yararlanmaya davet etmektedir. 

Ataşehir Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum diğer metallere göre doğada en çok bulunur. Sadece yapılan bulunduktan sonra saf hale getirilme işlemi yapılır. Alüminyumun kullanım alanları çok fazladır. Bu nedenle de alüminyum hurda da önem taşıyan hurda türlerindendir. Alüminyum endüstrisinin tüm alanlarında yaygın olarak kullanımı vardır. Ataşehir alüminyum hurdası alımı olarak hizmet kalite çizgimiz değişmeden ilk günden beri devam etmektedir. Geri dönüşüme sağladığımız katkı, müşterilerimizle olan güven dolu ilişkimiz ve alışverişimiz sektörde en profesyonel şekliyle sürmektedir.

Ataşehir Güncel Hurda Bakır Fiyatı  

Ataşehir hurda bakır alımı, Demirkıran Metal için ayrı bir öneme sahiptir. Firmamız, hurda bakırın geri dönüşümüne büyük önem göstermektedir. Bunun nedeni ise endüstrinin merkezinde bakırın olmasıdır. Bakırın geri dönüşümüyle endüstrinin canlanması da hedeflenmektedir. Bunun için çoğu Ataşehir hurdacı firmasının hurda bakır alımı yaptığı bilinmektedir.  

Ataşehir güncel hurda bakır fiyatı, türden türe değişmektedir. Bir hurda bakır türü yüksek fiyattayken bir hurda bakır düşük fiyatta olabilmektedir. Bunun nedeni ise hurda bakır türlerinin farklı kullanım alanlarına ve özelliklere sahip olmasıdır. Firmamızı tercih edenler;  

 • Güncel soyma bakır hurdası fiyatı,  
 • Güncel lama bakır hurdası fiyatı,  
 • Güncel kırkambar bakır hurdası fiyatı,  
 • Güncel %98 külçe bakır fiyatı,  
 • Güncel TTR kırma bakır hurdası fiyatı,  
 • Güncel bakır talaş hurdası fiyatı,  

Konusunda firmamıza güvenmelidir. Bunun nedeni ise Ataşehir hurdacı firmamızın, güncel hurda bakır fiyatları açısından yüksek rakamlara sahip olmasıdır. Firmamızda sunulan bir fiyatın, başka bir hurdacıda sunulduğu şu ana kadar görülmemiştir. Bu da en yüksek hurda bakır fiyatı listesinin firmamızda olduğunu göstermektedir.  

Ataşehir En Yakın Hurdacı  

En yakın hurdacının tercih edilmesi, hızlı hurda satışı yapmanız için önemlidir. Hızlı hurda satışı sonucunda ödemeler de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu durumda herkes ödemesini hızlı isteyeceğinden, Ataşehir hurdacı firmamız sıkça tercih edilmektedir.  

Ataşehir en yakın hurdacı olarak bilinen firmaların çoğunda adresten hurda alımı bulunmaktadır. Firmamızın bu hurdacılardan farkı ise, olabilecek en yüksek tonajlı alımları da adresten yapabilmesidir. Diğer Ataşehir size en yakın hurdacı firmalarında böylesine hizmetler maalesef bulunamamaktadır.  

Firmamız, en yakın hurdacı olarak bütün hurda türlerinin alımını gerçekleştirmektedir. Adresinize gelerek alım yapan firmamız, adresten alım için herhangi bir ek ücret de talep etmemektedir. Bu durum, müşterilerimize gösterdiğimiz değeri de kanıtlamaktadır. Memnuniyete büyük önem veren Ataşehir hurdacı firmamız, %100’e yaklaşan memnuniyetle kaliteli hizmetlerine bölge içerisinde devam etmektedir.   

Ataşehir Her Mahalleden Hurda Alımı  

Bütün mahallelerden hurda alımı yapabilen firmamız, hizmet kalitesi anlamında Ataşehir’in en gelişmiş hurdacısıdır. Kurulduğu günden bu yana Ataşehir hurdacı bölgesinde hizmet veren firmamızın alımını yapmadığı bir hurda bulunmamaktadır. Bundan dolayı herkesin tercihi Demirkıran Metal’dir. Firmamız özellikle; 

 • Aşıkveysel Mahallesi hurda alımı,  
 • Atatürk Mahallesi hurda alımı,  
 • Barbaros Mahallesi hurda alımı,  
 • Esatpaşa Mahallesi hurda alımı,  
 • Ferhatpaşa Mahallesi hurda alımı,  
 • Fetih Mahallesi hurda alımı, 
 • Mustafa Kemal Mahallesi hurda alımı,  

Yapmaktadır. Zaten bu mahalleler, Ataşehir’deki hurdacılık faaliyetlerinin en işlek olduğu mahallelerdir. Ataşehir her mahalleden hurda alımı, tercih edilebilecek her firmada bulunabilecek bir avantaj değildir. Dolayısıyla firmamızı tercih etmeniz, sizin için en iyi karar olacaktır.  

Ataşehir Hurda Akü Tonlu Alım Fiyatı  

Demirkıran Metal; hurda küçük akü alımı, hurda kuru akü alımı ve hurda sulu akü alımı yapabilen bir hurdacıdır. Ataşehir hurda akü fiyatları da kilo ve ton fiyatları olarak iki gruba ayrılmaktadır. Firmamız, Ataşehir hurda akü ton fiyatı olarak yüksek fiyat sunduğu gibi kilo fiyatı olarak da yüksek fiyatlara sahiptir. Bu avantajımız, yukarıda saydığımız üç hurda akü türü için de geçerlidir. Özellikle Ataşehir yüksek tonajlı hurda akü alımı için tercih etmeniz gereken firmamız, fiyat avantajının yanında farklı avantajlara da sahiptir. Bu avantajlardan hızlı ve ücretsiz bir şekilde yararlanabilmeniz adına Demirkıran Metal’in tercih edilmesi önemli bir husustur.  

Hemen Arayın
WhatsApp