İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Alışveriş Merkezi Sökümü

Firmamız Ayrıca Türkiye Geneli Fabrika sökümü yapan  firma olarak Türkiye'de her ilde Çalışma Yapmaktadır.

Alüminyum Hurdası

Sektör içerisinde en çok alımı yapılan hurda türü şüphesiz alüminyum hurdasıdır. Hurda alüminyum, her hurdacı tarafından alınmaktadır.

Atık Kağıt ve Karton Hurdası

Atık Kağıt ve Karton Hurdası Geri Dönüşüm Firması Olarak İstanbul da Atık Kağıt ve Ambalaj Hurdası Almaktayız.Hemen Arayın 7/24 Hurdacı

Bakır Hurdası

Bakır hurdası alan yerler ya da bakır hurdası alan fabrikalar arayışı olduğunda hurdacı firmamız Demirkıran Metal ilk sıradadır.

Demir Hurdası

Demirkıran Metal firmamızın Türkiye genelinde yapmış olduğu hurda alımlarının çoğu hurda demirden oluşmaktadır.

Kablo Hurdası

Elinizde kablo hurdası varsa ve kablo hurdası fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Türkiye genelinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Krom Hurdası

Demir Kıran Metal Diğer Hurda Çeşitlerinde Olduğu Gibi Krom Hurdası İçinde Sizlere Piyasanın En Güncel Fiyatından Hizmet vermektedir.

Kurşun Hurdası

Kurşun genel anlamda akünün hammaddesi olarak ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla kurşunun en büyük kullanım alanı akü imalatıdır.

Plastik Hurdası

Plastik Hurdası Almaktayız Her Nevi Hurda Alımı Yapan Firma Olarak İstanbul ve Civarında Hurda Alımı Yapıyoruz.Demir Kıran Metal Hurda Alım.

Sarı Hurdası

Elinde bulunan hurdaları satmak isteyen her satıcı kaliteli bir hizmet beklemektedir. Bu beklenti, satıcıların en doğal hakkıdır.

Hemen Arayın
WhatsApp