İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Bakır hurdası alan yerler ya da bakır hurdası alan fabrikalar arayışı olduğunda hurdacı firmamız Demirkıran Metal ilk sıradadır. Kısaca bakır alan hurdacıların başında geliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Tokat, Amasya, Yozgat, Çorum, Çanakkale, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Bursa, Kırklareli ve diğer tüm illerden bizi arayabilirsiniz.

Bakır Hurdası Alanlar

Bakır; enerji, elektrik, elektronik, sanayi, inşaat, ulaşım ve endüstriyel birçok sektör içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Öyle ki bakırın kullanılmadığı bir alan yok denecek kadar azdır. Bilindiği gibi bütün hurda türlerinin geri dönüşümü yapılmaktadır. Geri dönüşümde hiçbir hurda türü ayrımı gözetilmemektedir. Sonuç olarak geri dönüştürülen hurdalar tekrar ekonomimize ve iş alanlarımıza kazandırılmaktadır. Bu durumda hurda bakır geri dönüşümü de oldukça önemli bir husustur. Hurda alım firmaları bu bilinçte olarak hurda bakır alımı yapmalıdır. Demirkıran Metal firmamız da bu bilince sahip bir hurdacı olarak alımlarını sürdürmektedir. Hurda bakırın birçok türü mevcuttur. Bu türler elbette çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Ek olarak tür fiyatları da birbirinden farklıdır. Firmamız ise tür ayrımı gözetmeden hurda bakır alımlarını sürdürmektedir. Demirkıran Metal’in en büyük özelliği şüphesiz ülke genelinde hizmetlerini yoğunlaştırmasıdır. Firmamız, uzun zamandan beri ülke genelinde hizmetler vermektedir. Bu da firmamızın ne kadar büyük bir firma olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Demirkıran Metal firması hurda bakır alımı işlerine yoğunluk vermektedir. Firmamız bu yoğunluk sonucunda ise daha fazla hurda bakır alımı yapmaktadır. Daha fazla hurda bakır alımı ise daha verimli geri dönüşüm demektir. Bu anlamda firmamızın sektörlere vermiş olduğu katkı küçümsenmeyecek derecededir. Demirkıran Metal var olduğu sürece Türkiye genelinde seçilebilecek en iyi hurdacı firması konumundadır. Dolayısıyla hurdalarını satmak isteyen herkes gönül rahatlığıyla firmamızı tercih etmelidir.

Profesyonel Bakır Hurdası Alımları

Bir hurdacının profesyonel anlamda hurda bakır alımı yaptığı birçok durumdan anlaşılmaktadır. Bunlardan en temeli ise firmanın müşterilerine sağladığı avantajlardır. Hurda sektörü içerisinde avantaj demek, profesyonellik demektir. Bu doğrultuda müşterilerine kaliteli avantajlar sunan firmalarla çalışılmalıdır. Demirkıran Metal de bu avantajları sunan firmaların başında gelmektedir. Firmamız, profesyonel hurda bakır alımı da dahil olmak üzere profesyonel anlamda gerçekleştirdiği her alımda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar tarafımızca ücretsiz olarak sunulmakta ve böylelikle de müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Profesyonellik, müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Profesyonel bir hizmetin olduğu yerde, müşteri memnuniyet oranı da fazlalık göstermektedir. Demirkıran Metal hurda alım firmamızın müşteri memnuniyetinin yüksek olması da profesyonellikle alakalıdır. Profesyonel bir hizmet isteyenlerin seçmesi gereken firma ise Demirkıran Metal’dir.

Alınan hurdaların tartılma işlemleri oldukça önemlidir. Sonuç olarak tartım işlerinde birtakım hatalar meydana gelebilmektedir. Firmamızın özelliği ise hiçbir tartım işleminde sorun yaşamıyor olmasıdır. Demirkıran Metal, hassas kantarlar yardımıyla tartım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hassas kantarlar ise yanlış bir tartımı engellemektedir. Bu durum hem alıcı hem de satıcı için oldukça olumlu bir durumdur. Sonuç olarak hassas kantarla hurda tartımı yapan hurdacı, iki tarafın gelirlerini arttırmayı hedeflemektedir. Firmamız da hurda bakır alımları da dahil olmak üzere bütün hurda alımlarında hassas kantar kullanmaktadır. Hiçbir hurda tartımında ise sorun çıkmamakta ve en yüksek fiyat üzerinden ödemeler yapılmaktadır.

Nerelerden Hurda Bakır Alımı Yapıyoruz

Her fırsatta belirttiğimiz gibi firmamızın belirli bir hizmet bölgesi yoktur. Demirkıran Metal için Türkiye, bütün hizmet alanlarını kapsamaktadır. Dolayısıyla firmamız da ülke genelinde hizmetler vermektedir. Çoğu firmanın ülke genelinde hizmet vermediği bir dönemde, firmamız Türkiye geneli hizmetlerini sürdürmektedir. Bu da firmamızın kalitesini gösteren bir diğer özelliktir. Hurda bakır gibi birçok hurda türü vardır. Bu hurda türleri de istek dahilinde ülke genelinden yapılabilmektedir. İl bazında hizmetlerini sürdüren firmamız, Türkiye’nin her yerinden hurda alımı da yapmaktadır. Hurdacılık ile uğraşacak olan çoğu firma öncelikle büyükşehirlerde alımlarına başlamaktadır. Çünkü büyükşehirler içerisinde hurda alım devamlılığı oldukça fazladır. Bu açıdan firmalar gerekli ciroya bu gibi büyük illerde sahip olmaktadır. Firmamız da başlangıç olarak öncelikli büyükşehirlerde hizmet vermiştir. Ardından daha da profesyonelleşen firmamız, ülke genelinde hizmetler vermeye başlamıştır.

Bizim için Türkiye genelinde gidilemeyecek hiçbir yer yoktur. Müşterilerimiz nerede ise profesyonel çalışma arkadaşlarımız oradadır. İstek dahilinde ülkemizin her yerinden alım yapan Demirkıran Metal, il ya da ilçe ayrımı yapmamaktadır. En hızlı şekilde hurdalarınızı alan hurdacı firmamız, bu konumda zaman kaybına yer vermemektedir. Ülke geneli anında hurda alımı konusunda en başarılı hurdacı olan Demirkıran Metal, bu hizmetle tekrar kalitesini göstermiştir. Firmamız, her türlü alımı en kısa sürede tamamlamaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin zaman kaybetmemesi ve anında ödeme alması kolaylaştırılmaktadır.

Demirkıran Metal Adresten Hurda Bakır Alımı Yapan Firma

Bir hurdacının adresten hurda alımı yapabilmesi gereklidir. Bu özellik o hurdacının müşterilerine verdiği değeri de yansıtmaktadır. Dolayısıyla ülke genelinde adresten hurda alımı yapabilen bir hurdacı ile çalışılmalıdır. Günümüzde Türkiye geneli hurda alımı yapan hurdacılar sınırlı sayıdadır. Bu hurdacılardan bazıları ise adresten hurda alımı yapmamaktadır. Kısacası Türkiye genelinden alım yapan her hurdacı, adresten hurda alımı yapacak diye bir şey yoktur. Hurdalarını satmak isteyenler ise hurdalarınızı adresten alacak olan bir firma tercih etmelidir. Böylelikle daha kaliteli bir hizmetin alınması kolaylaşacaktır. Demirkıran Metal tarafından her hurda adresten alınabilmektedir. Hurda bakır alımları da titizlikle adresten olmak kaydıyla yapılmaktadır. Bazı Türkiye’de hurda alımı yapan firmalar belirli bir miktar koşuluyla adresten alım yapmaktadır. Belirli bir miktarda hurdanız varsa elbette bu tür hurdacılar da tercih edilebilmektedir. Ancak burada Demirkıran Metal firmamızın avantajı, herhangi bir miktar sınırına sahip olmamasıdır. Firmamız, az ya da çok demeden bütün hurda bakırlarınızı adresinize gelerek yapmaktadır.

Demirkıran Metal; il, ilçe, mahalle, köy gibi bölgelerin ayrımını yapmamaktadır. Türkiye’nin her yerine erişimimiz vardır. Bu özelliğimiz firmamızın ne kadar köklü bir firma olduğunu da göstermektedir. Firmamız uzun senelerden beri ülke genelinden alım yapmaktadır. Ülke genelinde alım yapmaya başladığımızdan beri de hizmetlerimiz bu yönde şekillenmiştir. Hizmetlerini daha da geliştirmeyi amaçlayan firmamız, Türkiye genelinde en profesyonel hurdacı firması olmaya sürdürmeyi hedeflemektedir.

2022 Güncel Hurda Bakır Fiyatı

Zaten değişken olan hurda piyasası, salgın ile birlikte daha da değişken olmuştur. Öyle ki piyasa içerisindeki anlık değişimler oldukça fazladır. Bu durum sabit bir fiyatlandırma listesinin yapılmasına da engel olmaktadır. Firmamız ise çeşitli analizlerle birlikte çok değişken olmayan fiyatlandırma listelerine sahiptir. Demirkıran Metal’in yaptığı analizler sonucunda en doğru fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Böylelikle fiyatlarını da sık sık değiştirmeyen firmamız, müşterilerine daha stabil bir hizmet sunmaktadır. Hurda bakır; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, %98 külçe bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır talaş hurdası gibi bakır türlerine ayrılmaktadır. Bu bakır hurdası fiyatları da farklılık göstermektedir. Demirkıran Metal, her türlü hurda bakır için müşterilerine en yüksek fiyatı sunmaktadır. Bu da firmamızın müşterilerine verdiği değeri göstermektedir.

2022 güncel hurda bakır fiyatları piyasa içerisinde oldukça karmaşıktır. Bir gün düşük olan hurda bakır fiyatı, ertesi gün yüksek olabilmektedir. Demirkıran Metal de bu duruma göre fiyatlandırmalar yapmaktadır. Her koşulda hurda bakır kg fiyatı için en yüksek fiyatı veren tek hurdacı Demirkıran Metal’dir. Üstelik firmamız, böyle bir fiyat listesine sahip olan tek hurdacı firmasıdır. Bütün bu özellikler ise kalitemizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri yansıtmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp