İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Demir Kıran Metal Diğer Hurda Çeşitlerinde Olduğu Gibi Krom Hurdası İçinde Sizlere Piyasanın En Güncel Fiyatından Hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz Arasında Krom Hurda Alımı Bulunmakta Olup Miktar ve Tür Gözetmeksizin Her Kaliteden Krom Alımı Hizmeti veriyoruz. Bilindiği Üzere Krom Hurdalar Kalite Olarak Kendi Arasında Çeşitlere Ayrılmaktadır. Bu Nedenle Her Kalite ve Çeşitte Krom Hurdası Alan Firmamız Bu Hurda Türlerinin Çeşit ve Sınıfına Göre Fiyatlandırma Yapmaktadır. Krom Hurdalar Diğer Hurdalara Göre Sıcak ve Soğuk Olan Alanlar İçin Daha Çok Kullanım Özelliğine Sahiptirler. Özellikle Gemi,Uçak,Sanayi,Döküm,Silah Sanayi,Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında Paslanmaz Özelliği Sayesinde Kullanımı Tercih Edilmektedir. Paslanmaz ve Gösterişli Olduğu İçin Balkon Demiri,Süs Eşyaları,Havalandırma Kanalları, Tezgahlar,Asansör Kapıları gibi Yerlerde Tercih Edilir. Aşınmaya Dayanıklı Olan kromlar Bir Çok Aşınma Alanlarında Kullanımı Tercih Edilmektedir.Paslanmaz Özelliği Sayesinde Çeşitli Ürün ve İçecek Yapımı Yapan Fabrikaların Bölüm Arasında ve Bazı Gereçlerinde Tercih Edilir.

Bunların  Bazılarından Bahsedersek  Süt Fabrikalarında Sütlerin Geçiş Yolları Olan Borular,Süt Kazanları,Süt Tankları ve Benzerleri Olmaktadır. Neredeyse Tüm Tanklar İçin Paslanmaz Kromlar Tercih Edilmektedir Özelliği Sayesinde  Dayanıklı ve Daha Koruyucu Bir Metal Çeşidi Olmasındandır. Her Ne Kadar Dayanıklı ve Sağlam Olsalar Dahi Bunlarında Bir Kullanım Süresi  Bulunmaktadır.Demir Kıran Metal Olarak Kulanım Süresi Dolmuş veya İşlevini Yerine Getiremeyen Bu Kromları Sizlerden Ücret Karşılığı Alarak Tekrar Dolaşıma Kazandırıyor. Sizlerde Atıl Olan Krom Malzemeleri Ücret Karşılığı Firmamıza Satışını Yapabilir ve Ek Gelir Olarak Kazanç Sağlamış Olabilirsiniz.  Bu Hurda Kromları Sizlerden Alıp Dolaşıma Kazandırmış Olmakla Birlikte Sizlerinde Yükünü Hafifletmiş Oluyoruz. Hurda Paslanmaz Alan Demir Kıran Metali Tercih Edenler Piyasanın%20 Daha Üstünde Kar Etmiş Oluyorlar. Sizlerde Yüksek Ücrete  Krom Hurdası Satmak İçin Tercihinizi Bizden Yana Kullanabilirsiniz. Krom Hurdası Alan Hurdacılar İçerisinde Size Günün En Güncel Hurda Krom Fiyatından Kapınıza Kadar Araç Gönderimi Sağlamaktayız. Demir Kıran Metal Hurdacılık İstanbul ve Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerden Hurda Krom Alımı Yapmaktadır.

Demir Kıran Metal olarak firmamız, profesyonel ekibi ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde aynı gün krom hurdasını  nakit olarak adresinizden almaktadır. Paslanmaz Hurdası alımı için bizlere İletişim sayfamızda yer alan numaralardan 7 Gün 24 Saat ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.Hurda Krom Fiyatı Almak İçin Firmamızla Daima İletişimde Kalabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp