İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Atık Kağıt ve Karton Hurdası Geri Dönüşüm Firması Olarak İstanbul da Atık Kağıt ve Ambalaj Hurdası Almaktayız.Hemen Arayın 7/24 Hurdacı

Her Nevi Kağıt Karton Hurdası Almaktayız. Firmamız Kitap Gazete Hurdalarını Alarak Geri Dönüşümünü Yapmaktadır. İstanbul da Kağıt Alan Firmalar Arasında Daima En Üst Sıralarda Bulunmaktayız.Hurda Kağıt Gazete Kitap Dergi Alıyoruz. Matbaa Hurdası Almaktayız.Basın Yerlerindeki Hatalı Basım Kağıtları Hurdası, Okul Kitabı Hurdası, Ders Kitabı Hurdası Alıyoruz. Okul Dönemlerinin Sona Ermesiyle Geride Kalan Kullanılmayan Atıl Durumdaki Okul Kitaplarının Alımını Yapmaktayız. Atık Kağıt ve Hurda Koli Hurda Karton Fiyatları İçin Hemen Bizi Arayın Fiyat Verelim,Hurda Kağıt Fiyatları İçin İşletmemize Telefon Etmelisiniz. Toplu olarak alım yapan hurdacı firmasıyız. Firmamız hurda beyaz kağıt, hurda arşif, hurda a4 kağıdı, Tonajlı okul kitabı alımına önem vermektedir.

 

SADECE TONAJLI HURDA KAĞIT ALIMI YAPIYORUZ.
1 TON’DAN DAHA AZ MİKTARLAR İÇİN ARAMAYINIZ!

 

Atık Kağıt ve Karton Hurdası Alımı Yapıyoruz

Ambalaj ve Karton Hurdasının Alımını Yapmaktayız. Depolar da Biriken Atık Karton Hurdası, Atık Koli Hurdası Almaktayız. Beyaz Kağıt Hurdası Alan Firmamız Size Daha Yüksek Tutarlar Ödemektedir. Beyaz Kağıtlar Diğer Atık Kağıt Fiyatlarından Daha Değerli Olmaktadır. Kağıt Hurdası Alan Firmamız İstanbul ve Civarında Hurda Kağıt Alım Satımı Yapmaktadır. Hurda Kağıtları Alan Firmamız Kendi Biriktirme Tesislerinde Biriktirerek Gerekli Ayrıştırmadan Sonra Kağıt Geri Dönüşümü Yapan Firmalara Ulaşımını Sağlamaktadır. Sürekli Kağıt Hurdası Çıkan Yerlere Kasalar Bırakmaktayız. Hurda Kağıt Biriktirme Kasalarını Sizlerin İstediği Müsait Yerlere Bırakmaktayız. Hurda Kağıt Toplama Kasaları Bırakarak İşletmenizde Hem Düzenli Kağıt Birikimini Hem Yer Olarak İstediğiniz Noktalara Kasalar Bırakmaktayız. Hurda Kağıt Kasası Bırakan Firma Olarak Sizlerin Hurda Kağıtlarını Düzenli Olarak Birikimini Sağlamaktayız.

Nası Çalışma Yürütmekteyiz Kısaca Dolumu Tamamlanan Hurda Kağıt Kasalarını Aracımız Üzerine Alarak Yükleme İşlemini 5 dk İçin de Yapmaktadır. Daha Sonra sizlerden Bir Kişi Bizimle Kantara Gelmektedir. Dolu Olarak Tartıma Giren Aracımız Kayıt Edilerek Kaç KG Olarak Dolu Olduğu Kayıt Edilmektedir. Hassas Kantarda Tartım İşlemi Yapmaktayız. Boşaltma İşlemi 5 ile 10 Dk Sürmektedir. Üzerindeki Yükü Damper Sistemiyle Boşaltılan Araç Tekrar Kantara Girerek Sizlere Kaç KG kağıt Hurdası Çıktıysa Anında Ödeme Yapmaktayız. Ödemesi Yapılan Kağıt Hurdasının Fişiyle Tekrar Firmanıza veya İş Yerinize Tekrar Boş Kasayı Bırakarak Bir Daha ki Alıma Kadar Sürekli Aynı Döngüyle Devam Etmekteyiz. Firmamız Tonajlı Kağıt Hurdası  Alımları Yapmaktadır. Firmamız Ek Olarak Yerine ve Maliyetine Göre Hurda Kağıt Alım Fiyatı Vermektedir.

Kitap Hurdası Fiyatları 

İstanbul da Tüm Okullardan Eski Atık Kitapları Geridönüşüm İçin Toplayıp Tekrar Kullanıma Kazandırıyoruz. Okullarda Biriken Eski Kitaplar Firmamız Tarafından Sizlerden Kg Fiyatından Alınmaktadır. Okul Kitap Hurdası Alan Hurdacı Firmamız İstanbul’un Tüm Semtlerindeki Okullardan Kitap Hurdaları Sizlerden Gelip Ücret Karşılığı Almaktadır. Eski ve İşinize Yaramayan Kitapları Firmamıza Satarak Kitap Hurdalardan Yüksek Miktarlarda Kar Elde Edebilirsiniz. Okul Kitabı Hurdası Alan Firma Olarak Tüm Okullara Hizmet veriyoruz Ders Kitaplarını Toplu Bir Şekilde Kendi İşçilerimiz İle Aldırıyoruz.

Toplu Koli Hurdası Alıyoruz

Hurda Koli Alımı Yapmaktayız Koli Hurdalarını Çöpe Atmak Yerine Biriktirip Firmamıza Satabilirsiniz. Toplu Olarak Koli Hurda Biriktiren Bilinçli Tüketici Firmalar ve Fabrikalar Hurda Kolileri Firmamızı Arayıp Kg Fiyatından Satmaktadırlar. Hurda Koli Alan Geridönüşüm Firmasıyız Hurda Kolileri Toplu Olarak Gelip Adresinizden Almaktayız. Sizlerde Hurda Kolileri Çöpe Atmak Yerine Müsait Alanlarda Birikimini Yaparak Belirli Miktarlarda Biriktirip Geridönüşüm Firmamıza Satış Yapabilirsiniz.

Tonajlı Karton Hurdası Alıyoruz

Karton Hurdalar Geridönüşüm İçin En Önde Gelen Hurda Çeşididir.Günümüzde Birçok Alanda Kullanılmaktadır. Sadece Bir Günde İstanbul da 2.000 Ton Hurda Karton Toplanarak Tekrar Kullanım İçin Geridönüşüm Firmalarınca Alınıp Tekrar Kullanıma Kazandırılıyor. Sizlerde Toplu Olarak Elinizde Biriktirdiğiniz Hurda Kartonları Firmamıza Satarak Yüksek Miktarlarda Kar Elde Edebilirsiniz.

Matbaa Kağıdı Hurdası

Matbaalarda Kağıt Hurda Kırpıklarını Toplu Olarak Gelip Adresinizden Alan Geridönüşüm Kağıt Firmasıyız.

Atık Kağıtları Matbaa Gibi Sürekli Çıkan Yerlerde Hurda Kağıt Toplama Kasaları Bırakmaktayız.

Ders Kitabı Hurdası

Okullarda Toplu Olarak Toplanan Eski Ders Kitaplarını Alarak Tekrar Kullanıma Kazandırıyoruz. Ders Kitap Hurdası Alan Demir Kıran Metal Okullardan Toplanılan Eski İşinize Yaramayan Kullanım Fazlası veya Atıl Halde Biriken Kitapları Sizlerden Ücret Karşılığı Gelip Okullardan Almaktadır. Ders Kitabı Hurdasını Firmamıza Satarak Daha Fazla Kar Elde Edebilirsiniz.Hemen Firmamızı Arayın Peşin Ödemesini Yaparak Sizlerden Kitap Hurdaları Alalım.

Okul Kitabı Hurdası

Okul Kitaplarının Hurda Olanlarını Gelip Okullardan Yükleme Tartımını Yaparak Size Vermiş Olduğumuz Fiyattan Almaktayız. Okullarda Dönem Sonu Kitapları ve Bir Çok Kitap Çeşitleri Atık Olarak Depolarda Birikmektedir. Eski Olarak Okullarda Biriken Kitapları Adresinizden Gelip Size Vermiş Olduğumuz Fiyattan Ödemesini Yaparak Almaktayız. Okul Kitap Hurdası Alan Demir Kıran Metal Size En İyi Kitap Hurdası Fiyatından Ödemesini Yapıp Sizlerden Kitapları Almaktadır.

Beyaz Kağıt Hurdası Fiyatları İçin Bizi Arayın

Beyaz Kağıt Hurdası Alan Firmamız Başlıca 1.Sınıf Beyaz Kağıt Hurdası,2,Sınıf Beyaz Kağıt Hurdası Gibi Hurda Kağıtlara Daha Fazla Fiyatlandırma Yapmaktadır. Toplu Olarak Alım Yaptığımız Beyaz Kağıtlara Daha Fazla Ödeme Yapıyoruz En Yüksek Beyaz Kağıt Hurdası İçin Bizi Arayınız. Sizlerden Beyaz Kağıt Hurdalarını En Güncel Fiyattan Peşin Olarak Gelip Adresinizden Alıyoruz. Sizlerin Özel Arşiv Dosyalarını İmha Ediyoruz Alım Yaptığımız Tüm Kağıt Kitap Hurdaları Parçalamasını Yapmaktayız. Bankaların Müşterilerine Yapmış Olduğu Sözleşme Kağıtlarını Belirli Yıllar Arşiv Olarak Raflarda Bekleyen Kağıtları Sizlerden Alarak İmhasını Yapmaktayız.

Kağıt İmha Eden Hurdacı Firması Demir Kıran Metal

Demir Kıran Metal Olarak Tüm Alım Yaptığımız Kağıt Hurdaları Tesisimizde Makinelerde Kesim ve Parçalanmasını Yapmaktayız. Sizlerden Alım Yaptığımız Önemli Dosya ve Sözleşme Kağıtları Parçalama Yaparak İmha İşlemini Yapmaktayız. Tüm Arşiv Kağıtları ve Kitapları, Dosyaları, Banka Sözleşme Kağıtlarını,Kişisel Bilgi Olan Kağıtları Parçalama İşlemini Yaparak Çeşitli Bilgilerin Paylaşılmasının Önüne Geçmekteyiz. Elinizdeki Önemli Arşiv ve Kitapların İmha İşlemini Yaptırmanız İçin Hurdacı Firmamızı Arayınız. Firma İsmi Taşıyan Kağıtlarınızı Güvenilir Firmaya İmha Ettirmek İçin Bizi Arayın Hem Sizlerin Bilgilerinin Paylaşılmasının Önüne Geçmekteyiz Hem Geridönüşümünü Yaparak Doğanın Kirlenmesinin Önüne Geçmiş Olmaktayız.

NOT:   Evde Birikim Yaptığınız Okul Kitabı ve Test Kitaplarınız İçin Lütfen Başka Firma veya Mahalle Arasından Geçen Hurdacıları Tercih Ediniz. Demir Kıran Metal Toplu Olarak Hurda Kağıt Alımı Yapmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp