Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık hizmetinizdedir. Pratik yöntemleri tercih eden ve her türlü hurdacı alımında güveni ve kaliteyi ön planda değerlendiren şirketimiz söz verdiği zaman zarfında adrese geliyor ve alım işlemi gerçekleştiriyor. Demir, bakır, alüminyum, sarı, nikel, krom, çelik vs. bütün metalik hurdaları uygun fiyatlarla alıyoruz. Alımlarda yük araçlarımız rol ön planda değerlendiriliyor ve uygun fiyat seçenekleriyle peşin ödeme gerçekleştiriliyor.

Kâğıt fabrikalarında, otomotivde, motorlu taşıt sanayisinde ve metal ile ilgili bütün sanayilerde hurda metal oluşumu doğal bir durumdur. Çöp gibi görünen ancak ülke ekonomisini canlandıran bu atıkları hurdacılık kategorisinde yerinden alıyoruz.

Sancaktepe Kablo Hurdası Alımı

Yük araçlarımız ve deneyimli personelimiz alım işleminde ödemeyi peşin yapıyor ve yükü kısa sürede tesislerimize getiriyor. Tesislerimize aynı zamanda perakende satış yapmak isteyenler de gelebilir. En yakın hurdacı alımlarımızda sınır yoktur ancak ücretsiz servis için hurdanın belli bir miktarı aşması gerekiyor.

Kentsel dönüşüm kategorisinde kolay ve etkili çözüm seçeneği olan hurda karşılığında yıkım işlemleri hizmet programımız içerisindedir. Anlaşma sağlandığı takdirde ekibimiz binayı yıkıyor ve bütün metalleri ayırıyor. Tesislerimize getirilen hurdalar, tekrar ham maddeye dönüştürülmek üzere fabrikalara gidiyor. Hurda alan yerler aynı yöntemi kullanıyor.

Sancaktepe Bakır Kablo Hurdası Alımı

Sancaktepe Antigron Kablo Hurdası Alımı

Sancaktepe TTR Kırma Kablo Hurdası Alımı

Sancaktepe NYM Kablo Hurdası Alımı

Sancaktepe Yüksek Gerilim Kablosu Hurdası Alımı

Sancaktepe Çelik Hurdası Alımı

Firmamızın hizmet programı yılın her gününde aynı performansla devam ediyor. Hurda alan firmalar yılın 365 günü alım yapıyor ve her zaman kapınıza gelerek hurdaları alıyor. Metal hurda alımlarında her zaman için çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Fiyatlar sık sık değişse de firmamız bu değişikliği listeye yansıtıyor ve fiyatlandırma işlemini güncel bir şekilde yeniliyor. Hurda satışında her zaman için ‘yüksek hurda fiyatları’ beklentisi söz konusudur. Firmamız da bu beklentiyi boşa çıkarmıyor ve her zaman yüksek fiyata hurda almaya devam ediyor.

Metal alımlarında uzman olan elemanlarımız bütün metalleri en iyi şekilde tanıyor. Alımlarda kontrol işlemi sonrası metallerin karışık olduğu anlaşıldığında borsa metal fiyatları uygulanmıyor. Yaklaşık bir fiyatla metaller alınıyor. Hurdacı telefon numaramız her zaman açık ve taleplerinizi güncel bir şekilde değerlendiriyor. Her müşterimizin için özel hizmet programı oluşturuyoruz.

Hemen Ara Hurda Fiyatı Sor !