Şile hurdacı firmamız ile iletişim kurmak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm hurda türlerini satın alıyoruz. Demirkıran Metal Hurda firmamız İstanbul Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakasında her ilçeden hurda alımı yapmaktadır.

Şile Hurdacı

Hurdacı işleriyle uğraşan firmamız, yeniliğini kaybetmiş kullanılmayan demir, metal, bakır, alüminyum ve benzer ürünlerinizi sizlerden satın alarak geri dönüşüme göndermekte, hurda atıkların işlenerek yeniden kullanılabilmesini sağlayarak ekonomik açıdan katkı sağlamaktadır. Firmamız, eski binalarınızda kullanılan demir gibi hurda malzemeler karşılığında yıkım işlemlerini gerçekleştirmekte olduğundan, hurdacı telefonu 7/24 arayarak kayıt işlemlerinizi oluşturabilirsiniz. Hizmetlerimizden bazıları şöyledir;

  • Şile bakır hurdası alımı
  • İstanbul Şile soyma bakır hurdası alımı
  • Şile kırkambar bakır hurdası alımı
  • İstanbul Şile demir hurdası alımı
  • Şile nikel hurdası alımı
  • İstanbul Şile krom hurdası alımı
  • Şile çinko hurdası alımı
  • İstanbul Şile antigron hurdası alımı

Şile Kablo Hurdası Alımı

Hurda alan firmalar arasında yer alan firmamız Demirkıran Metal Hurda, Şile’de kablo hurdası satın almaktadır. Hurdanızı değerinde satarak iyi bir gelir elde etmek isterseniz, en yakın hurdacı firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kablolar kendi arasında farklı özellikler göstermektedir. Şöyle ki bazı kablolara fare dahi kemirerek zarar verememektedir. Kablo özellikleri değişkenlik gösterdiğinden hurda kabloların özelliklerine göre fiyatı belirlenmektedir.

Hurda alan yerler arasında verdiği kaliteli hizmet nedeniyle sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız, birçok çeşide ve özelliğe sahip kablo hurdalarını, sahip oldukları özelliklere göre satın almaktadır. Kabloda bulunan bakır, kablonun değerinde artış olmasını sağlamaktadır. Firmamız Demirkıran Metal Hurda hurdacılık sektöründe kazandığı deneyimle kablo özelliklerini kayıt ederek, ödemeyi satış sonrası nakit olarak karşılamaktadır.

Şile Çelik Hurdası Alımı

Firmamız Demirkıran Metal, Şile’de çelik üzerine hurda alışverişi yapmaktadır. Kullanılamayan eskimiş durumda ki çelik ürünleri, değerinde satın alarak geri dönüşüme göndermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, çelik hurdalarınız için yüksek hurda fiyatları üzerinden hesaplama yaparak müşterilerimizin sahip olduğu hurdalardan kazanç elde etmesini, hurdalarınsa geri dönüşüme tabi tutularak yeniden kullanılabilir özellik kazanmasını amaçlamaktadır.

Firmamız uzman ekibi ile kaliteli hizmet sağlayarak, çelik hurdalarınızı belirtilen saat dilimi içerisinde adresinizden almaktadır. Nakliyesini ise firmamıza ait araçlarımız ile gerekli tedbirleri alarak sağlamaktadır. Çelik hurdalarınızı hassas tartılarımız aracılığı ile tartarak ürün bedelinin doğru şekilde hesaplanmasını sağlamaktadır. Ürünün bedelini satın alma işleminin hemen ardından nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Çeliğin dayanıklı yapıya sahip oluşu, demiryolları, tren, uçak, uzay araçları ve pek çok alanda kullanılmasına neden olmaktadır. Kullandığımız çelik eşyalar oldukça sağlam ürünlerden meydana gelse de ihtiyaç olması durumunda çelik ürünlere de geri dönüşüm uygulanmalıdır. Böylelikle hurdacı işi yapan firmaların özveri ve çabaları sayesinde çelik ürünler yeniden kullanılabilir özellik kazanmış olur.

Hemen Ara Hurda Fiyatı Sor !