BAŞAKŞEHİR HURDACI

Hizmetlerimiz

Başakşehir Hurdacı  Başakşehir’de  Hurda Alan Demir Kıran Metal Hurdacılık Şirketimiz Sizlerden Hurda Demir Başta Olmak Üzere Her Nevi Hurdanın Alımını Yapmaktadır.

Demir Kıran Metal Hurdacı Firmamız İstanbul da Hurda Alım İşine 1979 Yılında İstanbul Avcılarda ve Ümraniye deki  İlk Şubesiyle İstanbul Halkının Hurdalarını Alan Firma Olarak Hurdacılık Sektörüne Girişim Yaparak Her Geçen Gün Daha Fazla Bölgede Hurda Toplama Bölgesine Ulaşmakta Olup

İstanbul da Tüm İlçe ve Mahallelerden Hurda Alan Hurdacı Firması Olarak Sizlerin Hurda Metal Malzemesini Günümüze Kadar En Güncel Hurda Fiyatından Alarak İstanbul da Kendisine Yer Edinmiş Köklü Bir Hurdacı Firması Olarak Piyasada Tanınmış Firmalar Arasında Yerini Korumaktadır.

1979 Yılından Günümüze Kadar İstanbul Hurdacı Olarak Hurda Alan Firmamız İstanbul’da 15 Yeni Şubesi İle Hem Anadolu Yakası Hem Avrupa Yakası Hurda Alan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını İstanbul’un Her İki Yakasında da Hurdaların Alımını En Güncel Hurda Fiyatlarından Sağlamaktadır

İstanbul’da Hurda Satmak İçin Bulunduğunuz Bölgeden Hurda Alan Başakşehir Hurdacı Arayarak Bizleri Bulmanız Halinde Hurdaların Alınacağı En Yakın Yerdeki Şubemizden Sizlere Araç ve Ekiplerimizi Yönlendirerek Sizlerin Hurdalarını Kapınızdan Sizlerin Eli Dahi Değmeden Yükleme Boşaltma Tartım İşlerini Firmamız Bünyesinde Çalışan İşçiler Tarafından Sağlayarak Size Zahmet Vermeden Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

Başakşehir Hurdacı Hurda Alımı Yapan Geri Dönüşüm Firması Olarak Her Nevi Demir,Bakır,Paslanmaz Hurdası,Kablo Hurdası,Alüminyum Hurdası Dahil Her Nevi Hurda Alımı Yapmaktayız.

Hurda Alımı Yapan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını En Güncel Hurda Fiyatlarından Almaktayız.Tartımı Yapılan Hurdaların Nakit Olarak Ödemesini Sizlere Elden Peşin Olarak veren Firmamızı Hemen Arayın Anında Hurdaların Alınacağı Adrese Ekiplerimizi Yönlendirelim.

Başakşehir Hurdacı Başakşehir’de  Hurda Alan Demir Kıran Metal Hurdacılık

Demir Kıran Metal Başakşehir ve Semtlerinden Günün Her Saatinde Hurda Demir Başta Olmak Üzere Her Nevi Hurdaları Gelip Adresinizden Almaktadır.Hurda Alan Başakşehir Hurdacı Firmanız Olarak Alüminyum Hurdalar İçin Size En İyi Ücreti Ödüyoruz. Başakşehir de Alım Yaptığımız Hurda Madenler Arasında Bakır Hurdası ve Çinko Hurdalar İçin En İyi Fiyatı Size Demir Kıran Metal vermektedir.Kablo Hurdası ve Kurşun Hurdası İçin de Size Bu Civarın En İyi Hurda Fiyatını veren Geri Dönüşüm Firmasıyız. Başakşehir de Atık Hurda Metal Alan Firmanız Demir Kıran Sizlerden Tüm Hurdaları Kendi Araçları İle Gelip Adresinizden Almaktadır.Hurda İşleriniz İçin Bizi Başakşehir ve Semtlerinden Günün Her Saatinde Arayabilirsiniz. Başakşehir Hurdacı Firması Olarak Sizlere En Uygun Ücreti Ödüyoruz Yapmanız Gereken Hurdacı Firmamıza Satmanız Gereken Hurdaların Resmini Çekip Bize İletmeniz Olacaktır.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA DEMİR ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda Demir Alımı Yapıyoruz Hurda Demirleri En Güncel Demir Fiyatından Satmak İçin Başakşehir Hurdacı Firmamızı Arayınız. Başakşehir de Hurda Demirleri Size En Uygun Fiyattan Satış Yapmanız İçin Elinizdeki Hurdaların Resmini Çekip Bize İleterek Anında En İyi Fiyatı Firmamızdan Almaktasınız.Firmamızın vermiş Olduğu Hurda Demir Fiyatını Kendilerine Uygun Bulanlar Hemen Firmamızdan Hurdaların Bulunduğu Yere Araç ve Ekip Talebinde Bulunabilirler. Başakşehir de Hurda Demir Alanlar Arasında  Bizi Tercih Edenler Ellerindeki Hurda Demirleri En Yüksek Fiyattan Satış Yaparak Daha Fazla Kar Etmiş Oluyorlar.  Başakşehir de Demir Hurdası İçin En İyi Ücretlendirmeyi Yapan Firmalar Arasında Demir Kıran Metal Hurdacı Firmanız Yer Alıyor.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA ALÜMİNYUM ALAN HURDACI

Hurda Alüminyum Alımını Başakşehir ve Civarından Tüm Semtlerden Gelip Adresinizden Anında Nakit Ödemesini Yaparak Almaktayız. Başakşehir Hurda Alüminyum Fiyatlarımız İçin Bizi Arayıp Anında Adresten Alüminyum Hurdaları Kaçtan Aldığımızı Öğrenmeniz İçin Bizi Arayınız. Alüminyum Hurdaları Başakşehir ve Civarında En İyi Ücretten Gelip Adresten Alan Hurdacı Firmanız Oluyoruz. Başakşehir de Sert Alüminyum ve Profil Alüminyum Hurdaları Alan En Yakın Hurdacı Firmanız Olarak Aynı Gün İçinde Adresinizden Yükleme Tartım İşleri Dahil Nakit Fiyattan Alan Hurdacı Firmasıyız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA BAKIR ALAN HURDACI

Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmamız Demir Kıran Metal Hurdacılık Sizlerden Bakır Hurdasını En Güncel Fiyattan Gelip Tartımını Yaparak Almaktadır. Başakşehir de Bakır Hurdası Olarak Soyma Bakır,Yanık Bakır Tel Bakır ve Benzeri Hurda Bakır İçin En İyi Ücreti veriyoruz.Bakır Hurda Alan Başakşehir Firmalarından Daha İyi Fiyatlandırma Yapmaktayız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA KABLO ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda Kablo Alan Hurdacı Olarak Size Piyasada En Yüksek Fiyatı Vermekteyiz.Elinizdeki Kablo Hurdasını En Yüksek Fiyattan Satmak İçin Bizi Arayın Size Anında Nakit Ödeme Yapmaktayız.Kablo Hurdalar İçin Başakşehir ve Semtlerinden Bizi Günün Her Saatinde Arayıp Kendinize En İyi Ücreti Alabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA KURŞUN ALAN HURDACI

Hurda Kurşunu Başakşehir de Değerinden Satmak İçin Bizimle İrtibata Geçiniz Bizden Fiyat Almadan Hurda Kurşunları Ucuza Satmayın.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA SARI ALAN HURDACI

Başakşehir de Alım Yaptığımız Başlıca Hurda Sarılar Çubuk Ucu Hurda Sarı,Batarya Sarı Hurdası,Kızıl Sarı Hurdası ve Benzeri Hurda Sarıları En Güncel Sarı Hurdası Fiyatından Gelip Adresinizden Peşin Almaktayız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA ÇİNKO ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda Çinkoyu En Güncel Fiyattan Elinizden Çıkarmak İçin Demir Kıran Metal Hurdacı Firmamızı Arayınız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA KAĞIT ALAN HURDACI

Başakşehir Hurdacı Firmamız Hurda Kağıt Alımını Başakşehir ve Semtlerinde Tüm Bölgelerden Gelip Adresinizden Peşin Olarak Alımını Yapmaktadır.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA MAKİNE ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda Makine Satmak İçin Başakşehir de Hurdacı Arayışı İçinde Olan Müşterilerimiz Hurdacı Firmamızı Arayıp Hurda Makineleri En Yüksek Fiyattan Firmamıza Satışını Yapabilirler.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA ENJEKSİYON ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda Enjeksiyon Makinesi Alımı Yapmaktayız. Başakşehir Hurdacı Olarak Enjeksiyon Makinesi Alan Hurdacıyız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA PASLANMAZ ALAN HURDACI

Paslanmaz Hurdasını Satmak İçin Başakşehir de Hurda Paslanmaz Alan Hurdacı Firmamızı Arayınız.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA İSKELE ALAN HURDACI

Başakşehir de Hurda İskele ve Hurda İnşaat İskelesi Satmak İçin Hurdacı Firmamızı Arayın. Başakşehir Hurdacı Firmamız Yüksek Fiyattan Hurda İskele Alımı Yapmaktadır.

BAŞAKŞEHİR’DE HURDA PİMAPEN KAPI PENCERE ALAN HURDACI

Hurda Pvc ve Pimapenleri Başakşehir de Satmak İsteyen Müşterilerimiz Bizi Arayarak Yüksek Fiyattan Firmamıza Hurda Pimapen Satımı Yapabilirler.

Başakşehir’de Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

DEMİR HURDASI

Demir Hurda Alım Satım İşleriniz İçin Hemen Demir Hurdası Satmanız İçin Bizi Arayınız.Hurda Demirleri Tartarak Adresten Almaktayız.

ALÜMİNYUM HURDASI

Hurda Alüminyumları Başakşehir den Gelip Adresinizden Nakit Olarak Alan Başakşehir Hurdacı Firmasıyız.

BAKIR HURDASI

Hurda Bakırları Başakşehir de En Uygun Fiyata Satmanız İçin Hurdacı Firmamızı Arayınız.

Bizi Aramanız Durumunda Hurda Bakırları Adresinizden Hassas Kantarda Tartarak Alımını Yapıyoruz.

PASLANMAZ HURDAS

AKÜ HURDASI

ÇELİK HURDA

KROM HURDASI

KABLO HURDASI

FABRİKA HURDASI

ÇİNKO HURDASI

KURŞUN HURDASI

YIKIM HURDASI

HURDA SARI MUSLUK

Hurdacı Demir Kıran Metal Hurda Sarı Alımını Kapınıza Kadar Gelip Tartım Yaparak Sizlere Anında Kg Fiyatından  Nakit Ödemesini, Yapmaktadır.

HURDA PİMAŞ BORU

Pimaş Alan Hurdacı Firmamız Sizlere En Yüksek Hurda Pimaş Fiyatını Sunmakta Olup Tüm Bölgelerde Olduğu

Gibi Bu Bölgeninde En Yüksek Hurda Fiyatı Veren Hurdacı Firmasıyız.

YANGIN MERDİVENİ SÖKÜMÜ

Yangın Merdiveni Sökümü Yapan Hurdacı Firması Arayışında Olan Müşterilerimiz Hemen Bizi Aramaları Durumunda Anında

Söküm Yapılacak Yere Hurdacı Firmamız Bünyesinde Çalışan İşçilerimizi Yönlendirmekteyiz.

HURDA DEMİR KAPI

Hurda Kapı Alan Hurdacı Firmasıyız Hemen Bizi Arayın Size En Yakın Hurdacı Şubemizden Hurda Kapılarınızın Alımı İçin Ekiplerimizi Yönlendirelim.

HURDA PANO

Hurda Pano Satmak İçin Hurdacı Arayışında Olan Müşterilerimize 7/24 Kesintisiz Hurda Alan Ekiplerimizi Yönlendirmekteyiz.

Hurdacı Firmamız İle Anlaştığınız Fiyattan Hemen Hurdacı Ekiplerimiz Elinizdeki Panoların Yüklemesini Tartımını Yaparak Size Nakit Ödemesini Yapmaktadır.

HURDA TRAFO

Hurda Trafo Alan Hurdacı,Hurda Trafo Fiyatları,Hurdacı Trafoyu Kaça Alıyor Diye Merak Eden Müşterilerimiz Hemen Hurdacı Telefon Numarasından Bizi Arayıp Bilgi Alabilirler.

HURDA ÇELİK DİREK

Hurda Direk Alan Hurdacı,Hurdacı Çelik Direk Fiyatları,En Yakın Çelik Direk Alan Hurdacı Firmasına İhtiyacınız var İse Hemen Hurdacı

Firmamızı Arayıp Bulunduğunuz Yerin Adresini Bizimle Paylaşmanız Durumunda Size En Yakın Hurdacı Şubemizden Anında Ekiplerimizi Yönlendirelim.

HURDA KONTEYNER

Hurda Konteyner Alan Hurdacı Yerleri,Hurda Konteyner Alan Hurdacı Şubeleri,En Yakın Hurdacı Diye Arayış İçinde Olan

Müşterilerimize En Hızlı ve Kesintisiz Hurda Alım Hizmeti Sunmaktayız.

KLİMA HURDASI

Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmaları,Hurda Klima Parçaları Alan Hurdacı,Klima Borusu Alan Hurdacı,Klima Hurdası Alım Satım Yapan Hurdacı Firması İçin Bizi Arayın.

HURDA HAVALANDIRMA KANALLARI

Elinizdeki Eski veya Hurda  Havalandırma Kanallarını Satmak Mı İstiyorsunuz?

Hurdacı Firmamız Demir Kıran Metal Elinizde Bulunan Tüm Havalandırma Kanallarını

En Güncel Fiyattan Adresinize Kadar Araç Göndererek Sizlerden Kg Fiyatından Almaktadır.

HURDA RAY DEMİRİ

Ray Hurdası Alan Hurdacı Firmamız Her Tonajdan ve Yüklü Miktarlarda Olan Ray Hurdalarını Kapınıza Kadar

Hurda Alımı Yapan Araç ve Ekiplerini Göndererek Sizlerden Kg Fiyatından Almaktadır.

HURDA ASMA TAVAN

Hurda Asma Tavan Alımı Yapan Hurdacı Demir Kıran Metal Hurdacılık Sizlere Kesintisiz Hurda Alım Hizmeti Sunmakta

Olup Tüm Hurda Asma Tavanları Nakit Kg Fiyatından Alan Hurdacı Olarak Hurdacılık Sektöründe İleri Gelen Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

ASMA TAVAN SÖKÜMÜ

Asma Tavan Sökümü İçin Hurdacı Firmamızı Arayıp Asma Tavan Sökümü Yapan Ekip Talebinde Buluna Bilirsiniz.

Hurdacı Firmamızın Hurda Alım ve Söküm İşlerinde Uzman Ekip ve Ekipmanları Mevcut Olmakla Birlikte Hurda Karşılığı Söküm Çalışmaları Yapmaktadır.

HURDA TEKSTİL MAKİNELERİ

Hurda Makine Alan Hurdacı Olarak Hurda Makineye En Yüksek Fiyatı Hurdacı Firmamız Demir Kıran Metal

Vermekte Olup Elinizdeki Makine Hurdasını Sizlerin Eli Dahi Değmeden Yükleme Boşaltma Tartım İşlerinizi Firmamız Bünyesinde

Çalışan İşçilerimiz Tarafından Size Zahmet Vermeden Hurda Makine Satım İşlerinizi Gerçekleştirmekteyiz

HURDA DEMİR SU BORULARI

Eski ve Atık Olarak Elinizde İş Yerinizde Depolarınızda Biriken Eski Hurda Halini Almış Tüm Hurda Demir Su Borularınızı Alan Hurdacı

Olarak Sizlerden Hurda Boruları En Güncel Hurda Fiyatından Gelip Alımını Sağlamaktayız.Hemen Hurdacı Firmamızın

Telefon Numaralarından Arayın Aynı Gün Ekibimiz İle Gelip Tüm Hurda Boruların Alımını Gerçekleştirelim.

HURDA KALORİFER KAZANI

Hurda Kalorifer Kazanı Kesim İşleriniz İçin Hemen Hurdacı Firmamızı Arayıp Bizden Hurda Kalorifer Kazanını Oksijenle Kesim

Yapan Ekiplerimizin Talebinde Buluna Bilirsiniz.Hurdacı Firmamız Hem Kesim İşleri Hem Hurda Alım İşlerinizi de Yaparak Sizlerin

Tüm İşlerini Tekbir Firma Olarak da Yapmış Oluyoruz.Kalorifer Kazanı Hurdası Satmak İçinde Bizi Arayın Hurdacı Firmamız

Aynı Gün Gelerek Yükleme Tartım İşlerinizi Kendi Bünyemizde  Çalışan İşçiler Tarafından Sağlamaktayız.

HURDA KALORİFER BORUSU

Hurda Kalorifer Borusu Alan Hurdacı Firması Arayışında Olan Müşterilerimiz Hemen Bizi Aramaları Durumunda

Elindeki Hurda Kalorifer Borusuna Anında Fiyatlandırma Yaparak Anlaşmamız Durumunda Aynı Gün Adreslerine Kadar Gelerek

Hurda Boruların Yüklemesini Yaparak Kantarda Tartarak Anında Nakit Ödemesini Yapmaktayız.

PASLANMAZ BORU

316 Hurda Paslanmaz Boru Alan Hurdacı,   304 Hurda Paslanmaz Boru Alan Hurdacı,  305 Hurda Paslanmaz

Boru Alımı Yapan Hurdacılar, 309 Hurda Paslanmaz Boru Hurdası Alan Yerler İçin Bizi Arayın.

Paslanmaz Hurdası Alan Hurdacı Demir Kıran Metal Elinizdeki Huda Paslanmaz Boruları Cihaz da Analizini Yaparak

Hangi Kalitede Olduğunun Bilgisini Sizlerle Paylaşarak Kalitesine Göre Fiyatlandırma Yapmaktadır.

PİK DÖKÜM HURDASI

Pik Döküm Hurdası Satmak İçin Hemen Hurdacı Firmamızı Arayıp Araç ve Ekip Talebinde Bulunmanız Durumunda Elinizdeki

Hurda Pik Döküm Hurdasını Kg Fiyatlandırması Yaparak Sizlerden Kapınıza ve İş Yerinize Kadar Gelip Almaktayız.

REDÜKTÖR HURDASI

Hurdacı Firmamız Redüktör Hurdası Alan Firmalar Arasında Yer Almaktadır.Detaylı Konuşmalar ve Fiyat İçin Bizi Arayın.

HURDA DÖKÜM PETEK

Hurda Döküm Petek Alan Hurdacı Olarak Sizlere Anında Yanıt veren Hurdacı Firmamızı Arayın.

BİLGİSAYAR HURDASI

Hurda Bilgisayar Alan Hurdacı Firmamız Sizlerden Toplu Olarak Bilgisayar Hurdası Alan Hurdacı Firmasıdır.

BİLGİSAYAR KARTLARI

Hurda Bilgisayar Alımı Yapmaktayız Hemen Demir Kıran Metal Hurdacı Firmamızı Arayın.

HURDA DEMİR MERDİVEN

Hurda Demir Merdiven Alan Hurdacı Firmaları Arayışında Olan Müşterilerimiz Günün Her Saatinde Bizleri Arayıp Bilgi Alabilirler.

HURDA MERDİVEN KESİMİ

Hurda Merdiven Kesimi İçin Uzman Oksijenli Kesim Yapan Hurdacı Firmamızı Arayıp Ekip Talebinde Buluna Bilirsiniz.

KLİMA HURDASI

Demir Kıran Metal Hurdacılık Şirketimiz Klima Hurdası Alımı Yapmaktadır.Hemen Hurdacı Telefon Numaralarımızdan Bizi Arayın.

HURDA KLİMA ÜNİTESİ

Hurda Klima Ünitesi Alan Hurdacıyız.Hurda Ünite Satmak İçin Bizimle İletişim Kurunuz Size En İyi Fiyatı Sunmaktayız.

JENERATÖR HURDASI

Jeneratör Hurdasını Kim Alır Diye Arayış İçinde Olan Müşterilerimiz İçin Günün Her Saatinde

Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firması Olarak Hurda Jeneratör Alımı Yapmaktayız.

HURDA VİNÇ PARÇALARI

Hurdacı Firmamızı Arayarak Elinizdeki Hurda Vinç Parçalarını En İyi Fiyattan Değerlendirin.

HURDA HİDROLİK PİSTON

Hurda Hidrolik Piston Alan Hurdacı Firması Olarak Sizlerden Her Tonajdan Hurda Hidrolik Parçalarını Almaktayız.

HURDA PİMAPEN

Hurda Pimepen Satmak İçin Hurdacı Firmamızı Arayın Her Nevi Pvc Alımı Yapmaktayız.

HURDA ALÜMİNYUM KAPI

Hurdacı Demir Kıran Metal Hurda Alüminyum Kapıları Adresinize Kadar Gelip Almaktadır.

Hurda Alüminyum Kapı Satmak İçin Hurda Alan Hurdacı Firmamızı İstediğiniz Saat ve Günde Araya Bilirsiniz.

HURDA ALÜMİNYUM PENCERE

Hurdacı Firmamız Size En Yakın Hurdacı Olarak Hurda Alüminyum Pencere Alımı Yapan Firma Olmaktadır.

Hurda Alüminyum Pencere Satmak İçin Hurdacı Firmamızı Arayın Size En Yakın Şubemizden Araç Gönderelim.

HURDA ELEKTRİK MOTOR

Hurda Elektrik Motor Alan Hurdacı Olarak Size Kesintisiz Hizmet Sağlamaktayız.Hemen Hurdacı Firmamızı Arayın.

DÖKÜM HURDASI

Başlıca Döküm Hurdası Olarak Hurda Döküm Petek,Döküm Makine,Döküm Alüminyum,Döküm Demirler Gibi Birçok Hurda Döküm Malzemeleri Alımı Yapmaktayız.

HURDA ALÜMİNYUM JANT

Hurda Alüminyum Jant Alan Hurdacı Olarak Sektörün Önde Gelen Firmaları Arasındayız.

Hurda Çıkma Alüminyum Jant,Jant Hurdası Fiyatları İçin Hurdacı Telefon Numaralarımızdan Bizi Arayın.

HURDA RAF

Hurda Raf Alan Hurdacı,Raf Hurdası Alım Satım Yapan Hurdacı,Hurda Raf Fiyatları,Hurda Raf Demiri Alan Yerler,

Hurdacı Firmamız Elinizdeki Eski Rafların Hurdasını Alarak Tekrar Kullanıma Kazandırmak İçin Geri Dönüşüm

Ocaklarına Ulaşımını Sağlamaktadır.Raf Hurdası Alımı Yapan Hurdacı Firmamızı Arayın En

Güncel Raf Hurdası Fiyatından Elinizdeki Rafların Alımını Kg Fiyatından Tartarak Alalım.

HURDA TANK

Hurda Tank Alan Hurdacı,Tank Hurdası Alımı Yapan Hurdacı Firmaları,Hurda Tank Kesim İşleri Yapan Hurdacı,Hurda Tank Fiyatları İçin Bizi Arayın.

Hurdacı Firmamız Hurda Tank Alım Satım İşleriniz İçin Sizlere Çözüm Yolu Göstermektedir.

HURDA ÇELİK KASA

Hurda Çelik Kasa Fiyatları,Hurda Çelik Banka Kasaları,Hurda Çelik Kasa Kesimi Yapan Hurdacılar,Hurda Para Kasaları Gibi Kesim İşleriniz İçin

Bizi Arayın En Güvenli Şekilde Uzman Kesim Yapan Ekiplerimiz İle Sizlerin Eski Atık Durumda Olan

Çelik Kasalarınızın Kesimini Yaparak Çıkan Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

Sadece Yönetici ve Sorumluların Bulunduğu Alanlarda Çalışma Yapmaktayız.Sizlerden Hurdaya Çıkan Kasaların

Sorumlu Kişiler Tarafından Onaylı Kaşeli İmzalı Evrakları Tam Olarak Bulunan Kişilerin Hurda Kasa Kesim İşlerini Yapıyoruz.

HURDA PROFİL

Hurda Profil Alan Hurdacı Olarak Her Ölçü ve Ebatta Olan Hurda Profilleri Adresinizden Gelip Nakit Olarak Almaktayız.

Hurda Profil Alan Hurdacı İçin Bizi Arayın Hurda Profilleri En Güncel Fabrika Fiyatını Size Anında İletelim. Daha Fazla

Kazanç Sağlamak İçin Hurdacı Firmamızdan Fiyat Almadan Hurda Profilleri Satmayın Bizi Arayın En Güncel Fiyatı Alın.

Hurda Profil Fiyatları,Hurda Profil KG Fiyatları İçin Bizi Günün Her Saatinde Araya Bilirsiniz.

HURDA ÇATI MAKASI

Çelik Yapı ve Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Karşıdan Karşıya Yük Taşıma İçin Çatılarda Bulunan Makasların Eskiyip Hurda Halini

Alması Durumunda Bu Yapıların Ömrünü Tamamlayıp Sökümüne Karar Verildiğinde Hurdacı Firmamız Hurda

Çatı Makaslarının Kesim ve Söküm İşleriniz İçin Alanında Uzman Ekibimiz İle Gelip İncelemesini Yaparak Sizlere KG Fiyat Teklifimizi Sunmaktadır.

Hurda Çatı Makası Alan Hurdacı Olarak Her Ölçüdeki Hurda Makasların Alımını Yapmaktayız.Elinizdeki Hurda

Çatı Makasının Fiyatını Almanız İçin Bize Makasların Resmini Atın Size Anında Fiyatını Söyleyelim.

Başakşehir’de Hurda Alımı Yaptığımız Mahaller

ALTINŞEHİR MAHALLESİ HURDACI

BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAHALLESİ HURDACI

BAHÇEŞEHİR 2. KISIM MAHALLESİ HURDACI

BAŞAK MAHALLESİ HURDACI

GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ HURDACI

İKİTELLİ OSB MAHALLESİ HURDACI

KAYABAŞI MAHALLESİ HURDACI

ŞAHİNTEPE MAHALLESİ HURDACI

ŞAMLAR MAHALLESİ HURDACI

ZİYA GÖKALP MAHALLESİ HURDACI 

Call Now ButtonHemen Ara