İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

ŞİRİNEVLER HURDACI

Şirinevler Hurdacı  Şirinevler’de Hurda Alan Demir Kıran Metal Hurdacılık Şirketimiz Sizlerden Hurda Demir Başta Olmak Üzere Her Nevi Hurdanın Alımını Yapmaktadır.

Demir Kıran Metal Hurdacı Firmamız İstanbul da Hurda Alım İşine 1979 Yılında İstanbul Avcılarda ve Ümraniye deki  İlk Şubesiyle İstanbul Halkının Hurdalarını Alan Firma Olarak Hurdacılık Sektörüne Girişim Yaparak Her Geçen Gün Daha Fazla Bölgede Hurda Toplama Bölgesine Ulaşmakta Olup İstanbul da tüm İlçe ve Mahallelerden Hurda Alan Hurdacı Firması Olarak Sizlerin Hurda Metal Malzemesini Günümüze Kadar En Güncel Hurda Fiyatından Alarak İstanbul da Kendisine Yer Edinmiş Köklü Bir Hurdacı Firması Olarak Piyasada Tanınmış Firmalar Arasında Yerini Korumaktadır.

1979 Yılından Günümüze Kadar İstanbul Hurdacı Olarak Hurda Alan Firmamız İstanbul’da 15 Yeni Şubesi İle Hem Anadolu Yakası Hem Avrupa Yakası Hurda Alan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını İstanbul’un Her İki Yakasında da Gerçekleştirmektedir.

İstanbul’da Hurda Satmak İçin Bulunduğunuz Bölgeden Hurda Alan Hurdacı Arayarak Bizleri Bulmanız Halinde Hurdaların Alınacağı En Yakın Yerdeki Şubemizden

Sizlere Araç ve Ekiplerimizi Yönlendirerek Sizlerin Hurdalarını Kapınızdan Sizlerin Eli Dahi Değmeden Yükleme Boşaltma Tartım İşlerini Firmamız Bünyesinde Çalışan İşçiler Tarafından Sağlayarak Size Zahmet Vermeden Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

Şirinevler Hurdacı Hurda Alımı Yapan Geri Dönüşüm Firması Olarak Her Nevi Demir, Bakır, Paslanmaz Hurdası, Kablo Hurdası, Alüminyum Hurdası Dahil Her Nevi Hurda Alımı Yapmaktayız.

Hurda Alımı Yapan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını En Güncel Hurda Fiyatlarından Almaktayız. Tartımı Yapılan Hurdaların Nakit Olarak Ödemesini Sizlere Elden Peşin Olarak veren Firmamızı Hemen Arayın Anında Hurdaların Alınacağı Adrese Ekiplerimizi Yönlendirelim.

Şirinevler Hurdacı Şirinevler’de Hurda Alan Demir Kıran Metal Hurdacılık

Şirinevler de Hurda Alan Demir Kıran Metal Şirinevler ve Civarında Hurda Satmak İsteyenler İçin Hurda Alım Satım İşlerinde Daima Müşterilerine Yardımcı Olmaktadır.

Hurda Satmak İçin Şirinevler de Hurdacı Firması Arayan Müşterilerimiz Şirinevler Hurdacı Sayfamızdan Tüm Bilgilere Ulaşım Sağlamaktadır.

Şirinevler’in Hurdasını Alan Hurdacı Firmamız Şirinevler de Tüm Hurdaları Gelip Kapınızdan Tartarak Alımını Yapmaktadır.

Şirinevler de  Hurda Alımı Yapan Firmamız Sizlere Piyasanın En Uygun Fiyatını Vermektedir.Hurdaları Ucuza Satmadan Hemen Bizi Arayın Fiyat Alın.

Şirinevler Hurdacı Hurda Alımında En İyi Konumda Olan Firmalardan Birisi Olarak Sizlere Daima En İyi Hurda Alım Hizmeti Sunmaktayız.

Hurda Alımı Yapan Şirinevler Hurdacı Firmamız Bu Bölgenin En İyi Fiyattan Hurda Alımı Yapan Geri dönüşüm Firması Olmaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA DEMİR ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Demirleri Kapınıza Kadar Hurda Alımı Yapan Araç ve Ekiplerimiz İle Gelip Tartarak Sizlerden Almaktayız.

En İyi Fiyata Hurda Demirleri Satmak İçin Hemen Bizi Arayın Biz Gelip Hurdaları Kg Fiyatından İş Yerinizden Alalım.

Şirinevler de Hurda Demir Olarak Eski Atıl Durumda Depo ve İş Yerlerinizde Biriken Toplu Demir Hurdaları, Yıkım İşlerinde Çıkan Hurda Demirleri Gelip Almaktayız.

Hurda Demir Satmak İçin Size En Uygun Hurdacı Firmamızı Arayınız Hurdacı Firmamız Tüm Hurdaları Kendi Ekipleri İle Yükleme Tartım Taşıma İşlerini Yaptırmaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA ALÜMİNYUM ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Alüminyumları Gelip Adresinizde Tartım Yapıyoruz ve Kendi Araçlarımız İle Almaktayız.

Tartım Yapılan Hurda Alüminyumlar için Size En İyi Ücretten Ödemesini Nakit Olarak Yapmaktayız.

Alüminyum Hurda Alan Şirinevler Hurdacı Firmanız Demir Kıran Metal Her Nevi Alüminyum Hurdaları Sınıfına Göre Fiyatlandırma Yapmaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA BAKIR ALAN HURDACI

Şirinevler de En Yüksek Fiyattan  Bakır Hurda Satmak İçin Hemen Firmamızla İletişime Geçmelisiniz.

Şirinevler de Hurda Bakırları Peşin Ödeme İle Adresinizden Tartım Yaparak Almaktayız Tartılan Hurdaları Size En İyi Fiyattan Alıyoruz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA KABLO ALAN HURDACI

Şirinevler de Kablo Hurdası İçin Piyasanın En İyi Fiyatlandırmasını Demir Kıran Metal Yapmaktadır.

Kablo Hurdaları Şirinevler ve Mahallesinde Size En Kısa Sürede Gelip Adresinizden Alıyoruz.

Şirinevler de Hurda Kablo Alan Firmalar İçin Demir Kıran Metali Tercih Edenler Daha Fazla Kar Elde Etmektedirler.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA KURŞUN ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Kurşun Alımı Yapıyoruz Hurda Kurşunları En İyi Fiyatı Verip Sizlerden Alım Yapmaktayız.

Hurda Kurşun Alan Şirinevler Hurdacı Firmamız Demir Kıran Metal Piyasanın En İyi Hurda Kurşun Fiyatı Veren Hurdacı Firmasıdır.

Hurda Kurşunları Şirinevler de En Güncel Fiyattan Satmak İçin Bizi Arayıp Hurda Kurşun Fiyatı Bilgisini Anında Öğrenebilirsiniz.

Şirinevler Hurda Kurşun Alım Satım İşleriniz İçin Bizi Arayın Size Uzman Ekiplerimiz Yardımcı Olmaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA SARI ALAN FİRMALAR

Hurda Sarı Ticaretinde Demir Kıran Metal Olarak Piyasanın Güncel Sarı Fiyatlarından Hurda Sarı Alımı Yapıyoruz.

Alım Yaptığımız Sarı Hurdalar İçin Size En İyi Fiyatlandırma Yapmakta Olup Her Nerede Olursanız Olun Sarı Alımı İçin Kapınıza Kadar Gelmekteyiz.

Hurda Sarı Aldığımız Yerler Arasında Şirinevler de Bulunmaktadır Hizmet verdiğimiz Semtler Arasında Yer Alan Şirinevler’den Bizi Arayabilirsiniz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA ÇİNKO ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Alan Demir Kıran Metal Çinko Hurdalar İçinde Şirinevler’e Hizmet veriyor.

Hurda Çinko Alımı İçin Bizi Şirinevler den Arayanlar Ellerindeki Çinko Hurdaları En İyi Ücretten Firmamıza Satış Yapabilirler.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA KAĞIT ALAN HURDACI

Şirinevler de Kağıt Hurdası Alan Firmamız Demir Kıran Metal Sizlerden Beyaz Kağıt Hurdası Başta Olmak Üzere Her Nevi Kağıt Hurda Almaktadır.

Hurda Kağıtları Şirinevler de Gelip Adresinizden Yüklemesini Yaparak Kantarda Tartarak Anında Ödemesini Yapmaktayız.

Şirinevler de Toplu Olarak Hurda Koli, Hurda Karton, Hurda Kitap Gibi Hurda Kağıt Çeşitlerini Almaktayız Kağıt Alan Firmamızı Arayın.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA MAKİNE ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Makine Olarak Tonajlı ve Ağır Olan Toplu Makine Hurdalar İçin Hizmet veriyoruz.

Şirinevler ve Semtlerinden Hurda Makine Olarak 500 kg ve Üstünde Olanlar İçin Hizmet vermekteyiz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA ENJEKSİYON ALAN HURDACI

Şirinevler Hurdacı Firmanız Demir Kıran Metal Hurda Enjeksiyon Makinesini Şirinevler’de Gelip İş Yerinizden Almaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA ÇELİK ALAN HURDACI

Çelik Hurdalar İçin Şirinevler’de Hizmet veriyoruz Hurda Çelik Demirler İçin Bizi Günün Her Saatinde Arayabilirsiniz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA BORU ALAN HURDACI

Hurda Boru Olarak Demir Boru ve Bakır Boru, Alımı İçin Hizmet Veriyoruz Hurda Doğalgaz Borularını Gelip Adresten Alan Firmayız.

Her Nevi Metal Boru Hurdası İçin Bizi Şirinevler’den Arayabilirsiniz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA İNŞAAT DEMİRİ ALAN HURDACI

Şirinevler Hurdacı Firmamız Eski Binaların Yıkılması Sonucu Çıkan Hurda Demirleri Gelip Alarak Tekrar Kullanıma Kazandırmaktadır.

Hurda Demir Olarak Başta Yıkım Demir Olmak Üzere Şirinevler de Tüm İnşaat Demirlerini Nakit Olarak Sizlerden Kg Fiyatından Almaktayız.

Şirinevler de Yıkım Yapılacak Yapıların Çıkan Yıkım Demiri Hurdalarını Gelip Adresinizden Araçlarımız İle Almaktayız.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA PASLANMAZ ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda Paslanmaz Satmak İçin Bizi Arayanlar En İyi Ücretten Paslanmaz Hurdasını Firmamıza Satış Yapmaktadırlar.

Şirinevler’de Paslanmaz Mutfak Ekipmanları ve Paslanmaz Olan Malzemelerin Alımı İçin Adresinize Kadar Geliyoruz.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA KROM ALAN HURDACI

Şirinevler Hurdacı Firmanız Demir Kıran Metal Şirinevler ve Semtlerinde Hurda Krom Alımı İçin Adresinize Araç Göndermektedir.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA İSKELE ALAN HURDACI

Şirinevler de Hurda İskele Alımı Yapıyoruz Hurda İskele Alan Demir Kıran Metal Şirinevler İçin Size Araç Gönderimi Yapmaktadır.

ŞİRİNEVLER’DE ALÜMİNYUM HURDASI ALAN HURDACI

Şirinevler de Her Nevi Hurda Alüminyum Alımı Yapıyoruz. Hurda Alüminyum Satmak İçin Şirinevler den Bizi Arayınız.

Başlıca Yumuşak Alüminyum, Sert Alüminyum, Tel Alüminyum, Profil Alüminyum Gibi Hurda Alüminyumları Adresten Peşin Ödemesini Yaparak Almaktayız.

Hurda Alüminyumu Olan Müşterilerimiz Elindeki Alüminyum Hurdaları Şirinevler de En İyi Fiyata Satmak İçin Bizi Aramaktadırlar.

Şirinevler den Bizi Alüminyum Hurdası Satmak İçin Arayanlar Piyasanın%20 Daha Fazla Üstünde Firmamıza Satış Yaparak Daha Fazla Kar Elde Etmektedirler.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA PİMAPEN KAPI PENCERE ALAN HURDACI

ŞİRİNEVLER’DE HURDA YANGIN MERDİVENİ ALAN HURDACI

Şirinevler de Yangın Merdiveni Hurdasını Gelip Kesimini Yaparak Çıkan Hurda Demirleri Sizlerden Kg Fiyatından Almaktayız.

Hurda Yangın Merdiveni Kesim Söküm Ekibimiz İle Sizlerin Eli Değmeden Tüm İşleri Kendi Ekibimiz İle Yapmaktayız.

Uzman Kesim Söküm Ekibimiz Çevreye Zarar Vermeden Tüm Merdivenlerin Kesimini Yapmaktadır. Yangın Merdiveni Hurdası İçin Arayın Biz Gelelim.

ŞİRİNEVLER’DE HURDA ASANSÖR ALAN HURDACI

Şirinevler Hurdacı Firmamızın Alım Yaptığı Hurda Çeşitlerinin Arasında Asansör Hurdası da Yer Almaktadır.

Hurda Asansör Parçaları, Hurda Asansör Halatları, Hurda Asansör Motoru, Hurda Asansör Kablosu Gibi Hurdaları Şirinevler’de Peşin Olarak Satmak İçin Firmamızı Arayınız.

Şirinevler’de Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

DEMİR HURDASI

ALÜMİNYUM HURDASI

BAKIR HURDASI

PASLANMAZ HURDAS

AKÜ HURDASI

ÇELİK HURDA

KROM HURDASI

KABLO HURDASI

FABRİKA HURDASI

ÇİNKO HURDASI

KURŞUN HURDASI

YIKIM HURDASI

KOMPRASÖR HURDASI,HURDA SARI MUSLUK,HURDA PİMAŞ BORU,YANGIN MERDİVENİ SÖKÜMÜ,HURDA DEMİR KAPI,HURDA PANO,HURDA TRAFO,HURDA ÇELİK DİREK,HURDA KONTEYNIR,KLİMA HURDASI,

HURDA HAVALANDIRMA KANALLARI,HURDA RAY DEMİRİ,HURDA ASMA TAVAN,,ASMA TAVAN HURDASI,ASMA TAVAN SÖKÜMÜ,HURDA TEKSTİL MAKİNELERİ ,HURDA DEMİR SU BORULARI, HURDA KALORİFER KAZANI,

KALORİFER BORUSU,PASLANMAZ BORU,PİK DÖKÜM HURDASI,REDÜKTÖR HURDASI,HURDA DÖKÜM PETEK,BİLGİSAYAR HURDASI,BİLGİSAYAR KARTLARI,HURDA DEMİR MERDİVEN,HURDA MERDİVEN KESİMİ,KLİMA HURDASI,HURDA KLİMA ÜNİTESİ,JENERATÖR HURDASI,HURDA VİNÇ PARÇALARI,HURDA HİDROLİK PİSTON,

HURDA PİMAPEN, HURDA ALÜMİNYUM KAPI,HURDA ALÜMİNYUM PENCERE,HURDA ELEKTRİK MOTOR,PİK HURDA,DÖKÜM HURDASI,HURDA ALÜMİNYUM JANT,HURDA RAF,HURDA TANK,HURDA ÇELİK KASA,HURDA PROFİL,HURDA ÇATI MAKASI,

Hemen Arayın
WhatsApp