İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Raf Firmaları

Demir Kıran Metal Raf Firmaları Arasında Size En Uygun Fiyata Raf Alım ve Satım Çalışmaları Yürütmekteyiz. Hemen Bizimle İletişime  Geçin.

Türkiye’nin En Büyük Raf Alan Firmaları Arasında Sizlere En Yüksek Raf Fiyatını veren Firma Olarak Sizlerin Elindeki Tüm Rafları Gelip Yerinden Sökümünü ve Yükleme Tartma İşlemlerini Kendi Ekibimiz İle Gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde Raf Satmak İçin Bizimle İrtibata Geçerek Sizlerden İstediğimiz Fotoğrafları Göndermeniz Durumunda Size Anında KG Fiyatını Vermekteyiz.

Türkiye’nin Her Neresinde Olursanız Olun Bizi Arayın Size En Yüksek Fiyatımızı Sunalım Tüm Alış verişlerimiz Peşin Ödemelidir.

Kantarda Tartımı Yapılan Rafların Anında Ödemesini Sizlere Elden Yapmaktayız.

Firmamız Her Nevi Çelik ve Ağır Yük Raf Alımı Yapıyor.Raf Satımı Yapmanız İçin Doğru Adrestesiniz. Raf Alımı Yapan Firmamız  Sizlere En Uygun Fiyat Teklifi Sunmaktadır.

Raf Alan Firmalar Olarak Ağır Yük Raf Sistemleri Başta Olmak Üzere Depo Rafı Çelik Raf Alım Çalışmaları Yürütmekteyiz.

Sizlere Raf Alım Satımın da İster Raf Başı Fiyat İsterseniz KG Fiyat Teklifleri Vermekteyiz.Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime  Geçmelisiniz.

Raf Firmaları

Düzenli Ürün ve Malzeme Yerleştirmelerinde Kullanılan  Rafların Alımını Yapmaktayız. Depo veya İş Yerlerinizde  Tesislerde   ve Alış Veriş Merkezinizde Bulunan  Rafların Alımını Yapıyoruz. Alınan Rafları    Bakım ve Onarımını Yapıyoruz. Gerekli Tüm İşlemlerden Sonra İhtiyacı Olan Kişilere Satımını Yapmaktayız.

İstanbul Raf Firması Olarak Sizlerden Uygun Fiyata Aldığımız Rafları Yeniden İhtiyacı Olan Kişilere Satımını Yapmaktayız.

Firmamız Raf Alım ve Satışı Kg Başına 0.40 Kuruş Kar Koymaktadır. Sizlerden Alımını Yaparken Tüm Söküm ve Taşıma İşlerini Firmamız Yapmaktadır.

Sizlere Peşin Ödeme Yaparak Raf Alımını ve Taşıma Söküm Faaliyetini Uzman Ekibimizle Şirketi Kendi Elemanları Yapıyoruz. Bu Nedenle Siz Elinizi Sürmeden Tüm İşlemleri Biz Yapmaktayız.

Raf Firmaları
Raf Firmaları

İstanbul Raf Firmaları Sizlere En Kaliteli Hizmet Sunan Raf Alımı Yapan Firmayız. Raf Fiyatı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Yetkili Alım Satım Danışma Hattımızı Arayın Fiyat Bilgisi Alın.Demir Kıran Metal İstanbul Raf

 Raf Alımı Yaptığımız  Bölgeler

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Hemen Arayın
WhatsApp