İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Geri dönüşüm Firmaları

Geri Dönüşüm Firmaları Alanında Uzman Ekip ve Ekipmanlarıyla Demir,Bakır,Alüminyum,Fabrika Hurdası vs Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

Firmamız Hurda Atık Hizmeti ve Geri Dönüşüm Faaliyetleri Sağlamaktadır.Atıl Durumda Olan Hurda Malzemenin Tekrar Kullanımını Sağlamak İçin Toplama Alanlarında Birikimini Sağlamaktadır.

Toplanan Hurdaları Gerekli Ayrıştırma Yaparak Bakır,Demir,Kurşun,Alüminyum,Plastik,Sarı,Krom,Kablo,Kalay,Çinko,Paslanmaz,Kağıt,Plastik Gibi Ayrı Ayrı Birikimini Sağlamaktadır.

Toplanan Hurdaları Geri Dönüşüm Ocaklarına Ulaşımını Sağlayarak Tekrar Kullanım İçin Geri Dönüşümünü Sağlamaktayız.

Demir Kıran Metal Sizlerden Atıl Durumda Olan Geri Dönüşüme Uygun Hurdaları Kg Fiyatından Almaktadır.Toplu Hurda Alımında Daima Daha Yüksek Fiyattan Alım Yapmaktayız.

Sizlerinde Depolarınızda Birikmiş  veya Kullanım Ömrünü Tamamlamış Atıl Durumda Olan Hurdalar İçin Hemen Bizimle İletişim Sayfamızdan irtibata Geçmeniz Halinde Aynı Gün Gelip Hurdaların Alımını Yapalım.

Demir Kıran Metal Hurdacılık ve  Geridönüşüm Firması Olarak Atıl Durumdaki Hurdaların Alımını Yapmaktayız.Toplanan Hurdaları Kendi Tesisimizde Gerekli Ayrıştırmayı Yapmaktayız.

Fabrika Söküm İşleri 

Bina Yıkım & Söküm

Hurda Demir Alım

Hurda Bakır Alım

Hurda Kurşun Alım

Hurda Sarı Alım

Hurda Alüminyum Alım

Hurda Çinko Alım

Hurda Kablo Alım

Hurda Plastik Alım

Hurda Kağıt  Alım

Hurda Çelik & Döküm Hurdası

Geri Dönüşüm Şirketimiz Her Nevi Hurdanın Alımını Yapmaktadır.Kesim ve Söküm Alanında Uzman Ekibimiz Bulunmaktadır.Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Geri Dönüşüm Firmaları

Tüm Türkiye de Geri Dönüşüm Faaliyeti Gösteren Firmamız Her Nerede Olursanız Olun Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Yurt Geneli Hurda Alımı Yapmaktayız Hurdaları Uygun Fiyata Satmak İçin Bizi Aramanızı Beklemekteyiz.Sizlere En Uygun Fiyatı Veren Geri Dönüşüm Firması Olarak Hurda Alımı Yapıyoruz.

Söküm ve Yıkım Hizmeti Vermekteyiz Sökülecek Yerlerden Çıkan Hurda Atıkları Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz.Yıkım Yaptığımız Yerlerden Çıkan Hurdaları Bakır Hurdasını Bakır Fiyatından Alımını Yapmaktayız.

Yıkılacak Yerlerden Çıkan Hurdayı Sınıfına Göre Değerinden Alımını Yapıyoruz.Atık Hurdayı Bakır Demir,Krom,Alüminyum Ve Benze Hurdaları Günlük Güncel Hurda Fiyatından Alımını Yapmaktayız.

Kablo Hurdasını İçerisindeki Bakır Oranına Göre Fiyatlandırma Yapmaktayız.Her Hurda Kablonun Ayrı Ayrı Bakır Oranı Bulunmaktadır Bakır Oranı Yüksek Olan Hurda Kabloyu Daha Fazla Ücret Ödeyerek Sizlerden Alımını Yapmaktayız.

Alüminyum Hurdasının Geri Dönüşümünü Yaparken Yerinde Ayrı Ayrı Toplamasını ve Biriktirmesini Yapmaktayız.Ayrı Olan Hurda Malzemeyi Tartımını Yaparak Alüminyum Alış Fiyatımızdan Ödemesini Yapmaktayız.

Geri Dönüşüm Firmaları Arasında Sizlere En Uygun Fiyatı Veren Türkiye’nin Lider Firması Demir Kıran Metal Hurda Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Türkiye de Geri Dönüşüm Hizmeti Verdiğimiz Yerler

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Hemen Arayın
WhatsApp