İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Eskişehir Hurdacılar

Eskişehir Hurdacılar Firmamız kurulduğu günden bu yana profesyonel hizmet ve kesintisiz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. 1979 Yılından Buyana Kesintisiz Hizmet Sunan Firmamız Sizlere Kaliteli Hizmet Sunmaktadır. Firmamızın 50 Bin Metre Kare Açık Alanı 10 Metre Kare Kapalı Alanı Bulunmakta Olup Geri Dönüşüm İçin Hem Size Hem Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamaktayız. Geri Dönüşüm Bir Ülkenin Ekonomisinin Piyasa Hareketlerinde Oldukça Çok Öneme Sahip Olmaktadır. Neredeyse Ülke Ekonomisini İç Dış Piyasaya Bağlı Olarak Ele Alan Geri Dönüşüm Ülke Ekonomisine Oldukça Çok Katkı Sağlamaktadır. Geri Dönüşüm Yapılacak Fabrika Tesis,Alışveriş Merkezleri,Firmamız Tarafından Uzman Ekibimizle Doğru ve Uygun Şartlarda Yapılmaktadır. Sizlerde Hurda Malzemelerin Kim Tarafından Alınacağına Değil Kim Tarafından Bertaraf Edileceğine Doğru Karar Almalısınız, Tüm Kurum ve Kuruluşlardan Almış Olduğumuz Yetkili Alım Satım Belgelerine Sahip Olmaktayız. ESKİŞEHİR’DE HURDA DEMİR ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA BAKIR ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA ALÜMİNYUM ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA MAKİNE ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA KURŞUN ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA ÇİNKO ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA KABLO ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA PASLANMAZ ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA KROM ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA ÇELİK ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE HURDA DEMİR BORU ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE FABRİKA HURDASI  ALAN HURDACILAR ESKİŞEHİR’DE İKİNCİ EL RAF ALAN FİRMALAR ESKİŞEHİR’DE RAF ALIM SATIM İŞLERİ

  Eskişehir Fabrika Sökümü

Fabrika Söküm ve Yıkımı Alanında Uzman Personele Sahip Firmamız Söküm Yıkım İçin Projeye Uygun Çalışmalar Yürütmektedir. Sökümüne Karar Verilmiş Yapıların Gerekli İncelemeleri Yapıldıktan Sonra Çevre ve İş Güvenliği Alınmaktadır. Gerekli Firma Sahiplerinin Bilgisi Doğrultusunda Hareket Eden Firmamız Onların İsteği Doğrultusunda Nerelere Karar Verildiyse Aynı Kararla Çalışmalar Yapılmaktadır. Her Nerede Olursa Olsun Tüm Zor Koşulların Üstesinden Gelen Firmamız Bu Alanda Gayet Başarılı Çalışmalar Göstermektedir.

        Eskişehir      Fabrika Bozumu

Fabrika Bozumu Alanında Üstün Çalışma Başarısı Gösteren Firmamız. Gerekli Ekip ve Ekipmanlarıyla Siz Müşterilerimize Kaliteli Hizmet Sunmaktayız. Her Yapının Bir Yapım Aşaması Olduğu gibi Çeşitli Nedenlerden Dolayı Sizlerin Kararı Doğrultusunda  Bozum Yapılmasına da Karar Verilmektedir. Bozumuna veya Yıkımına Karar Verilen Yapıların En Doğru Şekilde Projeye Uygun Tekniklerle Bozumunu Yapmaktayız. Gerekli Vinç Ve Taşıma Firmamız Tarafından Yapılmaktadır. En Yüksek Teklifi Almak İçin Bizimle Çağrı Merkezlerimizden İrtibat Sağlaya Bilirsiniz. Eskişehir     Hurda Alımı Alüminyum Hurdası, Bakır Hurdası, Demir Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası, Çatı Sacı, Sandviç Panel, Elektronik Motor, Havalandırma Hurdası alım hizmeti veren firmamız, bize ulaşmanız halinde Hurdaları aynı gün içerisinde adresinizden nakit olarak almaktadır.

Firmamız ek olarak tüm Türkiye’de  Alışveriş Merkezi Sökümü, Fabrika Sökümü,  iş makinesi sökümü, konteyner sökümü ve yıkım hizmeti vermektedir. Tamamı kendi bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bünyesinde ücretsiz keşif ekibi de bulunduran firmamız, Hurdaları ve alınacak ürünlerinizi yerinde değerlendirip değerine Göre  nakit ödemeyle almaktadır. Eskişehir hurdacılar alanında uzman geri dönüşüm merkezi olarak siz değerli müşterilerimizin metal hurda malzemelerini değerinde alarak ekonomik katkı sağlıyoruz. Hayatımızda geri dönüşümün önemi tüm sektörlerde etkisini göstermektedir. Geri dönüşüm bir ülkenin ekonomisini oldukça fazla etkilemektedir. Eski şehir hurdacılar olarak tüm hurda metal alımını yapmaktayız.

Eskişehir Hurdacılar Geri Dönüşüm Ofisi

 1. Eskişehir  Hurda Alüminyum hurdası
 2. Eskişehir Soyma bakır hurdası alanlar
 3. Eskişehir  Soyulmuş Hurda Kablo Hurdası
 4. Eskişehir Su Saati Hurdası
 5. Eskişehir  Hurda Sarı hurdası
 6. Eskişehir  Çelik Konstrüksiyon sökümü
 7. Eskişehir  avm metal yapı sökme
 8.  Eskişehir de Hurda Alım Yaptığımız Yerler
 9.  ALPU HURDACI
 10.  BEYLİKOVA HURDACI
 11.  ÇİFTELER HURDACI
 12.  GÜNYÜZÜ HURDACI
 13.  HAN HURDACI
 14.  İNÖNÜ HURDACI
 15.  MAHMUDİYE HURDACI
 16.  MİHALGAZİ HURDACI
 17.  MİHALIÇÇIK HURDACI
 18.  ODUNPAZARI HURDACI
 19.  SARICAKAYA HURDACI
 20.  SEYİTGAZİ HURDACI
 21.  SİVRİHİSAR HURDACI
 22.  TEPEBAŞI HURDACI
Hemen Arayın
WhatsApp