İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Eminönü hurdacı firmamız Eminönü bölgesinde ve diğer tüm ilçe ve semtlerde hurdalarınızı satın almaktadır. Elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek için bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Eminönü Hurdacı

Eminönü hurdacı olarak bu bölgedeki bütün hurdaları yüksek bir fiyattan alan neredeyse tek firma olma özelliğine sahiptir. Öncelikli amacımız ülkemizde oldukça az bulunan veya ana kaynağından ayrılması oldukça zor ve meşakkatli olan madenlerin toplanarak geri dönüşüm ile kullanıma kazandırmaktır. Bunu yapmamız da ki amaç ise ülkemizin ham madde için harcanan maliyeti en aza indirmektir. Aynı zamanda birçok hurda türü veya bu hurdaların içerisindeki madenler ülkemizdeki birçok sektörde hammadde kaynağı olarak kullanılmamaktadır. Bu yüzden buralarda kullanılan hammaddeler geri dönüşüm ile kazandırılır tekrardan kullanıldığında ülkemizin dışa bağımlılığı da azalmış olur. Bu yüzden Eminönü hurdacı bu bölgedeki bütün hurdaları ya en yüksek fiyattan almakta ve geri dönüşüme göndermektedir. Sizlerde ülkemiz adına bir şeyler yapmak isterseniz tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz den bizlere ulaşmaktır.

Eminönü Çinko Hurdası Alımı

Çinko metal türlerinden biridir. Saf halde de bulunup kullanımı olan bu metal türü periyodik tabloda da yerini almaktadır. Kullanım alanında çeşitli nedenlerle kullanılmaz duruma gelebilir. Bu durumlarda çinko hurdası olan çinko metali hurdacılara satılarak paraya çevrilebilir. Firmamız tarafından çinko hurdalarının alımı yapılmaktadır. Elinizde oluşan çinko hurdaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eminönü Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun, sık kullanılan metallerden biridir. Firmamız tarafından hurdaya dönüşmüş olan çinko metalleri alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Elinde çinko hurdası olan müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir ve çinko hurdalarının satışını gerçekleştirebilir. Gün içerisinde her saatte her tür hurda için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eminönü Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdalarınızın satışı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından nikel hurdalarınızın alımı yapılmaktadır. Sağlam bir metal türü olan nikel pek çok alanda kullanılmaktadır. En yüksek fiyatlı metal hurdalarından da biridir. Hurdaya dönüştüğünde firmamızı arayarak bunları paraya çevirebilir ve yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Eminönü Çelik Hurdası Alımı

Çelik hurdalarınızı satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Demir karbon alaşımı sonucunda oluşan çelik metali meydana gelmektedir. Alaşıma ayrıca nikel ya da krom da konulabilmektedir. Böylece paslanmazlık özelliği kazandırılır. Firmamızca çelik hurdalarınızın tamamı satın alınmaktadır. Gerek Eminönü semtinde gerek diğer bölgelerde çelik hurdası satmak için bizi arayabilirsiniz.

Eminönü Bakır Hurdası Alımı

Oldukça yüksek fiyatlı olan ve neredeyse hurdacılık sektörünün ana maddesi sayılacak olan bakır hurdalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır kablo hurdası, bakır boru hurdası, bobin hurdası, külçe bakır hurdası, çubuk bakır hurdası, tel bakır hurdası, rulo bakır hurdası, levha bakır hurdası, şerit bakır hurdası firmamız tarafından satın alınmaktadır. Diğer hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

  • Eminönü krom hurdası alımı
  • Eminönü alüminyum hurdası alımı
  • Eminönü demir hurdası alımı
  • Eminönü hurda karşılığı bina yıkımı
Hemen Arayın
WhatsApp