İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

AYDIN  Hurdacı

Aydın Hurdacı Sizlere Hurda Alımında Güvenilir ve Size En Uygun Hurda Alım Teklifi Sunan Firmamızı Hemen Arayın. Yıkım ve Söküm Hizmeti Vermekteyiz.

Türkiye’nin Lider Hurdacı Firması Sizlere En Uygun Fiyattan Hizmet Sunmaktadır.Firmamız Fabrika Bozumu,Fabrika Yıkımı Yaptığı Gibi Tüm Fabrika Malzemelerini Değerinden Almaktadır.

Aydın En Yakın Hurdacı Firması Olarak Aydında Hurda Alan Firmamızı 7/24 Arıyabilirsiniz.

Hizmet Anlayışımız Müşteri Memnuniyetini Kendisine Misyon Edinmiş Firma Olarak  Türkiye de Hizmet Vermektedir.Hem Hurda Olarak Hem Kullanıma Uygun Tüm Değerli Malzeme Çatı Makası,Çelik Konstrüksiyon,Soğutucu Grupları,Makineler,Rafların Alımını Yapmaktayız.

Firmamızın Hizmeti Hem Hurda Alımı Hem Hurda Olmayan Kullanıma Uygun Değerli  Malzemelerin Alımını Yapmaktayız.

Başlıca Raf Ağır Yük Rafı,Chiller Grubu,Sandviç Panel,Elektrik Panoları,Regülatör,Jeneratör,Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Trapez Sac,Vinç,Portif,Torna Tezgahları,Başta Olmak Üzere Tüm Kullanıma Uygun Ekipmanların Alımını Yapmaktayız.

Firmamız Hem Hurda Alımı Yaptığı Gibi Hem Diğer Malzemelerin de Alımını Yaparak Tek Bir Firma İle Sizlerin Tüm Hizmetlerini Tek Firma Olarak Yerine Getirmekteyiz.

Aydın Hurdacı Olarak da Bu Bölgeden ve Civarından Hurda Alımı Yapmaktayız.

Aldığımız Hurdalar Demir Hurdası,Hurda Bakır,Hurda Kurşun,Hurda Sarı, Hurda Kablo,Hurda Alüminyum,Hurda Krom,Hurda Çinko Alımı Yapıyoruz.

Sizlerin Hurdalarını Alarak Geri Dönüşümünü Yaparak  Hem Sizlerin Yükünü Hafifletiyoruz.Hem Sizlere Hem Ülkemize Katkı Sağlamış Oluyoruz.

Türkiye Geneli Hizmet veren Geridönüşüm Firmamızı Her Nerede Olursanız Olun Arayın Sizlere En Uygun Teklifimizi Verelim.Daha Güvenilir ve Daha Karlı Çıkmak İçin Hemen Bizi Arayın.

Kablo Hurdasını Size En Uygun Fiyattan Alarak Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Kendi Tesisimizde Kablo Hurdasının Plastik ve İletken Metalden Olan Bakırın Plastikten Ayrımını Yaparak Bakır ve Pastiğin Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Kendi Kablo Kırım Tesisimizde Gerekli Ayrıştırıcı Makinelerle Bakırın Plastikten Ayrıştırmasını Günlük 15 Ton Kablo ve Bakır Ayrıştırmasını Yapmaktayız.

Aydın Hurdacı

Aydın Hurdacı Hurdacılık Yapan Firmamız Sizlere 7/24 Hurda Alım Hizmeti Sunmaktadır.Hurda Alımında Hassas Elektronik Kantarlarda Tartımını Yaparak Sizlere En Uygun Anlaştığımız Fiyattan Ödemesini Yapmaktayız.

Türkiye’nin Lider Geri Dönüşün ve İkinci El Alım Satım Firması Olarak İster Kilogram İsterseniz Gerekli Keşifleri Yaparak Sizlere Genel Olarak Tüm Hurda ve Satmak İstediğiniz Malzemelere Toplam ve  Genel Teklif Sunmaktayız.

Sizlerde Tesisinizi ve Genel Olarak Tüm Fabrika, Okul, Lojman,Hastane Gibi Yerlerin Hurda Malzemelerini Satmak İçin Bizi Araya Bilirsiniz.

Aydın da  Hurda Aldığımız Mahaller

 • Bozdoğan Hurdacı
 • Buharkent Hurdacı
 • Çine Hurdacı
 • Didim Hurdacı
 • Efeler Hurdacı
 • Germencik Hurdacı
 • İncirliova Hurdacı
 • Karacasu Hurdacı
 • Karpuzlu Hurdacı
 • Koçarlı Hurdacı
 • Köşk Hurdacı
 • Kuyucak Hurdacı
 • Kuşadası Hurdacı
 • Nazilli Hurdacı
 • Söke Hurdacı
 • Sultanhisar Hurdacı
 • Yenipazar Hurdacı

Aydın’da Hurda Alan Hurdacı

Aydında Hurda Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Tüm Hurdalarını Piyasanın En Yüksek Hurda Fiyatından Almaktadır.Aydında Hurda Alan Yerler Arasında Size Aydın Hurdacı Firmamız Her Nevi Hurda Alım Hizmeti Sunmaktadır.Aydın Hurdacılar Firması Olan Demir Kıran Metal Hurda Alan Hurdacı Firmamızla Hemen Telefon Numarasından  İletişime Geçin Sizlerin Tüm Hurdalarını Almak İçin Size En Yakın Şubemizden Araç Gönderelim.

Aydında Çelik Konstrüksiyon Sökümü Yapmaktayız.Çelik Konstrüksiyon Hurdası veya İkinci El Olarak Kullanıma Uygun Demir Yapıların Satımı İçin Bizi Arayın.

Aydında Raf Alan Firmayız Aydın Raf Firması,Aydında Çelik Raf Alan Yerler,Aydında Ağır Yük Rafları Alan,Aydında Raf Alım Satım Gibi İşler Yapmaktayız.Aydından Raf Alan Firmayız İkinci El Raf Satmak İçin Bizi Arayın Size En Uygun Fiyattan Tüm Rafların Alımını Yapalım.

Aydında Sandviç Panel Alan Firma Olarak Aydın Sandviç Panel Alım,Aydın Sandviç Panel,Aydında Panel Firması,Aydın Çatı Paneli,Aydın Sandviç Panel Firması,Olarak Sizlere Bu Alanda Çözüm Sağlamaktayız.

Aydın’da Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri

 HURDA SARI MUSLUK

Aydında Hurda Sarı Musluk Alan Firmamız Tonajlı Hurda Sarılar İçin Kapınıza Kadar Gelerek Sizlerden En Güncel Hurda Sarı Fiyatına Sarı Hurdasını Almaktadır.

YANGIN MERDİVENİ SÖKÜMÜ

DEMİR KAPI HURDASI

HURDA PANO

HURDA TRAFO,

HURDA ÇELİK DİREK

HURDA KONTEYNIR

KLİMA HURDASI,

HURDA HAVALANDIRMA KANALLARI,

HURDA RAY DEMİRİ,

HURDA ASMA TAVAN,

KLİMA SANTRALLERİ

ASMA TAVAN HURDASI,

ASMA TAVAN SÖKÜMÜ,

TEKSTİL MAKİNALARI HURDASI,

DEMİR SU BORULARI,

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

HURDA KALORİFER KAZANI

DEFOLU ÇATI SACI,

KALORİFER BORUSU,

PASLANMAZ BORU,

PİK DÖKÜM HURDASI,

REDÜKTÖR HURDASI,

DÖKÜM PETEK

BİLGİSAYAR HURDASI

BİLGİSAYAR KARTLARI

HURDA DEMİR MERDİVEN

HURDA MERDİVEN KESİMİ

KLİMA HURDASI

KLİMA ÜNİTESİ,

ŞENARETÖR HURDASI

HURDA VİNÇ PARÇALARI,

HURDA HİDROLİK PİSTON

HURDA PİMAPEN

CHİLLER SOĞUTMA SİSTEMLERİ

 HURDA ALÜMİNYUM KAPI

ALÜMİNYUM PENCERE,

HURDA ELEKTRİK MOTORU

PİK HURDA,

DÖKÜM HURDASI,

HURDA ALÜMİNYUM JANT

KOMPRASÖR HURDASI,

Hemen Arayın
WhatsApp