İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Asansör Hurdası Alan Hurdacı

Asansör Hurdası Alan Hurdacı Firmanız Tüm Çalışmaları Kendi Firmamız Bünyesinde Bulunan Uzman Kişilerce Alımını Yapmaktayız.

Asansörler Son Yıllarda Yükselen Binalarla Birlikte Günümüzde Hemen Hemen Tüm Konut ve Yapılarda Yer Almaktadır. Yapıları İtibariyle ve Senelik Bakım Durumları Nedeniyle Birçok Parçası Hızlı Yıpranma ve Değişmesi Gerektiğinden Bu Eskiyen Parçalar Sökülerek Yenisi Takılmaktadır. İstanbul ve Civanda Asansör Hurdası Alan Hurdacı Firmamız Sizlerin Araması Durumunda Aynı Gün Gelerek Hurda Asansör Malzemelerinin Alımını Yapıyoruz. Eskiyen Kullanıma Uygun Olmayan Asansör Parçaları ve Ekipmanları Depolarda Atıl Durumda Birikmektedir Firmamız Sizlerin Eskiyen Atıl Durumdaki Asansör Hurdasını Alarak Tekrar Geridönüşüm İçin Toplamasını Sağlamaktadır. Eskiyen Asansör Motoru Hurdası Çeşitli Nedenlerden Arızalanan Asansör Motorunu Sizlerden Alarak Geridönüşüm İçin Sizlerden Alımını Yapmaktayız. Asansör Hurdası Alan Yerler Bakıyorsanız Firmamız  Sizlerden Hurda Asansör Parçalarını En Uygun Fiyattan Almaktadır. Sizlerde Tüm Asansör Hurdalarını En İyi Fiyata Alan Hurdacı Firmamızı Arayın. Türkiye genelinde toplu olan asansör hurdası için hizmet vermekteyiz. Trakya bölgesi için belirli tonajların üstünde hurda asansör alımı yapıyoruz.

Asansör Hurdası Alan Hurdacı

Asansör Hurdası Alan Hurdacı Firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık Sizlerden Toplu Olarak Hurda Asansörleri Gelip Adresinizden Almaktadır. Asansör Hurdası Satmak İçin Hurdacı Firmamızı Arayıp Anında Kg Fiyatı Bilgisi Alarak Yerinde Tartım Yükleme İşlerini Firmamızdan Talep Edebilirsiniz.

ASANSÖR MOTORU HURDASI

Asansör Motoru Hurdası Alan Hurdacı olarak Hurda Halindeki Tüm Asansör Motorlarını Sizlerden En Uygun Fiyata Almaktayız. Asansör Motoru Hurdasının İçerisi Bakır Tellerden Oluşmaktadır. Bakır Olan Bu Teller En Değerli Hurda Grubundan Olduğundan Sizlerden Motor Hurdasını En Yüksek Fiyata Biz Almaktayız. Alımını Yaptığımız Asansör Motoru Hurdasını Kendi Tesisimizde Gerekli Tüm Ayrıştırmayı Yapmaktayız.Asansör Motoru Hurdasının İçerisinde Bulunan Bakır Telleri Ayırarak Sizlere Daha Fazla Ücret Ödemekteyiz. Sizlerde Bilinçli Kişilere Hurda Asansör Motoru Satarak Daha Fazla kar Elde Etmiş Olmaktasınız.

ASANSÖR KABİNİ HURDASI

Asansör Kabini Hurdası Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Eskiyen Kullanıma Uygun Olmayan Atıl Durumdaki Hurda Asansör Kabinlerinin Alımını Kapınıza Kadar Araç Göndererek Alımını  Yapmaktadır. Asansör Kabini Eski Durumda Olan Asansör Kabini Hurda Olan Asansör Kabini Hurda Olarak Vermek İstediğiniz Asansör Kabinlerinin Alımını Sizlere Peşin Ödeme Yaparak Almaktayız. Eski Kabinin Yerine Yenisi Taktıran Müşterilerimiz Eski Kabinlerin Alımı İçin Bizi Aramaktadır Sizlerde Eski Olan Kabinleri Değerinden Satarak Kar Sağlamış Oluyorsunuz.

Asansör Parçaları Alan Hurdacı

Asansör Parçaları Alan Hurdacı Firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık Toplu Olarak Biriken Hurda Asansör Parçalarını Gelip Adresten Almaktadır. Tamiri Yapılamayan Atık Asansör Parçaları, Bozuk Arızalı Asansör Parçaları,Asansör Kapı Hurdası,Eski Çalışmayan Asansör Motorları,Eskimiş Asansör Halatları ve Benzeri Asansör Parça Hurdalarının Alımını Yapmaktayız.

ASANSÖR HALATI HURDASI

Asansör Halatları Sürekli Olarak Sürtünmeye Maruz Kalmaktadır.Sürtünme ve Aşınma Sonucu Belli Bir Kullanım Ömrüne Sahip Olmaktadırlar.Sürekli Olarak Aşınma ve Sürtünmeye Maruz Kalan Asansör Halatları İnsan Sağlığı ve Kazaları Önlemek İçin Değişmesi Gerekmektedir. Eskisi Sökülüp Yenisi Takılmaktadır Eski Sökülen Bu Halatlar Artık Hurda ve Kullanılamaz Olduğu İçin Depolarda Birikmektedir. Depolarınızda Biriken Asansör Halatlarını Satmak İçin Bizi Arayınız Sizlerden En Uygun Fiyata Asansör Halatı Hurdasını Alalım. Hurda Asansör Halatı Alan Hurdacı Şirketimiz Tüm Yükleme Boşaltma İşlemlerini Kendi Bünyesinde Uzman Çalışan Kişiler Tarafından Çalışmalarını Yaptırmaktadır. Her Nerede Olursanız Olun Bizi Arayın Kapınıza Kadar Gelerek Hurda Asansör Halatların Alımını Yapalım.

ASANSÖR PARÇALARI HURDASI

Asansör Parçaları Hurdası Olarak Kabinlerde ve Motor Bölümünde Bulunan Kasnak Hurdası ve Benzeri Tüm Asansör Parçalarının Alımını Yapmaktayız. Asansör Kabininin İç Kısmında Bulunan Paslanmaz Bölümler Zamanla Yıprandığı İçin Kullanıcılar Tarafından Değiştirilmektedir. Asansörün İç Kısımda Bulunan Paslanmaz Bölüm Çizik Kırık ve Benzeri Durumlarda Yıpranmaktadır. Yıpranan Bu Bölümlerin Değişmesinden Dolayı Atık Olan Bu Parçaların Alımını Yapmaktayız.

ASANSÖR RAYI HURDASI

Asansör Rayı Asansörün Sabit Olarak Aşağı Yukarı Hareket Etmesini Sağlamak İçin Duvara Montajlı Demir Halidir.Asansör Demir Rayları Değişmesi Gerektiğinde Çok Zor Bir İş Olduğundan Bizleri Arayan Kişiler Bunların Yıkım Ve Sökümü İçin Uzman Kişiler İstemektedir. Asansör Rayı Hurdası Alan Hurdacı Şirketimizi Arayın.Aynı Gün Gelelim Kapınızdan Hurda Asansör Raylarını Alalım.

İstanbul da Asansör Hurdası Aldığımız Yerler

İstanbul da Tüm Bölgelerden Hurda Asansör Malzemesi Alan Hurdacı Firmasıyız İstanbul’un Tüm Semtlerinden Bizi Arayabilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ve civarında tüm semtlere hizmet veriyoruz.

Adalar da Hurda Asansör Alımı Yapıyoruz Adalarda Asansör Hurdası Alan Firmalar Bakıyorsanız Bizi Arayın. Arnavutköy de Asansör Hurdası ve Hurda Asansör Parçaları Almaktayız. Arnavutköy’de Asansör Hurdası Satmak İçin Bizi İrtibat Telefon Numaralarımızdan Arayın. Ataşehir de Eskiyen Atık Durumdaki Asansör Hurdalarının Alımını Kapınıza Kadar Gelerek Almaktayız. Avcılar da Asansör Motoru Satmak İçin Bizi Hemen Arayın Size En Yakın Hurdacı Olan Şirketimizin Aracını Gönderelim. Bağcılar da Hurda Asansör Alan Firmamız Değişen Eski Atık ve Satmak İstediğiniz Tüm Hurda Asansör Parçalarının Alımı İçin Bağcılara Kadar Araç Gönderelim. Bahçelievler de Hurda Olan Asansör Parçaları ve Asansör Halatı Hurdası İçin Size Aynı Gün Alım İçin Araç Gönderelim.

Bakırköy de Hurda Asansör Satmak İçin Bizimle İrtibata Geçin Size En Uygun Hurda Asansör Fiyatını Biz Verelim. Başakşehir de Hurda Asansör ve Hurda Asansör Halatı Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Hurda Olan Tüm Asansör Parçalarını Kapınıza Kadar Araç Göndererek Peşin Ödemeyle Sizlerden Alımını Sağlamaktayız. Sizlerde Hurda Asansör Motoru ve Hurda Asansör Kabini Satmak İçin Bizi İrtibat Numaralarımızdan Arayın. Şirketimiz Eskiyen ve Atık Durumdaki Hurda Asansör Kablosu Olarak da Hurda Kablo Alımı Yapmaktadır.

Bayrampaşa da Hurda Asansör ve Hurda Asansör Halatı Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Hurda Olan Tüm Asansör Parçalarını Kapınıza Kadar Araç Göndererek Peşin Ödemeyle Sizlerden Alımını Sağlamaktayız. Sizlerde Hurda Asansör Motoru ve Hurda Asansör Kabini Satmak İçin Bizi İrtibat Numaralarımızdan Arayın Beşiktaş da Hurda Asansör ve Hurda Asansör Halatı Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Hurda Olan Tüm Asansör Parçalarını Kapınıza Kadar Araç Göndererek Peşin Ödemeyle Sizlerden Alımını Sağlamaktayız. Sizlerde Hurda Asansör Motoru ve Hurda Asansör Kabini Satmak İçin Bizi İrtibat Numaralarımızdan Arayın Beykoz da Hurda Asansör ve Hurda Asansör Halatı Alan Hurdacı Şirketimiz Sizlerin Hurda Olan Tüm Asansör Parçalarını Kapınıza Kadar Araç Göndererek Peşin Ödemeyle Sizlerden Alımını Sağlamaktayız. Sizlerde Hurda Asansör Motoru ve Hurda Asansör Kabini Satmak İçin Bizi İrtibat Numaralarımızdan Arayın

Hemen Arayın
WhatsApp