İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Aksaray Hurdacı

Aksaray Hurdacı Sizlere Hurda Alımında Güvenilir ve Size En Uygun Hurda Alım Teklifi Sunan Firmamızı Hemen Arayın. Yıkım ve Söküm Hizmeti Vermekteyiz.

Türkiye’nin Lider Hurdacı Firması Sizlere En Uygun Fiyattan Hizmet Sunmaktadır.Firmamız Fabrika Bozumu,Fabrika Yıkımı Yaptığı Gibi Tüm Fabrika Malzemelerini Değerinden Almaktadır.

Hizmet Anlayışımız Müşteri Memnuniyetini Kendisine Misyon Edinmiş Firma Olarak  Türkiye de Hizmet Vermektedir.Hem Hurda Olarak Hem Kullanıma Uygun Tüm Değerli Malzeme Çatı Makası,Çelik Konstrüksiyon,Soğutucu Grupları,Makineler,Rafların Alımını Yapmaktayız.

Firmamızın Hizmeti Hem Hurda Alımı Hem Hurda Olmayan Kullanıma Uygun Değerli  Malzemelerin Alımını Yapmaktayız.

Başlıca Raf Ağır Yük Rafı,Chiller Grubu,Sandviç Panel,Elektrik Panoları,Regülatör,Jeneratör,Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Trapez Sac,Vinç,Portif,Torna Tezgahları,Başta Olmak Üzere Tüm Kullanıma Uygun Ekipmanların Alımını Yapmaktayız.

Firmamız Hem Hurda Alımı Yaptığı Gibi Hem Diğer Malzemelerin de Alımını Yaparak Tek Bir Firma İle Sizlerin Tüm Hizmetlerini Tek Firma Olarak Yerine Getirmekteyiz.

Aksaray Hurdacı Olarak da Bu Bölgeden ve Civarından Hurda Alımı Yapmaktayız.

Aldığımız Hurdalar Demir Hurdası,Hurda Bakır,Hurda Kurşun,Hurda Sarı, Hurda Kablo,Hurda Alüminyum,Hurda Krom,Hurda Çinko Alımı Yapıyoruz.

Sizlerin Hurdalarını Alarak Geri Dönüşümünü Yaparak  Hem Sizlerin Yükünü Hafifletiyoruz.Hem Sizlere Hem Ülkemize Katkı Sağlamış Oluyoruz.

Türkiye Geneli Hizmet veren Geridönüşüm Firmamızı Her Nerede Olursanız Olun Arayın Sizlere En Uygun Teklifimizi Verelim.Daha Güvenilir ve Daha Karlı Çıkmak İçin Hemen Bizi Arayın.

Kablo Hurdasını Size En Uygun Fiyattan Alarak Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Kendi Tesisimizde Kablo Hurdasının Plastik ve İletken Metalden Olan Bakırın Plastikten Ayrımını Yaparak Bakır ve Pastiğin Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Kendi Kablo Kırım Tesisimizde Gerekli Ayrıştırıcı Makinelerle Bakırın Plastikten Ayrıştırmasını Günlük 15 Ton Kablo ve Bakır Ayrıştırmasını Yapmaktayız.

Aksaray Hurdacı

Aksaray Hurdacı Hurdacılık Yapan Firmamız Sizlere 7/24 Hurda Alım Hizmeti Sunmaktadır.Hurda Alımında Hassas Elektronik Kantarlarda Tartımını Yaparak Sizlere En Uygun Anlaştığımız Fiyattan Ödemesini Yapmaktayız.

Türkiye’nin Lider Geri Dönüşün ve İkinci El Alım Satım Firması Olarak İster Kilogram İsterseniz Gerekli Keşifleri Yaparak Sizlere Genel Olarak Tüm Hurda ve Satmak İstediğiniz Malzemelere Toplam ve  Genel Teklif Sunmaktayız.

Sizlerde Tesisinizi ve Genel Olarak Tüm Fabrika, Okul, Lojman,Hastane Gibi Yerlerin Hurda Malzemelerini Satmak İçin Bizi Araya Bilirsiniz.

Aksaray da  Hurda Aldığımız Mahaller

  • Ağaçören Hurdacı
  • Eskil Hurdacı
  • Gülağaç Hurdacı
  • Güzelyurt Hurdacı
  • Ortaköy Hurdacı
  • Sarıyahşi Hurdacı
Hemen Arayın
WhatsApp