İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Zara Hurdacı

Sivas ilinin kuzey doğusunda yer alan zara ilçesi, aynı zamanda Zara Otogarı’na da ev sahipliği yapıyor. Tuzla Gölü’nün kuzeyinde, Eymir’in güneyinde yer alan bir ilçedir. Batıda Hafik, doğuda ise İmralı yer alıyor.

Kullanılmış veya eski bütün atık metaller bizim için hurdacı en iyi seçenektir. Herkes elindeki metal atıkları bize getirebilir ve satabilir. Firmamız hurda fiyatları listesini dikkate alarak alım yapıyor ve bu kategoride gelir imkanı sunuyor. Fabrika ve imalathaneler için de özel hurda alan yerler alım seçenekleri sunuyoruz. Ücretsiz olan ve hurdaları adresinden alan hurdacılar  her firma için hurda çözümleri üretiyor.

Bu sektörün en popüler metali demirdir ve en yakın hurdacı alımlarında ilk sırada yer alır. Demirin sert, dayanıklı ve ucuz olması, hurdacı kullanım alanını genişletmiştir. Ekonominin, savunma sanayisinin ve daha birçok önemli sanayinin bel kemiği hurda fiyatları ile hizmet veren şirketlerdir.

  • Zara demir alan hurdacı
  • Zara bakır alan hurdacı
  • Zara krom alan hurdacı
  • Zara çelik alan hurdacı
  • Zara nikel alan hurdacı
  • Zara krom alan hurdacı
  • Zara alüminyum alan hurdacı
  • Zara kablo alan hurdacı

Zara Hurda Fiyatları

Atık olarak demir en çok aldığımız hurda çeşididir. Eski olsun yeni olsun bütün demirleri hurda alan yerler tek fiyat üzerinden alıyor. Hurdacılar sektörel değişimi yakından takip ediyor.

Diğer önemli bir metal ise alüminyumdur ve en yakın hurdacı personelimiz iyi fiyata alıyor. Kolay işlenen, çürümeyen, paslanmayan ve her zaman görsel özelliğini koruyan alüminyum, hurdacı sektörünün önde gelen metallerinden birini teşkil eder. Hurda fiyatları metal borsasının verdiği rakamlara göre belirleniyor. Hurda alan yerler için demire nazaran daha pahalı olan bakır, sarı ve alüminyum da değerlidir.

Zara Hurdacı Bakır Fiyatları

Kendine özgü rengi ve alaşımı ile bakır en yakın hurdacı dünyasında özel bir yere sahiptir. Hurdacı fiyatı yüksek olan bu metal, kablolarda, makinelerde, elektronik eşyalarda ve motorlarda kullanılır. Süs eşya yapımında da en çok tercih edilen metal ham maddedir. Motor ve kablodan ayrılmamış bakırlar için ‘bakır hurda fiyatları’ uygulanamaz. Ayrım işleminin ardından, hurda alan yerler, bakır birim fiyatını uygulanmaktadır. Fiyat bakımından bakır sürekli bir yükselişte ve bu durum fiyat listesine yansıyor. Hurdacılar bu fiyat değişimini takip ederek yeni fiyat oluşturuyor. En yakın hurdacı sarı, demir ve bakır fiyatları da bu şekilde oluşuyor.

Hemen Arayın
WhatsApp