İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Zamak Hurdası

Zamak hurdası, magnezyum alüminyum çinko ve bakır gibi farklı metal çeşidinin bir araya getirilmesi ile elde edilir.  Şöyle ki zamak, imalat sektöründe kullanılan ve içerisinde çinko karışımı olan bir metal türü olup mobilya, aksesuar, menteşe, dekoratif aksesuar, dolap kulpu, elektrik malzemesi gibi ürünlerin ve farklı metal aksesuarların üretiminde de yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Zamanla kullanılamaz duruma gelerek hurdaya dönüşen zamak, toplanarak geri dönüşüme gönderilmekte ve tesislerde dönüştürme işlemi uygulanırken sıcak döküm kaplarına boşaltılarak işe başlanılmaktadır. Sıcaklık ayarlanır, oluşan basınçla şekil verilir ve soğumaya bırakılan zamak, farklı alanlar için de kullanılabilir. Zamak hurda farklı madenlerin bir araya getirilmesiyle oluşur ve sertlik ve yumuşaklığı ayarlanabilmektedir.

Zamak Hurdası Fiyatları

Zamak hurdası fiyatları, hurdanın içerisinde yer alan alaşımlarının türüne göre belirlense de hurdacılık sektöründe oldukça kıymet ve öneme sahiptir. Elinizde bulunan zamak hurda çeşitlerini değerlendirmek, geri dönüşümünü sağlayarak kullanılabilir hale getirmek için firmamızı dilediğiniz vakitte arayabilir ve adresinizi iletebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yaparak hurdalarınızı inceleyecektir.

zamak hurdası
zamak hurda

Hurdalarınızı inceleyen ekiplerimiz, hurdalarınızın tartılma işlemlerini tamamlayarak en yüksek fiyat tarifesi üzerinden ücret belirlemesi yapacaktır. Ücret belirlendikten ve satış işlemi tamamlandıktan sonra nakit olarak ödeme yapılarak hurdaların nakil işlemine başlanacaktır. Hurda zamak fiyatları sıklıkla değişikliğe uğradığından, en yeni fiyatlardan haberdar olmak için 7/24 firmamızı arayarak güncel hurda fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz.

Zamak Hurdası Alan Hurdacı

Zamak hurdası alan hurdacı firmaları arasında başarısı ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin taktirini toplayan firmamız, oldukça sağlam kolay kolay kopmayan kırılmaz bir yapıya sahip olan zamak hurdasını satın almaktadır. Sinema makinası, otomotiv sektörü, elektronik, hırdavat, gıda malzemesi, oyuncak, askeri malzeme, düğme ve fermuar imalatında ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.

Oldukça fazla alanda kullanılıyor olması, hurdasının da kıymetli olmasını sağladığından, firmamız zamak hurdasını siz değerli müşterilerimizden satın alarak geri dönüşüm işlemine tabi tutmaktadır. Zamak hurda alan hurdacı firmamızı, elinizde hurda ürün bulunması halinde 7/24 arayarak adres iletebilir, hurdalarınızı en iyi fiyat üzerinden satışını gerçekleştirerek hatırı sayılır bir kazanç elde edebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp