İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Söğütlüçeşme hurdacı firmamız hizmetinizde olup her nevi hurdanız firmamız tarafından satın alınmaktadır. Kadıköy Söğütlüçeşme hurdacı olarak Söğütlüçeşme bölgesinde sizlere hizmet sunuyoruz.

Söğütlüçeşme Hurdacı

Hurdacılık tarihten günümüze süregelen bir sektördür. Firmamız da yıllardır bu sektörde faaliyetlerini sürdürmekte ve başta İstanbul olmak üzere her ilde hurda alımı yapmaktadır. Hurda satmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek hurda satışı gerçekleştirebilirler. Söğütlüçeşme hurdacı olarak bu bölgeden adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı yüksek fiyatla değerlendirmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Sektörde faaliyet gösteren diğer hurdacı firmalarına oranla sizlere en yüksek ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Kilogram fiyatını her hurda türü için en üst seviyeden hesaplıyoruz. Hurdalarınızı tarttıktan sonra ödemesini gerçekleştiriyoruz. Her tür hurdanızı en yüksek fiyata satmak için hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.

Söğütlüçeşme Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesi özellikle metrobüs ve tren istasyonu nedeniyle çok yoğun bir bölge haline gelmiştir. Bu kapsamda buranın temiz bir çevreye sahip olması il sağlığı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Hurdacı firmamız tarafından Söğütlüçeşme bölgesinde bakır hurdası alımı yapılmakta ve geri dönüşüme gönderilmektedir. Bakır hurdalarınızı sizlerden satın aldıktan sonra hemen tesisimize götürüyor ve gerekli geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Söğütlüçeşme Alüminyum Hurdası Alan Firma

Elimizde bulunan alüminyum hurdaları satmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Oldukça yoğun olarak ortaya çıkan alüminyum hurdaları satılarak büyük kazanç sağlayabilirler. Firmamız tüm alüminyum hurdalarını en yüksek fiyattan satın alınmaktadır. Alüminyum hurdalarının tüm türleri firmamız tarafından alınır. Firmamız Söğütlüçeşme hurdacısı sizlere bir telefon kadar yakındır. Jant alüminyum hurdası, alüminyum boru hurdası, alüminyum levha hurdası, trapez saç hurdası, alüminyum folyo hurdası ve diğer tüm alüminyum hurdaları tarafımızca satın alınır.

Söğütlüçeşme Kablo Hurdası Alımı

Kablolar her alanda kullanıldığından ötürü ve dışarıda sürekli kullanımdan çok fazla zarar gördüklerinden ötürü çok çabuk hurdaya dönüşürler. Hurda haline gelmiş olan kablolar firmamız tarafından satın alınmak daha ve geri dönüşüme gönderilmektedirler. Sonrasında kabloların üzerindeki PVC kaplama ayrıştırılır ve içlerinde bulunan metaller toplanarak eritilmek suretiyle hammadde haline getirilir. Firmamız ile iletişime geçerek kablo hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz. 

Söğütlüçeşme Pirinç (Sarı Hurdası) Alan Hurdacılar

Söğütlüçeşme semtinde hurda pirinç satmak için Demirkıran Metal ile irtibat kurabilir ve hurda sarı atışı yapabilirsiniz. Demirkıran Metal Söğütlüçeşme en yakın hurdacı firmasıdır. Tüm hurda türleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tüm pirinç hurdalarınızı bizi arayarak değerlendirebilirsiniz. Hurda pirinçleriniz satın alındıktan sonra en kısa süre içinde geri dönüşüme gönderilir.

Hemen Arayın
WhatsApp