İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Sirkeci’de hurda satmak için bizimle, Sirkeci Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık tarafından Sirkeci bölgesinde tüm hurda türleri alınmakta ve geri dönüşümleri sağlanmaktadır. Bizlere ulaşarak tüm hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Sirkeci Hurdacı

Sirkeci hurdacı olarak firmamız bütün hurdalarınızı en yüksek fiyattan almaktadır. Bu kadar yüksek fiyattan hurdaları almakla beraber aynı zamanda ödemelerinizde peşin ve nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin de elinde değerli olarak düşündüğünüz veya değersiz de olsa hurda olarak gördüğünüz eşyalarınızı bizlere satabilir ve karşılığında çok yüksek paralar kazanabilirsiniz.Firmamız sizlerden almış oldu bu hurdaları geri dönüşüme kazandırılmasındaki en büyük amaç ise ülkemizin doğa bağımlılığını arttırmaktır. Üstelik bu madenleri dışarıdan aldığımız da çok fazla maliyetli olmaktadır işte bu maliyeti düşürmek için firmamız sizlerin bu hurdalınınız alıp geri dönüşüm ile hammadde ihtiyacımızı sağlıyoruz. Böylece ülkemiz her yıl milyonlarca hurdanın geri dönüşüm ile oldukça büyük kar etmektedir.Sizlerde ülkemizin bu şekilde kalkınmasına katkıda bulunmak için tek yapmanız gereken Sirkeci hurdacı olarak bizlere satmaktır.

Sirkeci Demir Hurdası Alımı

Elinizde demir hurdası varsa ve bunları satmak istiyorsanız Sirkeci hurdacı firmamız Demirkıran Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından demir hurdalarınız en yüksek değerler üzerinden satın alınır. Alınan hurdalar yeniden hammaddeye dönüştürülür ve yeniden kullanıma sunulmaktadır.. Hurda demir satarak hem fazlalıklardan kurtulabilir hem de para kazanabilirsiniz.

Sirkeci Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz hurdası olarak da bilinen krom hurdası, kalitesine göre fiyat değişkenliği gösteren bir hurda türü olmaktadır. Firmamız tarafından hurda krom metalleriniz satın alınır ve geri dönüştürülür. Düşük fiyat orta fiyat ve yüksek fiyatlı hurda krom türleri mevcuttur. Hurda krom satışı yapılırken bunların iyi ayırt edilmesi gerekmektedir. Bizi aradığınızda firmamız tarafından uzman personellerimiz gönderilerek hurdalarınız teslim alınacaktır. Böylelikle en kısa sürede hurdalarınız paraya çevrilmiş olacaktır.

Sirkeci Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdalarınızın fiyatlarını öğrenmek ya da onları satmak için firmamız Sirkeci hurdacıyı arayabilirsiniz. Sirkeci hurdacı olarak günün her saatinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bu nedenle istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz.

Sirkeci Bakır Hurdası Alımı

Bakır talaş hurdası, kırkambar bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, levha bakır hurdası, bobin hurdası, şerit bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır kablo hurdası, külçe bakır hurdası,  rulo bakır hurdası, yanmış bakır hurdası, çubuk bakır hurdası, tel bakır hurdası türlerinin her biri firmamızca en yüksek fiyattan alınır.

Sirkeci Alüminyum Hurdası Alımı

Camilik alüminyum rulo, çelikli tel alüminyum, alüminyum levha, desenli alüminyum, jant alüminyum, boyalı alüminyum rulo, ofset matbaa alüminyum, gofrajlı alüminyum, bakırlı petek alüminyum, alüminyum çeta, alüminyum trapez,  radyatör alüminyum, alüminyum rulo, profil alüminyum, alüminyum şerit, sert ve yumuşak alüminyum türleri için Sirkeci hurdacı firmamızı arayarak satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp