İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Sincan Hurdacı firmamız Ankara ili genelinde hurda alımı yapmaktadır. Ankara’da bulunan her ilçeden Sincan Hurdacı firmamız aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

Sincan Hurdacı

Hurdacı firmamız almış olduğum hurdaları sınıflandırılmaktadır. Sanayi hurdaları ve evsel hurdalar olaraktan. Kullanmadığınız her türlü kişisel eşyalarımızı Sincan hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Sadece bulunduğu bölgeden değil çevresindeki birçok il ve ilçeden de hurda alımı yapmaktadır. Sincan hurdacı aldı hurdaların ücretini nakit ödemektedir. Eğer hurdalarınızı satmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Son model araçlarımız hurdalarınızı ayağınıza kadar gelerek almaktadır. Piyasa araştırması yaparak hurdalarınıza iyi bir ödeme yapmaktadır. Metal hurdası içerisinde bakır hurdacılık sektöründe iyi para etmektedir. Her türlü metal hurdasını alarak geniş depolarımızda ayırt etmekteyiz. Doğaya atılan zararlı atıkların başında gelen her türlü Plastiğin alarak geri dönüştürüyoruz.

Sincan Fabrika Sökümü

Ülkemizde birçok fabrika artık kullanmamaktadır. Kullanılan bu fabrikaların hurdaları ihale ile satılmaktadır. Sincan fabrika sökümü Son derece iyi şekilde yapılmaktadır. Kullanım ömrünü tamamlamış fabrikalar hurdacılık için oldukça önemlidir. Çünkü fabrikalarda birçok hurda çeşidi bulunmaktadır. Söküm sırasında fabrikaların yıkılma ihtimali çok yüksek olduğu için firmamızın profesyonel Çalışanları sökümü ustalıkla yapmaktadır.

Sincan Bakır Alan Hurdacı

Üretimde kolay bir malzeme olan bakır isi ve elektrik içinde vazgeçilmez bir metaldir. Kızıl renkli olan bakir hurdası özellikle kaplama alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Sincan bakır alan hurdacı piyasada oldukça değer görmektedir. Çünkü yaşamımızın hemen hemen her alanında bakır bulunmaktadır. Sanayi ve hammadde sektörünün başlıca ürünü de bakırdır. Paslanmaz özelliği sayesinde ısınma ve soğutma gibi durumlarda yararlanılmaktadır.. Bakının oldukça fazla çeşidi vardır. Soyma bakır yanmış Bakır ve lama bakırı gibi örnekler verilebilir. Eski zamanlardan beri Bakır bilinen bir metal çeşididir. Elektrik sektörü, otomotiv sektörü ev eşyaları gibi birçok alanda bakır kullanılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde bakır rezervi bulunmaktadır. Bakının piyasadaki fiyatı oldukça yüksektir.

Sincan Demir Alan Hurdacı

Ülkemizde en çok bulunan hurda çeşidi dendiğinde akla ilk demir hurdası gelmelidir. Demir hurdası birçok alanda kullanıldığı için çok fiyatları pek yüksek değildir. Demir hurdasını eski demir, yeni demir ve ev demiri olarak kategorize edilebilir. Sincan hurdacı firmamız demir hurdalarını ayırt etmek için bu kategorilerden yararlanmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp