İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Selimpaşa hurdacı firmamız Silivri ilçesinde olsa da İstanbul genelinde hurda alımı yapmaktadır. Bizlere İstanbul’un her ilçesinden ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Selimpaşa Hurdacı

Metal hurdaları oldukça çeşitli olup; demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası başta olmak üzere Selimpaşa hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz. Her çeşit hurdalarınızı değerinde alarak; atıl durumda olan hurdaların değerlendirilmesinde imzamızı kalitemizle atıyoruz.

Selimpaşa Bakır Alan Hurdacı

Bakır iletim açısından pek çok alanlarda kullanımı olan bir madendir. Bu yüzden de geri dönüşüm için son derece önemlidir. Geri dönüşüm sektöründe bakır hurda aşınmış olsa bile yine de değerlendirilebilir. Selimpaşa hurdacı olarak bakır hurda da elinizde olan ürünleri değerinde almaktayız. Hem sizi hem ekonomimizi hem toplumumuzu desteklemekteyiz. Geri dönüşüm demek çevresel anlamda hedeflere de ulaşılması demektir. Çevre ve doğanın bu desteğe, bu ilgiye, bu katkıya ihtiyacı vardır. Bakır çok eski zamanlardan günümüze kadar her alanda kullanımı süren bir metal türüdür. Bu da çeşitliliğin ve talebin bir numaralı nedenidir.

Bakır hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, nikel hurdası, pirinç hurdası, bronz hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası ve diğer tüm hurda türleri için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Madenlerin yanı sıra motor, jeneratör, kablo, akü gibi hurda çeşitleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selimpaşa Hurdacı
Selimpaşa Hurda Alan

Selimpaşa Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Alüminyum güçlü bir malzeme olmasının dışında alaşım açısından da pahalı bir malzemedir. Bu nedenle de hurdası bile ciddi bir potansiyel olma özelliğindedir. Temelinde doğada yer alır, işlenerek kullanılır. Atık haline gelmesi durumunda da geri dönüştürülmesi büyük önem taşır. Alüminyum malzemeler endüstride ve sanayide büyük faydalar sağlar. Selimpaşa hurdacı olarak sektördeki hedefimiz geri dönüşüm amacına en doğru şekilde hizmet etmek ve katkıda bulunmaktır. Alüminyum özellikle sanayi sektörü için kıymetli bir mücevher gibidir. Otomotiv, uçak sektörü , elektrik sektörü alüminyum üretimi için geri dönüşüm hali de dahil olmak üzere ekonomik katkı sağlar.

Selimpaşa Demir Hurdası Alan Yerler

Hurda iş görmeyen ve işlevini yerine getiremeyen nesneler için kullanılan bir ifadedir. Demir hurda bu bağlamda geri dönüşüme tekrar kazandırılması gereken metallerden biridir. Böylelikle sanayiye, doğaya ve ekonomiye katkı sağlanacaktır. Hurdalarda çeşitlilik vardır, demir hurdalara olan ihtiyacın ayrıcalığı dikkate alınacak olursa Selimpaşa hurdacı olarak hizmetimiz vardır. Demir birçok ürün içerisinde kullanılır. Demir hurdaları özellikle fabrikalarda son derece fazla olduğundan geri dönüşüme kazandırmak ekonomiye büyük bir kazançtır. Demir hurda alanında hizmet almak istiyorsanız doğru adresi bulmalısınız.

Selimpaşa hurdacı olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; hurdacılık sektöründe koruma ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Her zaman ihtiyaca yönelik çözümler bulduk, sektöre deneyimimizi yansıttık. Faaliyetlerimiz her zaman gelişti ve gelişmeye devam edecek. Değerinde hurdalarınız için en yakınınızdayız.

Hemen Arayın
WhatsApp