İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Sarız Hurdacı

Sarız hurdacı firmamız Kayseri’nin ilçesi olan Sarız bölgesinde hurda alımı yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız ülkemizin dışa bağımlılığını büyük bir oranda azaltmaktadır. Bunu yaparken de sizlerden almış olduğu hurdaları geri dönüşüme göndererek hammadde ihtiyacının oldukça büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Aynı zamanda adresinizden hurda alımı yapan firmamız bu hurdalarınızı depolarımızda götürerek ayrıştırma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin her türlü hurdasını türü, boyutu ve miktarı fark etmeksizin alım yapmaktayız. Hurdalarınızın alımını yaparken firmamız kendi özel araçlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bunun içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Sizlerde hurdalarınız da hem yüksek fiyattan satmak hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarız Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Alüminyum metalinin pek çok türü bulunmaktadır. Temelde sert alüminyum ve yumuşak alüminyum olarak ayrılmakta olan alüminyum bunların alt dallarında da ayrımlara gitmektedir. Yumuşak alüminyuma örnek olarak alüminyum folyo verilebilir. Sert alüminyuma ise jant, kap kacaklar, alüminyum borular, vs. örnek verilebilir. Görüldüğü üzere pek çok alüminyum türü vardır. Aynı şekilde alüminyum hurdası türleri de bunla göre aynı oranda çıkmaktadır. Sarız hurdacı firmamız tarafından tüm alüminyum hurdası türleri satın alınmaktadır. Firmamız Sarız Hurdacısı ile alüminyum hurdalarınızı değerlendirmek için günün her saatinle iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum hurdaları Sarız hurdacılık firmamız tarafından en yüksek fiyatlar üzerinden satın alınmaktadır.

Sarız Demir Hurdası Alımı

Sarız bölgesinde elinizde demir hurdası olduğunda ve bunlara geri dönüşüme kazandırmak istediğinizde hurdacı firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Sarız hurdacı firmamız tarafından tüm demir hurdası türlerin satın alınmaktadır. Alınan demir hurdaları en kısa sürede geri dönüşme gönderilmektedir. Yeniden hammadde olarak piyasaya sunulmaktadır. Demir hurda satışları ülke ekonomisi için büyük önem taşımaktadır. Çünkü her yıl büyük miktarda Demir hammadde ithalatı yapılmaktadır. Başta Çin’den olmak üzere pek çok ülkeden Demir hammaddesi getirilmekte ve bunların karşılığında yüklü miktarda paralar yurt dışına çıkmaktadır. Demir metallerinin geri dönüştürülmesi hurdaların toplanması sayesinde bunun önüne geçilmekte ee ülke ekonomisi büyük kazanç elde etmektedir.

Hemen Arayın
WhatsApp