İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Pınarbaşı hurdacı arıyorsanız firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık hizmetinizdedir. Tüm hurda türleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki tüm hurdaları satın alıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Pınarbaşı Hurdacı

Pınarbaşı hurdacı olarak firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık Kayseri’nin ilçesi olan Pınarbaşı’nda hurda alımı yapmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız Pınarbaşı’nda da hurdalarınızı almaktan mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda hurdalarınız alırken işinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız büyük bir Özen ile hurdalarınız da adresleriniz den alım yaparken söküm işlemini de gerçekleştirmektedir. Sizlerden almış olduğumuz bu hurdaların ayrıştırılmasını oldukça geniş kapasitedeki depolarımızda yapmaktayız. Ayrıştırma işlemini gerçekleştirirken değerli olan ve birçok malzemenin yapılması için hammadde kaynağı oluşturmaktadır. Bunu yaparken de bu hurdaları geri dönüşüme gönderiyor ve birçok sektöre hammadde kaynağı sağlıyoruz.

Pınarbaşı Bakır Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız Pınarbaşı Hurdacısı tarafından bakır hurdaları satın alınmaktadır. Bakır talaş hurdası, kırkambar bakır hurdası, külçe bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, yanmış bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır tel hurdası, bakır şerit hurdası, bakır bobin hurdası, bakır kangal hurdası, bakır kablo hurdası, bakır plaka hurdası, bakır boru hurdası, en çok bilinen bakır hurda türleridir. Firmamız ile iletişime geçerek tamamını yüksek fiyattan değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüme kazandırılan bakır hurdaları en kısa sürede hammadde olarak yeniden piyasada sektörlere dağıtılmaktadır. Böylece ülke ekonomisine büyük kazançlar sağlanmış olur.

Pınarbaşı Kablo Hurdası Alımı

Pınarbaşı kablo alan hurdacı arıyorsanız firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık hizmetinizdedir. Hurdacı olarak çalışıyoruz ve tüm kablo hurdalarını satın alıyoruz. Adresten hurda alımı yapıyoruz. Günün her saatinde kablo hurdası satmak için bizi arayabilirsiniz. Hurda alan Pınarbaşı firmaları içinde her zaman en yüksek fiyattan kablo hurdası alan firma hurdacı firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık olmuştur. Sektörde çok fazla kablo hurdası alan firma vardır ama pek çoğu aracı firmalardır. Bu nedenle kablo hurdası satıcısına düşük kazanç bırakmaktadır. Ancak firmamız tarafından ilk elden alım yapıldığından ötürü kablo hurdası satıcısı en yüksek kazancı elde eder. Kablo hurdalarının tüm türlerini satın alıyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp