İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Perşembe hurdacı arıyorsanız firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık hizmetinizdedir. Tüm hurda türleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki tüm hurdaları satın alıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Perşembe Hurdacı

Perşembe hurdacı olarak firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık Ordu’nun ilçesi olan Perşembe’de hurda alımı yapmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız Perşembe’de da hurdalarınızı almaktan gurur duymaktadır. Hurdalarınızı satın alırken işinde uzman olan ekip arkadaşlarımız büyük bir özen ile hurdalarınız da adresleriniz den alım yaparken söküm işlemini de yapılmaktadır. Müşterilerimizden satın almış olduğumuz bu hurdaların geri dönüşüme hazırlığını oldukça geniş kapasitedeki tesisimizde yapıyoruz. Geri dönüşüm işlemini yapılırken değerli olan ve birçok ürünün yapılması için hammadde kaynağı oluşturmaktadır. Bunu yaparken de bu hurda metallerinizi geri dönüşüme gönderiyor ve birçok sektöre hammadde kaynağı sağlıyoruz. Bizlere günün her saatinde iletişim sağlayabilirsiniz.

Perşembe Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Alüminyum hurdası satmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Perşembe hurdacı firmamızca alüminyum hurdalarınız değerlendirilir. En kısa zaman zarfında hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Alınan alüminyum hurdaları en kısa zaman zarfında geri dönüşüme kazandırılır. Bu sebeple bizi aradığınızda en kısa zaman zarfında hurdalarınız hammadde olarak ekonomiye kazandırılır. Satın aldığımız alüminyum hurdaları ile hem size hem de ülke ekonomisine yarar sağlıyoruz. Tüm hurda çeşitleri için firmamız Perşembe Hurdacı ile irtibat kurabilirsiniz. Alüminyum hurdası dışında da pek çok hurda çeşidi vardır. Tüm hurda çeşitleri Perşembe Hurdacı firmamızca değerlendirilir.

Perşembe Bakır Hurdası Alan Firmalar

Bakır her alanda kullanılan metal metallerden biridir. Hayatımızın vazgeçilmezi olan makinalarda bakır önemli yer teşkil etmektedir. Özellikle motorlarda fazlasıyla kullanılmaktadır. Kullanım alanına göre pek çok bakır çeşidi bulunmaktadır. En çok karşılaştığımız soyma bakır hurdasıdır. Bunun yanı sıra yanmış bakır hurdası, külçe bakır hurdası, bakır talaş hurdası, bakır kablo hurdası, bakır boru hurdası gibi pek çok bakır çeşidi de bulunmaktadır. Bu bakır türleri elinize bulunduğunda firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık tarafından satın alınmaktadırlar. Perşembe hurdacı firmamız tarafından tüm bakır hurdası çeşitleri en yüksek fiyatlarla değerlendirilmekte ve adresten satın alınmaktadır. Demirkıran Metal Hurda firmamıza 7/24 ulaşarak bakır hurdası satışı yapabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp