İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Kurtköy hurdacı firmamız hizmetinizde olup firmamız tarafından İstanbul Kurtköy bölgesinde her çeşit hurdanız satın alınmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Kurtköy Hurdacı

Şimdilerde çok az kişinin önemseyerek yaptığı bir iş olan hurdacılık işini büyük bir özen ile yapmaktayız. İşimizi her zaman özenerek yapmaktayız. Çalışanlarımızı verdiğimiz eğitimlerde temel amacımız hiç şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Sizler bizlere ulaşarak bu üstün hizmeti alabilirisiniz. Çalışanlarımız son derce güler yüzlü ve müşteri dostudur.  Her türlü hurdanızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Sizlere en yüksek fiyatları veriyoruz. Ödemelerimizi nakit ve peşin ödüyoruz. Hurdalarınızı aldırtmak üzere bizlere ulaşmanız halinde sizlere en hızlı hizmeti vermekteyiz. Hurdalarınızı artık atık olarak görmeye son. Hurdaların değerlenme vakti geldi. Bizlere satmış olduğunuz hurdalarınız ile yeni eşya bile almanız mümkündür. Kurtköy’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız üstün hizmet sunmaktayız.

Kurtköy Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası alımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız Kurtköy Hurdacısı günün her saatinde hizmetlerini sürdürmekte ve gerek Kurtköy’de gerekse de diğer ilçelerde ve semtlerde adresten hurda alımı yapmaktadır. Hurdalarınız için bizlere gün içerisinde her saatte ulaşım sağlayarak hurdalarınızı en yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Kurtköy Tunç Hurdası Alan Hurdacı

Tunç metali bakır, kalay ve çinko alaşımından oluşan bir metal türüdür. Hurda haline gelmiş olan atıl durumdaki tunç metallerinizi satmak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Kurtköy hurdacı tarafından tunç hurdaları da dâhil olmak üzere tüm hurda türleri satın alınmaktadır. Tunç hurdası alan yerler içinde ilk sıradayız. Diğer firmalara oranla en yüksek değeri veriyor ve en yüksek değerden satın alıyoruz. Bu nedenle hurda tunç satmak için bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum metaller firmamız tarafından yüksek fiyattan satın alınmaktadır. Hurda alüminyum satışından en yüksek kazancı elde etmek istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Size bir telefon mesafesindeyiz. En kısa sürede servis imkânı ile gelip adresinizden hurdalarınızı alıyoruz. Pek çok hurda metal türü bulunmaktadır. Tamamı firmamız Kurtköy hurdacı tarafından satın alınmaktadır. Firmamız profesyonel hurdacılık hizmetleri kapsamında çalışmaktadır. Adresten hurda alımı gerçekleştirilir.

Hemen Arayın
WhatsApp