İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Küçükköy hurdacı ile iletişimin en doğru adresi firmamız ^Demirkıran Metal Hurdacılık olup tarafımızca tüm hurda türleri satın alınmaktadır. Elinizdeki hurdaları satarak para kazanmak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz.

Küçükköy Hurdacı

Küçükköy hurdacı olarak firmamız sizlerin bütün hurdalarını büyük bir Özen ile toplamaktadır. Firmamıza iletişim adreslerimizden ulaşmanız dâhilin de adresinize kadar gelerek ekip arkadaşlarımız hurdalarınızı satın almaktadır. Üstelik hurdalarınızın hepsini tek bir fiyattan değil hepsini değerinde ve en yüksek fiyatlar ile alım yapmaktayız. Özellikle bazı madenler ve elementler ülkemizde ana kaynağından çıkarılması veya dışarıdan alınması çok maliyetli olduğu için geri dönüşümü daha makul ve hesaplıdır. Bu yüzden sizlerden almış olduğumuz bu hurdaları tekrar geri dönüşüme kazandırarak maliyeti en aza indiriyoruz. Ayni zamanda çevre kirliliğinin de önüne geçmiş oluyoruz. Sizlerde bu gibi durumlara katkıda bulmak için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim adreslerinden bizleri ulaşmaktır. Firmamız sizlerin hurdasına aldıktan sonra bütün hurdalarınızın ödemesini değerinde ve peşin olarak gerçekleştirmektedir.

  • Küçükköy Çinko Hurdası Alımı
  • Küçükköy Kablo Hurdası Alımı
  • Küçükköy Nikel Hurdası Alımı
  • Küçükköy Çelik Hurdası Alımı
  • Küçükköy Krom Hurdası Alımı

Küçükköy Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum levha hurdası, alüminyum rulo hurdası, alüminyum şerit hurdası, alüminyum çeta hurdası, alüminyum trapez hurdası,  boyalı alüminyum rulo hurdası, gofrajlı alüminyum hurdası, camilik alüminyum rulo hurdası, desenli alüminyum hurdası, levha araiş alüminyum hurdası, sert ve yumuşak alüminyum hurdası, profil alüminyum hurdası, radyatör alüminyum hurdası, çelikli tel alüminyum hurdası, bakırlı petek alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, jant alüminyum hurdası satmak istediğinizde hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Küçükköy Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası varsa elinizde ve bunları satmak istiyorsanız ve Küçükköy bölgesinde ikamet ediyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız Küçükköy Hurdacısı olup demir hurdası alan firmaların balında gelmektedir. Bizi arayarak demir hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz. Küçükköy hurdacı firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Küçükköy Bakır Hurdası Alımı

Yüksek fiyatlı olan bakır hurdalarınızı satarak yüksek gelir elde etmek için bizi arayabilirsiniz. Soyma bakır, kırkambar bakır, bakır talaş, lama bakır, bakır kablo, bakır boru, bobin, külçe bakır, çubuk bakır, tel bakır, rulo bakır, levha bakır, şerit bakır hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp