İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Karamürsel hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Kocaeli Karamürsel ilçesinde hurda satmak istediğiniz zaman elinizde hangi hurda çeşidi olursa olsun firmamız Demirkıran Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

Karamürsel Hurdacı

Karamürsel , Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara bölgesinde bulunan Kocaeli ilinin yaklaşık 54.000 nüfuslu bir ilçesidir. İzmit Körfeziyle Denizi’nin de kıyısı olan Karamürsel’in il merkezine uzaklığı ise yaklaşık olarak 35 km’dir.

Demirkıran Metal Hurda firması olarak Karamürsel’de hurdacılık sektöründe en kalite hizmeti sunmak amacıyla hizmet faaliyetlerini tüm hız sürdürmekteyiz. Amacımız sadece müşteri memnuniyetini hedef alarak verdiğiniz adreste en kısa sürede olmaktır. Firmamız Karamürsel’e bağlı olan tüm mahallelerde ve bölgelerde Hurdacılık alanında tek isim olarak, yıllarca hizmet sunmaktadır. Hurdalarınızı en yüksek fiyatlardan alıyoruz. En kısa sürede verdiğiniz adreste olarak müşteri memnuniyetini yılarca korumayı başarmış nadir firmalardan biriyiz.

Alüminyum levha hurdası, bilgisayar hurdası, teneke hurdası, tufal hurdası, bakır hurdası, kepçe hurdası, çelik kapı hurdası, profil hurdası, tava tencere hurdası, çelik hurdası, lama hurdası, fabrika hurdası, kızıl talaş hurdası, beyaz eşya hurdası, antigron hurdası, kurşun hurdası, karton hurdası, alüminyum talaş hurdası, kuru akü hurdası, tel hurdası, ekstra demir hurdası, demir hurdası, çubuk hurdası, laptop hurdası, alüminyum kutu hurdası, fare yemez kablo hurdası, krom hurdası, jeneratör hurdası, inşaat hurdası, talaş hurdası, televizyon hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, kağıt hurdası, bakır talaş hurdası, sulu akü hurdası, kablo hurdası, DKP hurdası alımı yapıyoruz.

Karamürsel Alüminyum Hurdası Alımı

Karamürsel hurda alan yerler arasında birincil sıradayız. En hızlı servis ve en yüksek fiyat ile sizlere hizmet sunuyoruz. Alüminyum hurdası satmak istiyorsanız hurdacı Karamürsel Hurdacısıyla ile irtibat kurabilirsiniz. Sizlerdeki alüminyum hurdalarını satın alıyoruz ve tekrardan kullanılabilir hale getiriyoruz. Alüminyum hurdası oldukça yüksek fiyatlı olduğundan satan kişiler iyi bir gelir kazanabilirler. Alüminyum hurdalarınız için fiyat teklifi almak istemeniz durumunda hurdalarınızın fotoğrafını WhatsApp hattımızdan bizlere gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içinde fiyat teklifi iletilecektir. Sonrasında hurdalarınızı bize satmak istediğinizde de en kısa süre içinde hurdalarınızın bulunduğu yere gelerek hurdalarınız satın alınacaktır.

Karamürsel Bakır Alan Hurdacı

Karamürsel bölgesinde elindeki bakır hurdalarını satmak isteyen müşterilerimiz firmamız Karamürsel hurdacı ile iletişim kurabilir ve bakır hurdası satışı gerçekleştirebilir. Firmamız tarafından bakır hurdalarınız Karamürsel bölgesinde her adresten alınmaktadır. Bakır hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hassas terazilerimizle tartılan bakırlarınız için fiyatlandırma yapıldıktan sonra ödemesi sizlere teslim edilir ve bakır hurdaları aracımıza yüklenerek tesisimize getirilir. Bakır hurdası satmak için hiçbir zaman kaybetmeden Karamürsel hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Tüm hurdalarınız Karamürsel firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

Hemen Arayın
WhatsApp