İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

 İstanbul da KABLO ALAN Firmalar

İstanbul da Kablo Alan Firmalar Arasında Size En İyi Fiyatlandırma Yapan Hurdacı Firmanız Demir Kıran Metal.

Demir Kıran Metal Hurdacı Firmamız İstanbul da Hurda Alım İşine 1979 Yılında İstanbul Avcılarda ve Ümraniye deki  İlk Şubesiyle İstanbul Halkının

Hurdalarını Alan Firma Olarak Hurdacılık Sektörüne Girişim Yaparak Her Geçen Gün Daha Fazla Bölgede Hurda Toplama Bölgesine Ulaşmakta

Olup İstanbul da Tüm İlçe ve Mahallelerden Kablo Alan Hurdacı Firması Olarak Sizlerin Hurda Metal Malzemesini Günümüze Kadar

En Güncel Hurda Fiyatından Alarak İstanbul da Kendisine Yer Edinmiş Köklü Bir Hurdacı Firması Olarak Piyasada Tanınmış Firmalar Arasında Yerini Korumaktadır.

1979 Yılından Günümüze Kadar İstanbul Hurdacı Olarak Hurda Alan Firmamız İstanbul’da 15 Yeni Şubesi İle Hem Anadolu Yakası Hem Avrupa Yakası

Hurda Alan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını İstanbul’un Her İki Yakasında da Gerçekleştirmektedir.

İstanbul’da Hurda Satmak İçin Bulunduğunuz Bölgeden Hurda Alan Hurdacı Arayarak Bizleri Bulmanız Halinde

Hurdaların Alınacağı En Yakın Yerdeki Şubemizden Sizlere Araç ve Ekiplerimizi Yönlendirerek Sizlerin Hurdalarını Kapınızdan Sizlerin Eli Dahi

Değmeden Yükleme Boşaltma Tartım İşlerini Firmamız Bünyesinde Çalışan İşçiler Tarafından Sağlayarak Size Zahmet Vermeden Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

İstanbul da Kablo Alan Firmalar Hurda Kablo Alımı Yapan Geri Dönüşüm Firması Olarak

Her Nevi Kablo Hurdaları Gelip Adresinizden Yükleme Tartım İşleri Dahil Nakit Olarak Sizlerden Alımını Yapmaktayız.

Hurda Alımı Yapan Firma Olarak Sizlerin Hurdalarını En Güncel Hurda Fiyatlarından Almaktayız. Tartımı Yapılan Hurdaların Nakit Olarak Ödemesini

Sizlere Elden Peşin Olarak veren Firmamızı Hemen Arayın Anında Hurdaların Alınacağı Adrese Ekiplerimizi Yönlendirelim.

İstanbul da Kablo alan Firmalar Demir Kıran Metal

İstanbul da Kablo  Alan Firmalar Olarak Her nevi Kablo Hurdası Alımı Yapan Firmamız Ayriyeten Tüm Hurda Metal Alımı da Yapmaktadır.

Kablo Alan Firmalar olarak firmamız her nevi Hurda  Kablo Alımı yapmaktadır. Bunların iç kısmı Bakır ve Alüminyum iletken metallerden dış kısmı plastik’den oluşmaktadır.

Geri dönüşüm için önem arz  eden Hurda Kablolar Firmamız Tarafından Toplanıp Geri Dönüşüm için gerekli işlemlerden geçerek Bakır Metali Olarak Geri Dönüşüme Kazandırılmaktadır.

İstanbul’un tüm İlçe ve Mahallerinden Toplanan Hurda Kablolar Hem Sizlerin yükünü Hafifletmiş hem de Geri dönüşümü Yapılarak Ülkemize Ekonomik Katkı Sağlamaktayız.

Firmamız Hurda Kabloları Toplama Tesislerinde Biriktirdikten Sonra Kabloları Plastiğinden Ayrım işlemini Gerçekleştirerek Hem Plastiği Hem Bakırı Geri Dönüşüme Kazandırmaktadır.

Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda Kablo Alan Yerler Olarak Firmamız Her nevi kablo Hurdası alımı yapmaktadır.

HURDA KABLO ALAN YERLER

İstanbul da Hurda Kablo Alan Yerler Olarak Hurda Kabloları İstanbul da Tüm Semtlerden Gelip Adresinizden Almaktayız.

KABLO HURDASI ALIM

HURDA KABLO FİYATLARI

KABLO HURDASI ALIMI YAPAN FİRMALAR

KABLO ALAN FABRİKALAR

Sizlerinde hurda kablosu varsa bizimle 7/24 iletişime geçmeniz Halinde yerinde tartım yaparak en iyi fiyattan hurda kablo alımını gerçekleştirmekteyiz.

 İstanbul Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda kablo alan Yerler Arasında Firmamız Ayrıca Sürekliliği olan Kablo Hurdası Alımlarında %20 daha fazla fiyattan alımını yapmaktadır.

Hemen bizimle iletişime Geçmeniz Halinde Tüm hurda kabloların anında alımını yapmaktayız.

Ülkemizde teknolojinin ilerlemesiyle hurda kablo ayrıştırma merkezleri bulunmaktadır.

Demir kıran Metal olarak bizlerde bu tesislere sahip olan Firma  olarak Hurda Kablo alımı ve kablo hurdası ayrıştırma tesislerine sahibiz.

Biz Kablo Alan Firmalar olarak sizlerden topladığımız Hurda Kabloları  kendi tesisimizde Bakır ve plastiği ayrıştırma yaparak hem plastiğin hem bakırın geri dönüşümünü sağlamaktayız.

Kablo hurdası elektronik aletlerin bir aksamı olarak tüm elektronik aletlerde bulunmaktadır.

İstanbul’da Hurda Kablo Alımı Yaptığımız Yerler

İstanbul da her yerde alım çalışması yapan demir kıran metal  kablo Hurdası alımları için sayfamızda bulunan telefon numarasından Bize ulaşım sağlaya bilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp