İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

 

Demir Kıran Metal İstanbul Hurda Fiyatları : Hurda Demir,bakır,sarı,alüminyum,Kurşun,Çinko,Kablo,Akü,Kalay,Bronz ve Benzeri Fiyat Listesi..

Hurda Fiyatları türden türe miktardan miktara değişkenlik gösterebilir. Bunun yanı sıra her hurda firmaları da kendisine göre belirlemiş hurda fiyatlandırması yapabilirler. Bu bakımdan İstanbul hurda firmaları arasında öne çıkan demir kıran metal yüksek hurda fiyatlandırması yapan firmaların başında gelmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız az  kâr ile çok iş başarmaktadır. Demir kıran metal yüksek hurda fiyatlandırmasının yanında anında hurda alım hizmeti  ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul da tüm semt ve mahalleler için günün her saatinde hizmet veren hurdacı firmanız olarak her nevi hurdaları aynı gün içinde alıyoruz. Hurda alımlarını Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla en hızlı şekilde gerçekleştiren firmanız oluyoruz.

 Hurda Alan Firmanız Demir Kıran Metal Hurdacılık  Sizlerden Hurda Demir Başta Olmak Üzere Her Nevi Hurdanın Alımını Yapmaktadır. Güncel Hurda Fiyatları ile Demir kıran metal sizlerden Hurda Alüminyum,Kablo,Sarı,Kurşun,Bakır,Çinko ve benzeri  hurdaları piyasanın%20 üstünde alıyor. İstanbul hurdacı firmaları arasında sizlere en iyi hurda ücreti ödeyen firmanız olarak tüm hurdalar için Güncel hurda fiyatlandırması yapıyoruz.  İstanbul hurda fiyatları anlık olarak değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçmenizin daima faydası olacaktır. İstanbul Hurda Borsasında Yaşanan ani yükseliş ve inişleri bizi aramanız durumunda güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Hurda çeşitleri fiyat olarak bir diğerinden farklı olabildiği gibi miktar olarak da fiyatlarında değişim olmaktadır. Demir Kıran Metal Hurda fiyatlarını miktarına göre de  belirlemektedir. Yüksek miktarlarda olan toplu ve tonajlı hurdalar için daha yüksek ücretler ödemektedir. Sizlerde satmak istediğiniz hurdaların miktarı hakkında bize bilgi vermeniz durumlarında ekstra fiyat avantajlarımızdan yararlanmış olacaksınız. Belirli Miktarın üzerinde olan hurdalara daha yüksek ücretler ödediğimizi bilmelisiniz. Hurda alan firmanız Demir kıran metal size vermiş olduğu hurda fiyatından hurdaları adresinizden tartarak alım yapmaktadır. Adresten hurda alımı yapan firmamız sizlerden hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Sizlerde Ekstra Hurda Fiyat avantajlarımız için tercihinizi firmamızdan yana kullanıp daha fazla kâr etmiş olacaksınız.

İstanbul Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatlarını belirleyen en önemli maddelerin başında hurda miktarı ve yapılacak işçiliğin gider masrafları gelmektedir. Hurdaların taşıma ve kesim söküm işleri dahil olmak üzere yapılacak işçilik için size en iyi ücretlendirmeyi firmamız sunmaktadır. Çalışmalarına müşteri odaklı devam eden firmamız diğer hurda alımlarında sizlerden hiç bir ek ücret talebinde bulunmamaktadır. Sizlerin hurda olarak gördüğü bir çok malzemeler firmamız tarafından alınıp 2.el olarak da değerlendirilmektedir. Bu nedenle elinizdeki satmanız gereken malzemeler için firmamızın iletişim numaralarından bizi aramanızın daima size daha çok katkısı olacağını unutmamalısınız. Demir kıran metal profil,çatı sacı,sandviç panel, 2.el raf, çatı makası gibi 2.el hizmetler veriyor.

İstanbul Hurdacı Firmaları Arasında En İyi Hurda Fiyatını Hurdacı Firmamız Demir kıran Metal Hurdacılık vermektedir. Sizlerde İstanbul da Hurdayı Değerinden Satmak İçin Hurda Alan  Firmamız Demir Kıran Metali tercih ederek yüksek ücretlere hurdaları satış yapabilirsiniz. İstanbul Hurda Fiyatları Hakkında En Güncel Hurda Fiyatı Bilgisini Firmamızdan Günlük Olarak Takip Edebilir ve İstediğiniz Gün ve Zaman da Bizleri Arayabilirsiniz.

İstanbul Hurda Demir Fiyatlar

İstanbul da Hurda Demiri En İyi Fiyattan Alan Hurdacı Firmasıyız Hurdacı Firmamız Size En Güncel Hurda Demir Fiyattı Vermektedir. Hurda Demiri En İyi Fiyattan Satmak İçin Firmamızla İletişime Geçip Size En Uygun Demir Hurdası Fiyatı Alabilirsiniz. Hurda Extra Demir Fiyatları,Mahalle Hurda Demir Fiyatları,Toplama Hurda Demir Fiyatları,Profil Hurda Demir Fiyatları Olarak Sınıfına Göre Fiyatlandırma Yapmaktayız. Teneke Hurdası Fiyatları,Trapez Saç Hurda Fiyatları,Galveniz Demir Fiyatları,Gibi Hurdaları Daha Uygun Fiyattan Gelip Adresten Almaktayız. Demir Hurdası Fiyatlandırması Yaparken Demirin Et Kalınlığı ve Boyalı Boyasız Olarak da Fiyat Farkı Vermekteyiz.

Hurda Demir Fiyat Olarak Çeşit ve Sınıfına Göre Fiyat Farklılığı Göstermektedir.Teneke ve Mahalle Demir Hurdası Diğer Hurda Demirlerden Daha Düşük Fiyatlardan Alıcı Bulmaktadır. Daha Kalın Olan Exrta Demir Olarak Adlandırılan Demir Hurdası Piyasada En Pahalı Hurda Demir Olarak Alım Satım Yapılmaktadır.  Satmak İstediğiniz Demir Hurdasının Fiyatını En Doğru Kaynaktan Almak İçin Firmamızı Arayınız. Hurda Demiri Değerinden Firmamıza Satarak Daha Fazla Kar Elde Etmeniz İçin Yapmanız Gereken Hurdacı Firmamızın İletişim Numarasından İrtibat Kurmanız Olacaktır.

İstanbul Hurda Kablo Fiyatları

İstanbul da Hurda Kabloyu Gelip Adresinizden Ekiplerimiz İle Size Vermiş Olduğumuz Fiyattan Peşin Olarak Alıyoruz. Hurda Kablo Fiyatları Almak İçin İstanbul ve Civarından Bizi Günün Her Saatinde Arayabilirsiniz. Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmamız Piyasada Size En Uygun Hurda Kablo Fiyatı Verecek Firmadır. Hurdacı Firmamız Kablo Hurdasını Piyasadan%20 Daha Fazla Fiyat Vererek Sizlerin Adresine Kadar Gelip Yerinden Tartarak Kg Fiyatından Almaktadır. Kablo Hurdasını Kendi Tesisimizde Plastiğin Bakırdan Ayrıştırmasını Yapmaktayız. Sizlerden Alım Yaptığımız Hurda Kabloları Kendi İş Yerimizde Ayrıştırma Yaparak Çıkan Plastik ve Bakırları  Değerlendirmekteyiz. Hurda Kabloyu Plastik ve Bakır Olarak Değerlendirdiğimiz İçin Sizlere Daha Fazla Fiyat Veriyoruz.

İstanbul Hurda Alüminyum Fiyatı

Hurda Alüminyum Güncel Alım Fiyatlarımız İçin İstanbul Hurdacı Firmamızı Arayıp Bilgi Alabilirsiniz. Hurda Alüminyum Satmak İçin En Yüksek Fiyatı Firmamızdan Almanız İçin Bize Telefon Etmelisiniz. Hurda Alüminyum Piyasada En az bulunan  Metal Çeşitleri Arasında Olduğu İçin Piyasada Daha Fazla Fiyattan Alıcı Bulmaktadır. Yapıları İtibari İle Esnek ve Hafif Olduğundan Bir Çok Yaşam Alanlarımızda Çeşitli Yerlerde makine parçalarında kapı ve pencereler olmak üzere bir çok kullanım gereçlerinde bulunmaktadır. Esnek ve Hafif Olan Alüminyum Paslanmaz Özelliği Sayesinde Mobilya,Kapı,Pencere,Süs Eşyaları,Kap Çanak,Çatı,Gibi Birçok Alanlarda Kullanılan Metal Çeşididir. Hafif Olarak Bir Çok Yerlerde Tercih Edilen Alüminyum Fiyat Olarak Daha Pahalı Metal Çeşitleri Arasında Yer Almaktadır. Miladı dolmuş eski alüminyumları sizlerden kg fiyatından alarak tekrar dolaşıma kazandırmak için çalışıyoruz. Güncel alüminyum hurda kg fiyatları için firmamızı arayıp anında öğrenebilirsiniz.

İstanbul Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda kurşun alan demir kıran metal diğer hurda çeşitlerinde  olduğu gibi kurşun hurdalar için de size piyasanın en yüksek ücretini ödemektedir. Kurşun hurdaları her nerede olursanız olun aynı gün içinde adresinizden gelip alıyoruz. Hurda Kurşun Fiyatları,İstanbul da Hurda Kurşun Alım Fiyatları,Hurda Kurşun İstanbul Fiyatları ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi bize iletmeniz için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Hurda Kurşun alan firmamız eski ve atıl olarak depo İş yeri gibi yerlerde biriken atıl haldeki Hurda Kurşunları adresinizden kendi ekiplerince aldırmaktadır. Eskimiş ve yenisi İle değiştirilen Hurda Halindeki cami ve kutbe  Kurşunlarını piyasada en yüksek fiyattan alan hurdacı firmasıyız. Hurda Kurşun satmak İçin İstanbul ve civarından firmamızı tercih edenler ellerindeki  Hurda Kurşunları değerinden firmamıza Satışını yapabilirler. Hurda Kurşunları hassas elektronik  kantarda tartım yaparak  Kg fiyatından nakit olarak ödemesini yapıyoruz.

İstanbul Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı alımı yapan demir kıran metal her nevi hurda sarı türlerinin alımını yapmaktadır. İstanbul Hurda sarı fiyatları türden türe  miktardan miktara  fiyat olarak değişim gösterebilmektedir. Hurda Sarı fiyatlarımız İçin  firmamızı arayıp anında güncel sarı fiyatı alabilirsiniz. Demir kıran metal  çubuk sarı hurdası,  kap çanak sarı hurdası, su saati hurdası, batarya hurdası, kızıl sarı hurdası gibi sarı hurdaların alımını yapıyor. Hurda sarı çeşitleri arasında en pahalı olan kızıl sarı hurdalardır. Bu hurdalar firmamız tarafından adresinizden ekiplerimiz ile elektronik kantarda tartım yapılarak güncel kızıl sarı kg  fiyatından alınmaktadır.   Kızıl sarı hurdalar renk olarak kızılımsı bir renge sahiptir. Kızıl sarı hurdası satmak için firmamızı arayıp en güncel hurda kızıl sarı fiyatı alabilirsiniz.

İstanbul Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko fiyat olarak diğer metal hurdalar arasında en değerli hurda çeşitlerinden biridir. Hurda Çinko Alan hurdacı firmanız  Olarak Çatı Çinkosu,Gibi Hurda Çinkoları değerinden alıyoruz. Hurda çinkoyu değerinden satmak için Demir kıran metal hurdacılık firmamızla iletişime geçiniz. İstanbul da Hurda çinkoyu piyasanın%20 daha fazla üstünde  ücretlendirme yaparak  sizlerden Kg fiyatından almaktayız.  Hurda çinko Kg fiyatı olarak size en iyi ücreti demir kıran metal vermektedir. İstanbul da hurda çinko fiyatları ne kadar diye arayış içerisinde olanlar firmamız ile irtibata geçerek anında fiyat bilgisi alabilirler. Hurda  çinko kilosu ve  miktarına göre firmamız tarafından daha yüksek ücretlerde alınmaktadır. Demir kıran metal hurda çinko fiyatları İçin günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda çinko satmak için bizi arayanlar ellerindeki hurda çinkoları daima en iyi ücretten firmamıza satış yaparak daha fazla kâr ediyorlar.

İstanbul Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatlarımız İçin İstanbul ve Civarından Bizleri Arayıp Anında Fiyat Alabilirsiniz. İstanbul da Bakır Hurdası Satmak İçin Fiyat Arayışında Olan Müşterilerimiz Hemen Sitemizdeki İletişim Numaralarımızdan Bizi Arayabilirler. Her Nerede Olursanız Olun Bakır Hurdasını Firmamıza Satmak İçin Bizi Arayınız Hurdacı Firmamız Adresten Gelip Bakır Hurdasını Almaktadır.

İstanbul Hurda Paslanmaz Fiyatları

Hurda Paslanmaz Olarak Her Kaliteden Paslanmaz Hurdasını Gelip Adresten Peşin Olarak Alıyoruz. Hurda Paslanmaz Satmak İçin İstanbul da Paslanmaz Hurdası Alan Firmalar Arayışında Olan Müşterilerimiz Hurdacı Firmamızı Arayıp Tüm Paslanmaz Hurdalarını En Güncel Paslanmaz Fiyatından Satışını Firmamıza Yapabilirler. Paslanmaz Hurdası Fiyatlarımız İçin Bizi Arayıp Günün En Güncel Fiyatını Alabilirler. Paslanmaz Hurdası Olarak 304,316,310, 430,302 Kalite Olan tüm Paslanmaz Hurdasını En Güncel Hurda Paslanmaz Fiyatından Firmamıza Satabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasından Paslanmaz Hurdası Alıyoruz Her Kaliteden Paslanmaz Hurdasını Güncel Fiyattan Satmak İçin Avrupa Yakasından Bizleri Arayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakısında Paslanmaz Hurdası Satmak İçin Avrupa Yakasında Hurda Paslanmaz Alan Şubemizden Araç ve Ekip Talebinde Bulunmak İçin Bizi Arayınız. Avrupa ve Asya Yakasında Size En Yakın Hurdacı Şubemizden İstenilen Adrese Anında Araç ve Ekiplerimizi Yönlendirmekteyiz.

İstanbul Hurda Akü Fiyatları

İstanbul Hurda akü alımı yapan firmanız Demir kıran metal sulu akü ve kuru akü hurdasını en iyi ücrete adresinizden alıyor. Akü hurdası da geri dönüşüm için elverişli  hurdalar arasında yer almakta olup bir çok firma tarafından sektör içerisinde alımı yapılıyor. Demir kıran metal hurda akü fiyatı bakımından sektör içerisinde en iyi fiyatlandırma yapan firmalardan biridir. Elinizdeki satmanız gereken 2. el aküleri firmamıza satış yaparak ek gelir elde etmiş olmaktasınız. Çıkma akü hurdası alımı için adresinize kadar ekip ve araçlarımızı yönlendirerek akü hurdaları tartarak kg fiyatından alıyoruz. Sulu akü fiyatları kuru aküden daima yüksek fiyata satın alınmaktadır. Miladı dolmuş ve artık işinize yaramayan akü hurdaları ücret karşılığı günün her saatinde firmamıza satış yapabilirsiniz. Firmamız hurda akü alımında belirli miktar ve kilolar için  adresten alım hizmeti vermektedir. Görüş ve önerileriniz için bizi günün her saatinde arayıp fikir ve düşüncelerinizi bize iletmenizden memnuniyet duyarız.

İstanbul Hurda Zamak Fiyatları

Zamak Ekonomik oluşu ve kolay işlenmesi nedeniyle bir çok sektörde yoğun olarak kullanımı tercih edilen metal çeşidi olmaktadır. Kullanım araç ve gereçleri mobilya aksesuarları, bağlantı elamanları, köşe bağlantı aparatları, dekoratif aksesuarlar, mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılan metal aksesuarlardır. Elektrik ve elektronik gereçlerde olduğu gibi su tesisatı ve çeşitli ev eşyaları arasında kullanılmaktadır. Zamak geri dönüştürülebilen metal çeşidi olarak tekrar kullanıma el verişli bir maden türüdür.Demir kıran metal  miladı dolan zamak eşya ve malzemeleri sizlerden ücret karşılığı kg fiyatından alarak tekrar dolaşıma kazandırmış oluyor. Sizlerde Eski ve işlevini yitirmiş olan zamakları firmamıza ücret karşılığı satış yapabilirsiniz.

İstanbul Hurda Plastik Fiyatı

Plastik poşetlerin doğaya atıldıktan sonra en az 1000 yıl sonra tamamen çözülmesi gerçekleşir. Aynı şekilde plastik kap çanak gibi malzemeler içinde en az 500 yıl, pet şişeler içinde 400 yıl gibi süreler geçmesi gerekir. Plastikleri doğaya atmak yerine tekrar dolaşıma kazandırmak hem sizin için hem ülke ekonomisi için oldukça çok ekonomik katkı sağlamaktadır. Günümüzde bir çok nokta ve yerlerde  geridönüşüm kutuları bulunmaktadır. Bizler gelecek nesillere daha temiz bir yaşam alanı bırakmak için elimizden gelen gayreti göstermiş olmalıyız ki bir sonraki nesillere daha yaşanabilir alanlar bırakmalıyız.

Ev içerisinde bulunan atıl plastik malzemeler bu alanlarda birikimi yapılarak tekrar kullanıma kazandırılmış olmaktadır. Bu iş için ek gelir yapmak isteyenler plastikleri belirli kilo ve miktarlarda birikim yapabilir ve bunları alan kişilere satış yapabilirler. Demir Kıran Metal olarak firmamız sadece fabrika ve bu plastiği ham madde olarak işleyen yerlerin arta kalan malzemelerin alımı için hizmet vermektedir. Toplama ve evlerde birikim yapılan plastik hurdalar  için hizmet vermiyoruz. Toplu olarak poşet hurdası,çanta poşet gibi malzemeleri alıyoruz. Yüklü miktarda olan hurda poşetleri firmamız ücret karşılığı sizden nakit olarak almaktadır.

İstanbul Hurda Nikel Fiyatları

Nikel paslanmaz ve çelik gibi malzemelerin alışımı ve plakalama işlemi için kullanılır. Demir Kıran Metal Hurda Nikel alımı hizmeti vermektedir. Nikel hurdası fiyat olarak bir çok hurdanın üstünde ücretlendirme yapılmaktadır. Saf nikel hurdası için bizi arayanlar ellerindeki nikel hurdaları yüksek fiyattan firmamıza satış yapabilirler.

İstanbul Elektronik Kart Fiyatları

Demir kıran metal Bir çok Elektrik ve elektronik malzemelerin karlarını değerinden alım yapmaktadır. Bilgisayar kartları,telefon kartları,rem,ekran kartı gibi bir çok karları toplu olarak alım yapıyoruz. Teknolojinin ilerlemesi ile artık birçok makine ve robotlar bu kartlar sayesinde insan eli değmeden işlerini yerine getiren beyne sahiptir. Bunun böyle olmasının ana nedeni beyin olarak adlandırma yaptığımız kartlar sayesindedir. Bir çok kart çeşidi bulunmaktadır bu çeşitlilik olduğu kadarda fiyat olarak da aralarında farklı ücretlendirme  yapılmaktadır. Her Kartın çeşit ve türlerine göre fiyatlandırma yapılır. Demir kıran metal saf hurda kart alımı ile kalmayıp içerisinde değerli kartların olduğu tüm malzemeleri genel olarak alıp bunları kendi iş yerinde söküm yapmaktadır. Yüklü miktar ve kilolarda  Eski bilgisayar kasaları,kayıt cihazları,kumanda panoları gibi bir çok eski hurdaları tptan alım yapıyoruz. Hurda Kart Fiyatı Almanız için bize elinizdeki kartların resimlerini iletmeniz yeterli olacaktır. Belirli Adet ve Miktarın üstünde olanları alıyoruz.

İstanbul Hurda Beyaz Kağıt Fiyatları

Demir kıran metal hurda kitap ve beyaz kağıt hurdası alımı yapmaktadır. belirli miktar ve kiloların üstünde olan hurda kağıtları alıyoruz. Kitap hurdaları okul ve basım evlerinden toplu olarak alım yapmaktayız. Hurda Kitap fiyatları sayfaların  beyaz ve renkli durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Beyaz a4 kağıt hurdalar için size en iyi fiyatı sunan firmanız oluyoruz. Toplu olarak kağıt imha için firmamızı arayıp hem imha edebilir hemde bu kağıtları ücret karşılığı satış yapabilirsiniz.

İstanbul Hurda Fiyatları,Hurda Fiyat Listesi,Hurda Borsası

Hurda Demir Fiyatları

Dkp Hurda: 100/ 10

Ekstra Hurda:100/ 10

Toplama Hurda: 100/10

Hurda Bakır Fiyatları

 • Soyma Bakır: 100/5
 • Kırma Bakır:100/5
 • Külçe %98: 100/5
 • Kırkambar Bakır: 100/5
 • Bakır Talaşı: 100/5

 Hurda Sarı Fiyatları

 • Hurda Çubuk Ucu Sarı : 100/10
 • Hurda Kızıl Sarı : 100/5
 • Hurda Kırkambar Sarı : 100/15
 • Hurda Külçe Sarı :100/10
 • Hurda Radyatör Sarı :100/10
 • Hurda Alaşımlı Sarı Talaşı : 100/10
 • Hurda Su Saati : 100/10
 • Hurda Paslanmaz Krom Fiyatları
 • Hurda Krom 316:  100/20
 • Hurda Krom 304: 100/20
 • Hurda Krom 430: 100/20

Hurda Alüminyum Fiyatları

 • Hurda Tel Alüminyum:  100/10
 • Hurda Araiş Yumuşak Alüminyum: 100/10
 • Hurda Boyasız Profil Alüminyum: 100/10
 • Hurda Çatı Alüminyum: 100/20
 • Hurda Jant Alüminyum: 100/10
 • Hurda Ofset Matbaa Alüminyum: 100/20
 • Hurda Karışık Alüminyum: 100/10
 • Hurda Kutu Alüminyum: 100/20
 • Hurda Alüminyum Talaşı: 100/25
 • Hurda Sert Alüminyum: 100/20

Hurda Sökülecek Fiyatları

 • Motor Hurdası : 100/10
 • Elektrik Sayacı Hurdası :100/10
 • Trafo Hurdası : 100/10

          Hurda Kurşun Fiyatları

 • Hurda Levha Kurşun : 100/15

          Hurda Çinko Fiyatları

 • Hurda Çinko : 100/20

Diğer Hurda Fiyatları İçin Firmamızı Arayınız.

 • Bilgisayar Hurdası Fiyatları
 • Kağıt Hurdası Fiyatları
 • Plastik Hurdası Fiyatları
 • Elektronik Makine Hurdası Fiyatları
 • Kart Hurdası Fiyatları
 • Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
 • Trapez Sac,Çatı Sacı,Oluklu Sac
 • Sandviç Panel,Çatı Paneli,Düz Panel
 • Çelik Çatı Makası,Profil, ve Benzeri
 • Raf,Çıkma Raf,İkinci El Raf Alımı Yapmaktayız.
 • Konteyner,Klima,Torna Tezgahları,Gezer Köprü Vinç,
 • Komple Bina Söküm İşleri,Pimapen Kapı Pencere
Hemen Arayın
WhatsApp