İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

İkitelli hurdacı denilince akla gelen ilk firmayız. Her nevi hurdanızı yüksek değerden satın alıyoruz. Elinizde bulunan tüm hurdaları satmak için bizi arayabilirsiniz.

İkitelli Hurdacı

Hurdacı firmamız köklü bir firma olup her türlü hurdayı bünyesinde toplamaktadır. Tüm hurda çeşitlerini değerinde alarak nakit ödeme yapmaktayız. İkitelli hurdacı olarak elinizde bulunan demir hurdası, çelik hurdası, alüminyum hurdası gibi değerli metalleri almaktayız. İstanbul’un da en yakın hurdacı olarak bilinmektedir. Son yıllarda hurdacılık mesleğine ilgili oldukça fazladır. Bu ilginin en büyük sebebi ekonomiye olan katkısıdır. İkitelli hurdacısı olan firmamız firmamız her türlü fabrika hurdası sökümü yapmaktadır. Firmamızın söküm için teknolojiden yararlanılmaktadır. Firmamız işini her daim profesyonel şekilde yapmaktadır. Bakır hurdasının çeşidi oldukça fazladır. Kullanım alanları farklılık gösteren bakır piyasanın gözdesidir. Elinizde bulunan hurdaları ister adet olarak ister biriktirip toptan satabilirsiniz. İkitelli hurdacı firmamız hurdalarınızı güncel fiyattan alarak sizleri memnun etmektedir. Firmamızın Internet sitesinde yazan telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

İkitelli demir hurdası alımı

İkitelli antigron hurdası alımı

İkitelli nikel hurdası alımı

İkitelli kırkambar bakır hurdası alımı

İkitelli krom hurdası alımı

İkitelli soyma bakır hurdası alımı

İkitelli çelik hurdası alımı

İkitelli çinko hurdası alımı

İkitelli kablo hurdası alımı

Hurda Paslanmaz Alan Firmalar
İkitelli Hurdacısı

İkitelli Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası satmak için İkitelli Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. İkitelli hurdacı firmamız tarafından alüminyum hurdalarınız satın alınır. Alınan alüminyum hurdaları en kısa sürede geri dönüşüme gönderilir. Alüminyum hurdalarını toplu olarak satarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Firmamız bu konuda size aracılık etmekte ve hurdalarınızı en yüksek değerden satın almaktadır. Hurda alüminyum satmak için hiç beklemeden bizi arayın. Gelip hurdalarınızı adresinizden alalım. Günün her saatinde İkitelli Hurdacı firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

İkitelli Kurşun Hurdası Alımı

Özellikle gelişmiş ülkelerde çok fazla kullanılan kurşun mealinin geri dönüşümü de çok önemlidir. Üstelik piyasa değerinden daha yüksek fiyatlar vererek kurşun hurdalarınızı firmamız alım yapmaktadır. Piyasadan daha yüksek fiyat veren tek adres firmamızdır. Bizler ise bu kurşun hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırarak doğaya katkıda bulunmuş olursunuz. Kullanım ömrünü doldurmuş olan her türlü kurşun hurdanızı firmamıza haber vererek aldırabilirsiniz. Kurşun hurdaları sizler temas etmeden çalışanlarımız tarafından kendi özel araçlarımız ile aldırtarak sizlerin sağlığına büyük bir özen gösteriyoruz.,

İkitelli Bakır Alan Hurdacı

Hemen Arayın
WhatsApp