İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

HURDA DEMİR Alan Hurdacılar

Hurda Demir Alan Hurdacılar Olarak 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Her Nevi Hurda Alımı Yapan Firmayız.

Yüksek Fiyat Peşin Ödeme Yapmaktayız

Günümüzde Bir çok alanlarda kullanmış olduğumuz Malzeme veya yapılarda ulaşım gereçlerinde, Gemi Yapımlarında, İnşaat Yapılarında Evimizde, Bahçemizde, Hemen hemen Tüm Yaşam Alanlarımızda Eskimiş Veya Kullanım Ömrünü Tamamlamış Atıl Durumda Olan Demir Metalinin Depolarınızda veya iş yerlerinizde ki kullanılmayan Halleridir.

İstanbul Hurdacı Firmasıyız Hemen Arayın Anında Yüksek Fiyat Teklifi Alın.

Ülkemizde günlük Binlerce ton Hurda Demir Geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

İstanbul Hurdacı Alım Yaptığımız Hurdalar, Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Kurşun Hurdası, Alüminyum Hurdası, Çinko Hurdası Her Nevi Hurda Alımı Yapmaktayız.

Firmamız Tüm Hurda Metal Alımı Yaptığı Gibi Hurda Demir Alımı da Yapmaktadır.

Bizimle İletişime Geçmeniz Halinde Yerinden Hurda Demir Alımı Yapmaktayız.

Geri Dönüşümün Ana Merkezi Olan Firmamız Hurda Demirleri Kendi Biriktirme Tesislerinde Biriktirerek Gerekli Ayrıştırma İşleminden Geçtikten Sonra Geri Dönüşüm İçin Hurda Demir Eritme Ocaklarına sevkini yapmaktadır.

Hurda Demir Geri Dönüşümünü Yapan Firmamız Hem Sizlere Hem Ülkemize Ekonomik Katkı Sağlamaktadır.

Sizlerinde Fabrika dan Çıkan Hurda Demir Malzemesini Alarak Sizlerinde Yükünü Hafifletmiş Olmaktayız.

Geri Dönüşün Bir Ülkenin Olmazsa olmazıdır, Hem Ülkemize Kazanç Sağlamış Hemde Çevre Kirliliğinin Önüne Geçmiş Olmaktayız.

Ülkemizde Her Gün Tonlarca Hurda Demir Alımı Yapılmaktadır. Her Alınan Yeni Demirlerin Çoğunluğu Eski Demirler  İşlenilerek ve Belirli Aşamalardan Geçerek Geri Dönüşümünden Sağlanmaktadır.

Firmamız Eski ve Paslanmış Demir Hurdası da Almaktadır. Tüm Kesim Taşıma Bizim Tarafımızdan Yapılmaktadır. Hurda Haline Gelmiş Büyük Küçük Demeden Firmamız Sizin İsteğiniz Doğrultusunda Aynı Anda Alım Çalışmalarına başlamaktadır.

Firmamız alanında uzman kadrosuyla Hurda Demir Alımlarına Son Sürat Devam Etmektedir.

İstanbul Hurdacı Hurda Demir Fiyatları En Güncel Hurda Demir Fiyatı Hemen Arayın Bilgi Alın.

İnşaat ve Bina Yapımlarında Çıkan Hurda Demirler Firmamız Tarafından Toplanarak Alımı Yapılmaktadır.

Gerekli Yerlere Hurda Demir Toplama kasaları Koyan Hurdacılar Olarak  Düzenli Hurda Demir

Biriktirilmesi sağlanmaktadır. Bu Şekilde Hem Saha Hem Çalışma Alanları Düzenli Bırakılmaktadır.

Hurda Demir Alımı Yapan Firma

Firmamız İstanbul ve Türkiye Geneli Hurda Demir Alımı Yapan Firma olarak Hizmet vermektedir.

Hurda Demir Diğer Hurda Metal Malzemelerinden  Ayrıştırıldıktan Sonra Geri Dönüşümü Yapılarak Çeşitli Kullanım Amaçları İçin Geri Dönüşümü Sağlanmaktadır.

Hurda Demir Alımı İçin Bizimle İrtibata Geçmeniz Halinde En kısa sürede alım Çalışması Başlatmaktayız.

Hem Size Hem Geri Dönüşüme Katkı Sağlamak için Firmamız Tüm Hurda Malzemenizi Aynı Gün Yerinde Peşin Ödeme yaparak almaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Hurdacılar

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Şubeleri Bulunan Firmamız İstanbul’un Her iki yakasında da Hizmet Vermektedir. Yüksek Fiyat alımı Yapmaktayız.

Başta Ümraniye İlçesinde Hurda Toplama Biriktirme Tesisi olan firmamız Ümraniye çevresinde bulunan Sultan Beyli hurdacı, olarak Sultan beyliğinde Hurda Demir, Demir Hurdası, Her nevi Hurda Alımı Yapmaktayız.

Adalar Hurdacılar Olarak Firmamız Tüm Hurda Demir Alımı Yapmakta olup Hurda Metal Olan Her nevi Bakır, Sarı, Kurşun, Çinko, Alüminyum ve Benzeri Hurda Alımı Yapmaktayız.

Beykoz Hurdacılar Olarak Firmamız Beykoz’un Tüm Mahallelerinde Hurda Demir, Demir Hurdaları ve Alüminyum Hurdası, Bakır Hurdası, Çinko Hurdası, Kurşun Hurdası Alımını Aynı Anda Nakit Yapmaktadır,

Kadıköy Hurdacılar, Hurda Demir Alımı Yapan Firmamız Kadıköy Ve Mahallelerinde Hurda alımı Yapmakta Olup Her Nevi Hurda Haline Gelen Demirlerin Alımını Yapıyoruz

Maltepe Hurdacılar, Denince Akla İlk  Gelen Firma olarak Maltepe de Hurda Demir Alımları Son hızıyla devam etmektedir. Her nevi hurda alımı yapan firmamız bizimle irtibata geçmeniz halinde Gelip Hurda Demir olmak üzere Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Çinko Hurdası, Kurşun Hurdası, akla gelen Tüm Hurda Malzemelerin Alımını Yapmaktadır.

Hurda demir Demir Hurda Alan En Yakın Geri Dönüşüm Ofisi

Hemen Arayın
WhatsApp