İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Demirkıran Metal Hurda Akü Alımı

Akü, ulaşım sektörleri başta olmak üzere çoğu üretim sektörü içerisinde kullanılmaktadır. Bilindiği gibi akü, önemli bir enerji kaynağıdır. Bu anlamda enerji ile alakalı olan çoğu alanda akü kullanımını görmek mümkündür. Aküler tekrar tekrar kullanılabilen ürünlerdir. Tabii tekrar tekrar kullanılan akülerde önemli bir performans kaybı da oluşmaktadır. Bir yerden sonra bu aküler hurda durumuna gelmektedir. Hurda akülerin geri dönüşümü ise ileride üretilecek olan aküler için önemli bir husustur. Bilindiği gibi akü yapımında birçok madde kullanılmaktadır. Bu maddelerin kullanımı ise çoğunlukla geri dönüşümden elde edilen akü parçalarından oluşmaktadır. Zaten çoğu üretici de geri dönüşümden gelen hurda parçalarını kullanmaya özen göstermektedir.

Demirkıran Metal de hurda akü alımı yapmaya önem vermektedir. Ülke genelinden akü alımları yapan firmamız ise bu alıma ne denli önem verdiğini göstermektedir. Her türlü aküyü almaya hazır olan firmamız, hurda akü kg fiyatı olarak sizlere en yüksek fiyatı sunmaktadır.

Nerelerden Hurda Akü Alımı Yapıyoruz

Firmamızın özellikle hurda alım hizmetlerini yoğunlaştırdığı bir bölge söz konusu değildir. Zaten Demirkıran Metal firmamızın en büyük özelliği de budur. Profesyonel hurdacı firması olan firmamız, Türkiye’mizin her yerinden bu hurdanın alımını yapmaktadır. Bu da firmamızın müşterilerine verdiği önemi göstermektedir. Akü hurdasının türleri, diğer hurda türlerine göre az sayıdadır. Üstelik 2022 hurda akü fiyatları da uygun olduğundan her firma akü alımı yapabilmektedir. Bir hurdacı firmasının her yerden alım yapması, o firmanın kaliteli olduğuna bir işarettir. Çünkü, her firma ülkenin her yerinden hurda alımı yapamamaktadır. Bu anlamda Türkiye geneli hurda alımı yapan firmalar diğer firmalara nazaran tercih sırasında daha öndedir. Firmamız da bu konumda ilk tercih edilen firmalardan biri olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü akü türünün alımını yapabilen firmamız, sizlere de en yüksek fiyatı vermekte ve herkesin kazanmasını sağlamaktadır.

Adresten Hurda  Alan Hurdacılar

Demirkıran Metal, elinizde bulunan hurda durumuna gelmiş aküler belirlenmiş bir bölge içerisinden almamaktadır. Uzman ekiplerimiz elinizde bulunan aküleri adresinize gelerek almaktadır. Bu da müşteri memnuniyetimizin yüksek olmasının en büyük nedenlerinden birisidir. Türkiye geneli adresten hurda alımı yapan hurdacılar çok fazla değildir. Bu doğrultuda adresten hurda alımı yapabilen bir hurdacı ile çalışmak size büyük katkılar sağlayacaktır. En basit örnekle adresten hurda alımında, hurdalarını satacak kişiler zaman kaybetmemektedir. Bu durum da memnuniyeti beraberinde getirmektedir. Bilindiği gibi her hurdanın alımı adresten yapılabilmektedir. Firmamız da adresten hurda alımını yalnızca hurda  alımları için kullanmamaktadır. Demirkıran Metal, her hurdanın alımını adresinizden gerçekleştirmekte ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet ulaştırmaktadır.

Toplu Hurda  Alan Yerler

Yukarıda da belirtildiği gibi güncel hurda fiyatları pahalılık göstermediğinden her firma hurda alımı yapabilmektedir. Akü hurdasının alımı yapan hurdacıların birçoğu da toplu bir şekilde hurda haline gelmiş akü alımı yapmaktadır. Firmamız da toplu bir şekilde akü alımı yapan firmalardan biridir. Firmamız; hurda sulu akü, hurda kuru akü, hurda küçük akü türlerini toplu bir şekilde alabilmektedir. Zaten Demirkıran Metal, toplu alımları öncelikli olarak yapmaktadır. Öncelikli olarak toplu hurda alımı yapmamız, düşük tonajlı hurda alımı yapmadığımız anlamına gelmemektedir. Her miktardan hurda tarafımızca sorunsuz bir şekilde alınmaktadır. Kurulduğu günden bu yana her kesime hitap etmeye çalışan firmamız, bu arzusunu devam ettirmekte kararlıdır. Gün geçtikçe daha da gelişen firmamız ile çalışmak sizler için en doğru tercih olacaktır.

Hemen Arayın
WhatsApp