İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

İstanbul Fatih ilçesinde bağlı Haseki semtinde firmamız Haseki hurdacı siz müşterilerimizin her çeşit hurdasının alımını yapmaktadır. Elinizde bulunan hurda türlerini değerlendirmek için bizi arayabilirsiniz.

Haseki Hurdacı

Bulunduğumuz çevrelerin temiz kalmasının en büyük nedeni hiç şüphesiz kullanılan malzemelerin tekrardan geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Ülkemizde her yıl milyonlarca hurda geri dönüşüm ile kullanıma kazandırılmaktadır. Bu sayede çevre temizliği ve ekosistemin bozulmaması için büyük adımlar atılmış olur. Bu sürekli devam ettirebilmek amacı ile Haseki hurdacı firmamız bütün hocalarımız piyasaya göre daha yüksek fiyatlardan almaktadır. Üstelik hurdalarınızı aldıktan sonra ödemelerinizi peşin olarak gerçekleştirmektedir. Birçok sektörde bazı hurdalar hammadde olarak kullanılmaktadır ve bunların hammadde olarak kullanılması ülkemizin maliye bakımından daha az masrafa girmesini sağlamaktadır. Sizlerde ülkemiz adına bir şeyler yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızın iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik adres bilgilerinizi bıraktığınızda ekip arkadaşlarımız sizlerin ayağına kadar gelmekte ve hurdalarınızı kendi araçlarımız ile almaktadır. Aldığımız hurda türleri olarak;

  • Haseki çinko hurdası alımı,
  • Fatih Haseki krom hurdası alımı,
  • Haseki kurşun hurdası alımı,
  • Fatih Haseki alüminyum hurdası alımı,
  • Haseki demir hurdası alımı,
  • Fatih Haseki bakır hurdası alımı,
  • Haseki çelik hurdası alımı sıralanabilir.

Haseki Çelik Hurdası Alımı

Bir alaşım ürünü olan çeliğin ana hammaddeleri karbon ile demirdir. Sağlamlığı nedeniyle pek çok alanda kullanılan çelik metali de herhangi bir sebeple hurda haline gelebilir. Hurdaya dönüşmüş olan çelikler çöp olarak nitelendirilmemeli paraya çevrilmeli ve geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Bu kapsamda en yüksek fiyatlandırmayı yapan firmamız ile iletişime geçilmelidir.

Haseki Bakır Hurdası Alımı

Firmamız Haseki hurdacısı elinizde bulunan tüm bakır hurdası türlerini satın almaktadır. Lama bakır hurdası, külçe bakır hurdası,  levha bakır hurdası, bakır talaş hurdası, bobin hurdası, rulo bakır hurdası, şerit bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, yanmış bakır hurdası, tel bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kablo hurdası, çubuk bakır hurdası, vs. için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda nikel fiyatlarını öğrenmek istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından tüm hurda nikel türleri satın alınmaktadır. Anot ve şablon olarak iki türe ayrılan nikel hurdalarınız en yüksek değerden satın alınmaktadır.

Haseki Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum rulo, alüminyum çeta, boyalı alüminyum rulo, camilik alüminyum rulo, levha araiş alüminyum, profil alüminyum, çelikli tel alüminyum, ofset matbaa alüminyum, alüminyum levha, alüminyum şerit, alüminyum trapez,  gofrajlı alüminyum, desenli alüminyum, sert ve yumuşak alüminyum, radyatör alüminyum, bakırlı petek alüminyum, jant alüminyum için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp