İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Demir Kıran Metal Geri Dönüşüm Bina Hurdası Alan Türkiye’nin Lider Firması Olarak Hurda Metal Alımı Yapmaktayız. Hemen Bizi Arayın Size En Uygun Hurda Fiyatı Verelim.

İstanbul ve Türkiye Geneli Geri Dönüşüme ve Kentsel Yapılaşmaya Giren Binalardan Çıkan Hurdaların Alımını Yapmaktayız.

Hurda Alan Hurdacı Şirketimiz Geri Dönüşüm Olan Tesis Hurdası,Bina Hurdası,Okul Hurdası,Fabrika Hurdası ve Benzeri Yapıların Hurdalarının Alımını Yapmaktadır.

Geri Dönüşüme Giren Yapılardan Çıkan Hurda Demir ve Atık Durumdaki Profil Demir Hurdası İnşaat Yıkım Demir Hurdasının Alımını Yapmaktayız.

PVC Hurdası Pimapen Hurdası Cam Kapı Pencere Olan Hurdaların Alımını ve Sağlam Olan Kapı Pencerelerin de Değerinde Alımını Yaparak Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Geri Dönüşüm Yapılan Yapılardan Çıkan Hurda Alüminyum Olarak Alüminyum Pencere Hurdası Alüminyum Kapı Hurdası,Alüminyum Profil Hurdası,Alüminyum Olan Hurda Durumundaki Tüm Metallerin Alımını Yaparak Geri Dönüşümünü Sağlamaktayız.

Geri Dönüşüm İçin Yıkılacak Bina,Fabrika,Okul, Hastane, Gibi Yapıların Aydınlatma İçin Kullanılan Kablolar da Sökerek  Geri Dönüşümünü Yapmaktayız.

Yıkım Yapılacak Yapılarda Bulunan Kablolar Tekrar Kullanıma Uygun Olmadığı İçin Hurda Kablo Haline Gelmektedir.

Firmamız Toplanan Sökülen Kabloları Kendi Tesisinde Biriktirerek Toplu Halde Kablo Kırım Makinesinde Plastiğin Bakırdan Ayrımını Yapmaktadır.Kablo Plastiğinden Ayrılan Bakır Hurdası Bakır Olarak Plastik Hurdası Plastik Geri Dönüşümü Olarak Tekrar Kullanım İçin Geri Dönüşümü Yapılmaktadır.

Bu Alanlarda Bolca Bulunan Diğer Hurda Çeşitleri Çinko Hurdası,Kurşun Hurdası ve Kağıt Hurdası Olarak da Alımını Yaptığımız Hurdalar Bulunmaktadır.

Geri Dönüşüm Bina Hurdası

Demir Hurdası

Bakır Hurdası

Kurşun Hurdası

Kablo Hurdası

Çinko Hurdası

Paslanmaz Hurdası

Yıkım Hurdası

Alüminyum Hurdası

İkinci El Alım Yaptığımız Malzeme Olarak Kullanıma Uygun Olan Malzemeleri Geri Dönüşüm Yapılan Yapılardan Alımını Yapmaktayız.

Plastik Hurdası Olarak da Hurda Plastik Alımı Yapmaktayız Bu Yapılarda Bulunan Plastikten Olan Geri Dönüşüm İçin Uygun Olan Plastiklerin de Alımını Yapmaktayız.

Geri Dönüşüm Bina Hurdası Lider Hurdacı Firmamız Sizlerin Hurdalarını Daima Piyasa Değerinin Üstünde Alım Yapmaktadır.

Demir Kıran Metal Hurdacılık İstanbul da  Tüm Semtlerden Hurda Alımı Yapmaktadır.Alımını Yaptığımız Hurdaları Kendi Tesisimizde Biriktirerek Gerekli Ayrıştırmaları Yapmaktayız.

Biriken Hurdaları Tesisimizde Ayrıştırma Yapmaktayız. Tüm Hurdaları Ayrı Ayrı Alanlarda Birikimini Yapıyoruz.Sizlerden Alım Yapacağımız Hurdaları Çeşidine Ve Türüne Göre Fiyatlandırma Yapmaktayız.

Bakır Hurdası,ve Kablo Hurdası Daha Yüksek Fiyattan Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleridir.Bu Hurdaları Ayrı Tartım Yaparak Size Daha Yüksek Fiyattan Ödeme Yapmaktayız.

Tüm Hurdaların Alımını Yaparken Hurdayı Kendi Çeşidine Göre Ayrım Yapmaktayız Bu Şekilde Daha Kazançlı Olarak Hurda Satımı Yapmış Olmaktasınız.Hurdaları Değerinden Satmak İçin Bizimle Tanışmanızdan Memnuniyet Duyarız.

İstanbul da Geri Dönüşüm  Hurdası Aldığımız Yerler

Ataşehir 

Avcılar

Bağcılar

Bahçelievler

Bakırköy

Başakşehir

Bayrampaşa

Beşiktaş

Beykoz

Beylikdüzü

Beyoğlu

Büyükçekmece

Çatalca’da

Çekmeköy

Esenler

Esenyurt

Eyüp

Fatih

Gaziosmanpaşa

Güngören

Kadıköy

Kâğıthane

Kartal

Küçükçekmece

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sarıyer

Silivri

Sultanbeyli

Sultangazi

Şile

Şişli

Tuzla

Ümraniye

Üsküdar

Zeytinburnu

Türkiye de Geri Dönüşüm Hurdası Alımı Yaptığımız Yerler

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Hemen Arayın
WhatsApp