İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Gemerek Hurdacı firmamız Demirkıran metal siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Sivas hurdacı firması alt kolu olarak Gemerek ilçesinde her türlü hurda alımı yapılmaktadır.

Gemerek Hurdacı

Sivas’a bağlı olan bu ilçe, il merkezinin güney batısında yer alır. Karasal iklimin hakim olduğu ilçede hurdacı hizmeti devam ediyor.

Sağlam ve uzun ömürlü olan metaller, mobilyadan otomobile, süs eşya yapımından inşaat sektörüne kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. İmalat ve üretim sınıfında hizmet veren şirketler ve fabrikalar, atık haline gelmiş olan metalleri hurda fiyatları ile alım yapan firmamıza satabilir. Hurda alan yerler, fiyatlandırma işleminin yanı sıra özel servis hizmetiyle kolay çözüm seçeneği sunuyor.

Fabrika ve imalathane gibi büyük çaplı üretim gerçekleştiren hurdacılar, atık metalleri sınıflandırmalıdır. Firmamız en yakın hurdacı metal fiyatlarını uygulayabilmek için metalleri sınıflandırmaktadır. Motor, makine, akü ve benzeri hurdaların alımında ise hurdacı özel fiyat uygulaması vardır. Hurda fiyatları piyasaya göre belirleniyor. Hizmetlerimizi genel olarak şöyle sıralayabiliriz;

 • Gemerek’te bakır hurdası alımı
 • Gemerek’te soyma bakır hurdası alımı
 • Gemerek’te yanık bakır hurdası alımı
 • Gemerek’te bakır kablo hurdası alımı
 • Gemerek’te alüminyum hurdası alımı
 • Gemerek’te krom hurdası alımı
 • Gemerek’te nikel hurdası alımı
 • Gemerek’te çinko hurdası alımı
 • Gemerek’te demir hurdası alımı
 • Gemerek’te çelik hurdası alımı
 • Gemerek’te kablo hurdası alımı

Gemerek Hurda Alan Yerler

Sivas Gemerek ilçesinde hurda alan yerler arasında il sıradayız. Alüminyum gibi ve bakır gibi metallerden oluşan hurdaları hurda alan yerler borsanın verilerini dikkate alıyor. Borsa günlük fiyat verir ve bu günlük fiyatlar hurdacılar tarafından güncel bir şekilde uygulanır. Fiyat belirlerken en yakın hurdacı fiyatlarına nazaran en yüksek rakamları ön planda değerlendiriyoruz. Perakende hurdacı alım fiyatlarında kilo fiyatı, toptan alımlarda ise ton fiyatı belirlenmektedir. Yüksek miktardaki hurdalar için ‘özel hurda fiyatları’ listesi uygulanmaktadır.

Kablo, elektronik eşya, bilgisayar ve benzeri kategorilerde hurdaları hurda alan yerler alıyor. Bu geri dönüşebilen hurdaları satmak isteyenler bizi arayabilir. Hurdacılar fiyat listemizde her türlü metal ve sektörümüzde alımı yapılan eşyalar yer alıyor. En yakın hurdacı tesislerimizde de alım işlemi gerçekleşiyor. Özellikle perakende hurdaların alımı yerinde gerçekleşiyor. Biriken hurdaları kolay bir şekilde satmak isteyenler için hurdacı şirketimiz güncel bir şekilde alım hizmeti sunuyor.

Gemerek Hurda Fiyatları

Bakır, sarı ve alüminyum gibi metaller, demire göre daha pahalıdır ve hurda fiyatları listesinin başında yer alır. Özellikle bakır en pahalı hurdalardan biridir ve hurda alan yerler için değerlidir. Kablonun içerisinde ve motorların içinde bolca bakır bulunur. Kablodan ayrılan ve motor içerisinden çıkarılan bakırlar için ‘borsa hurdacılar bakır fiyatları’ uygulanabilir. Kablodan

Hemen Arayın
WhatsApp