İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Gelibolu Hurdacı firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık siz değerli müşterilerimizin her çeşit hurdasını satın almaktadır. Elinizde bulunan tüm hurdalar için Çanakkale’nin her ilçesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çanakkale hurdacı firmamızı bakır, pirinç, bronz, krom, çinko, çelik, alüminyum, soyma bakır, kırkambar sarı, kablo, makine, akü, motor gibi tüm hurda çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.

Gelibolu Hurdacı

Hurdacılar geri dönüşümün görünmez yüzü olsalar da, geri dönüşümün katalizörleri olarak görülmelidirler. Geri dönüştürülebilir malzemeleri toplayıp birbirinden ayırarak hem atık hem de ekolojik sorunların önüne geçerler. Örneğin küresel ısınmaya karşı mücadelede insanlığın hizmetindeki en önemli savaşçıdırlar. Biz de bu sektörde üzerimize düşen görev ve sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Önceliğimiz çevreyi ve doğayı korumak için geri dönüşümde kendimizi geliştirmek. Gelibolu’da bir hurda bayisi olarak müşterilerimize hizmet veren firmamız, her zaman müşteri memnuniyetine yönelik hizmet vermektedir. Çanakkale Gelibolu’nun hurda bayiliğini yapan firmamız sayesinde elinizde ki hurdalarınızı kapınıza kadar gelip alma hizmeti de sunmaktayız. Çanakkale Gelibolu hurda firmaları arasında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Gelibolu’daki hurda fiyatına kıyasla kesin bir fiyat söylemek tamamen yanlıştır. Çünkü hurda fiyatları her dönemin koşullarına göre değişebilmektedir. Bu lokasyonda hurda fiyatı anlık olarak güncellenir.

Gelibolu Hurdacı
Gelibolu Hurdacı

Gelibolu Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Hurda bakır, her türlü endüstride kullanılabilen mükemmel bir elektrik iletkenidir. Bu bağlamda 2022 yılında bakır hurda fiyatı diğer hurda türlerine göre biraz pahalıdır. Soyulmuş bakır hurdası, yassı bakır hurdası, yanmış bakır hurdası, Kırkambar bakır hurdası gibi bakır hurda alımı firmamız tarafından en yüksek fiyattan satın alınmaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, büyük tonajlı alımlar satımlar da müşterilerine ek bir fiyat avantajı da sunmaktadır. Gelibolu da bakır hurdası geri dönüşümünde deneyimli bir firmayız.  Bakır alan Gelibolu hurdacı firmamızı arayarak tecrübeli hizmetlerimizden sizde yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Gelibolu Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası özellikle ağır sanayide çokça kullanılan bir hurda türüdür. Sanayi sektöründe alüminyuma olan talep devam ediyor. Bu anlamda  alüminyum hurdalarının geri dönüşümü sanayi sektörü için oldukça önemlidir. Firmamız ayrıca dünyanın her yerinden alüminyum hurda tedarik etmekte ve bu hurda için müşterilerimize piyasa fiyatları sunmaktadır. Sanayi sektörü için alüminyumun devamlılığı olmalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak şirketimiz, alüminyum hurdalarını dökme olarak da satın alabilmekte ve müşterilere kilogram hurda alüminyum fiyatı bazında diğer tüm hurda bayilerinden daha yüksek bir fiyat sunmaktadır.  Alüminyum arabalar, profiller, alüminyum baskı artıkları, orta işler, pistonlar için nakit ödüyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp