İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Fatsa hurdacı firmamız Demirkıran Metal hurdacılık hurda piyasasının önde gelen firmalarından biridir.  Türkiye genelinde her ilde ve Ordu’nun her bölgesinde her adresten hurda alımı yapıyoruz. Profesyonel hurdacılık hizmetleri ile hareket ediyor ve müşterilerimize en yüksek kazancı sağlıyoruz.

Fatsa Hurdacı

Fatsa hurdacı firmamız tüm hurda türlerini satın almaktadır. Demir, bakır, krom, çelik, nikel, vs. tüm metal türleri ile beyaz eşya, radyatör, klima, kombi, motor gibi elektronikler de satın alınmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı atıl hale gelmiş olan makinelerinizin değerlendirilmesinde sizlerin yanında olan Demirkıran Metal Hurdacılık ile elinizde bulunan makine hurdalarını kısa süre içinde gelire çevirebilirsiniz. Diğer hurda türlerinde de olduğu gibi makine hurdalarınızı da adresinizde teslim alıyor ve ödemesini de nakit olarak sizlere takdim ediyoruz.

Fatsa Alüminyum Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız Fatsa Hurdacısı tarafından alüminyum hurdaları satın alınmaktadır. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum boru hurdası, alüminyum levha hurdası, alümin yum jant hurdası, alüminyum kutu hurdası en çok bilinen alüminyum hurda çeşitleridir. Demirkıran Metal ile irtibata geçerek tamamını yüksek değerden satabilirsiniz. Geri dönüşüme gönderilen alüminyum hurdaları en kısa sürede hammadde olarak tekrar piyasada ilgili alanlara dağıtılmaktadır. Böylece ülke ekonomisine büyük katkılar verilir.

Fatsa Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası satışlarınızdan yüksek gelir elde etmek istediğinizde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fatsa Hurdacı firmamız tarafından Ordu ili genelinde her ilçede bakır hurdası alımı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Tüm alanlarda kullanımı bulunan bakır özellikle sanayide, süslemede, otomotivde ve diğer her alanda ana madde olarak kullanılmaktadır. Çok kullanımdan ötürü hurda haline gelen bakır metalleri fazlasıyla ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda bakır hurdası satmak istediğinizde bize ulaşım sağlayarak hurdalarınızı satabilirsiniz.

Hurdacı firmamız tarafından yedi gün yirmi dört saat her adresten bakır hurdası alımı gerçekleştirilmektedir. Fatsa hurdacı olarak bakır hurdalarınız için en iyi ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Bu Böylelikle siz müşterilerimizin en yüksek kazancı elde etmesini sağlıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, bakır kablo hurdası, bakır boru hurdası, soyma bakır hurdası, yanmış bakır hurdası ve diğer tüm türleri için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp