İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Demirkıran Metal Hurda firması olarak İstanbul da bulunan Edirnekapı semtinde Edirnekapı Hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Hurda alım sürecini profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz.

Edirnekapı Hurdacı

Edirnekapı, İstanbul şehrinde bulunan ve İstanbul da en çok bilinen semtlerden biridir. İstanbul Edirnekapı Hurdacı arayışında olan kişilerin aradıkları hizmeti tam olarak bulamamasından Demirkıran Metal Hurda olarak Edirnekapı hurdacısı olarak hizmet vermekteyiz.

Demirkıran Metal Hurda olarak sizlerin elinde bulunan tüm hurdaları satın alabiliriz. Bu süreç tamamıyla profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu süreçte hurda satımı yapan müşterilerimizin hurdalarına en yüksek fiyatı vermekteyiz ve bu sayede müşterilerimizin iyi miktarlarda para kazanmasını hedeflemekteyiz. Demirkıran Metal Hurda olarak sizlere bir telefon uzağınızdayız. Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Aldığımız hurda türlerinden bazıları şunlardır;

  • Demir hurdası alımı
  • Bakır hurdası alımı
  • Alüminyum hurdası alımı
  • Çelik hurdası alımı
  • Krom hurdası alımı
  • Nikel hurdası alımı
  • Çinko hurdası alımı
  • Kablo hurdası alımı
  • Pirinç hurdası alımı

Edirnekapı Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası alımı yapan firmamız Demirkıran hurda metal sizlere hizmet vermekte ve bakır hurdalarınızı satın almaktadır. Elinizdeki bakır hurdalarınızı satmak için bizi arayabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde personellerimiz en kısa sürede adresinize gelerek bakır hurdalarınızı alacaktır. Bakır hurdası fiyatlarını öğrenmek için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Hurda bakır türlerinin tamamı için bize ulaşabilirsiniz. Soyma bakır, kırkambar bakır, külçe bakır, bakır kablo, bakır talaş, vs. tüm bakır türleri için bizi arayabilirsiniz.

Edirnekapı Alüminyum Hurdası Alımı

Grimsi gümüş renkte olan alüminyum metali hurdaya dönüştüğünde firmamız ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Alüminyum hurdalarınızı satmak için günün her saatinde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.  Alüminyum hurdasının tüm türleri için bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. En kısa sürede adrese servis sağlıyoruz.

Edirnekapı Hurdacı Telefonu

Hurdacı firmamız Edirne kapı Hurdacısı Demirkıran Metal Hurdanın telefonuna sitemizden bakabilir ve telefonumuzu günün her saatinde arayabilirsiniz. Gün içerisinde her saatte telefonlarımızdan bize ulaşarak tüm hurda türlerinizi değerlendirebilirsiniz. Edirnekapı en yakın hurdacı firması olarak hizmet sağlıyoruz. Yine tüm hurdalar için 2022 hurda fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp