İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Çayırova Hurdacı

Çayırova Hurdacı Olarak Bu Bölgesinden  Hurda Demir, Hurda Kurşun, Hurda Kablo,Hurda Bakır,Hurda Alüminyum ve Her Nevi Fabrika Yıkım Hurdası Almaktayız.

Çayırova Hurdacı Olarak İkinci El Olarak da  Bu Bölgeden Makine ve İkinci El Olarak Satmak İstediğiniz Tüm Malzemelerin Alımını Yapmaktayız.

Hurda Alan Hurdacı Firması Arıyorsanız Firmamız Hurda Alımlarında Sizlere En Uygun Fiyat Teklifleri Sunmaktadır. Çayırova ve Civarında Hurda Alımı Yapan Firmamız Sizlere Daima En Uygun Teklifleri Sunmaktadır.

Çayırova da Demir Hurdası Başta Olmak Üzere Bakır Hurdası Krom Hurdası Alım ve Satımı Yapmaktayız.

Çayırova Hurdacı Hurda Alım

DEMİR HURDASI

Kocaeli Gebze Bölgelerinden Her Noktadan Hurda Alımı Yapmaktayız.Hurda Alımını Size En Uygun Fiyat dan Almakta Olan Firmamızı Arıyarak Bilgi Alabilirsiniz.

BAKIR HURDASI

Bakır Hurdasını En Güncel Fiyattan Almaktayız Bakır Hurdası Satmak İçin Hemen Firmamızı İletişim Bölümünden Arayın.Hurda Bakır Alan Şirketimiz Hurda Bakır Alımında Hassas Elektronik Kantarlarla Tartı Yaparak Sizlere En Uygun Fiyattan Ödeme Yapmaktadır.

KROM HURDASI

Hurda Krom ve Hurda Paslanmaz Alan Gebze,Kocaeli ve Çayırova Civarında Yerinde Tartı ve Yerinde Ödeme Yaparak Sizlerden Krom Hurdasının Alımını Yapmaktayız.Kocaeli ve Gebze Civarından Her Nevi Krom Hurdası ve Paslanmaz Hurdasının Alımını Yapmaktayız.

KURŞUN HURDASI

Kocaeli  Gebze ve Çayırova da Kurşun Hurdası Almaktayız.Hurda Kurşunları Alarak Kendi Tesisimizde Biriktirme Yaparak Gerekli Ayrıştırmadan Sonra Geri Dönüşüm Ocaklarına Göndermekteyiz.

ALÜMİNYUM HURDASI

Hurda Alüminyum Almaktayız.Alüminyum Hurdalarını Kalitesine Göre Fiyatlandırma Yapmaktayız.Beyaz Alüminyum Hurdası, Külçe Alüminyum Hurdası,Profil Alüminyum Hurdası ve Her Nevi Hurda Alüminyum Alımlarımız Mevcuttur Hemen Bizi Arayın Aynı Gün Alım Çalışmalarına Başlayalım.Kocaeli Gebze Çayırova da Alüminyum Alan Firmayız.

KABLO HURDASI

Kocaeli Gebze ve Çayırova da Kablo Hurdası Almaktayız.Hurda Kabloları Toplayarak Kendi Tesisimizde Bakır ve Plastiğin Ayrıştırmasını Yapıyoruz Hem Bakırın Hem Plastiğin Geri Dönüşümünü Yaparak Tekrar Kullanımını Sağlamaktayız.Hurda Kablo Dış Kısmı Plastik İç Kısmı Bakırdan Olduğu İçin Gerekli Hassas Terazilerde Bakır ve Plastiğin Ayrımını Yaparak Bakır Oranını Tartarak Yüzde Kaç Bakır Oranı Varsa Bakır Fiyatından Ödemesini Yaparak Hem Sizlerin Daha Uygun Fiyata Kablo Hurdasını Almış Hem Geri Dönüşüm Yaparak Ülkemize Ekonomik Katkı Sağlamış Oluyoruz.

SARI HURDASI

Kocaeli Gebze ve Çayırova Civarında Hurda Sarı Alımı Yapıyoruz.Hurda Prinç Sarı Batarya Sarı Hurdası,Çubuk Sarı Hurdası,Hurda Vana Sarı,Hurda Makine Sarı Parçaları Dahil Tüm Sarı Hurdalarının Alımını Yapmaktayız.

İKİNCİ EL ALIM SATIM

Depo Raf Sistemleri
Depo Raf Sistemleri

İkinci El Olarak Mutfak Ekipmanları,Otel Malzemesi,Çatı Sacı,Profil,Krom Tezgahlar,Atölye Makineleri,Delici Tezgahlar,Kesim Büküm Makinesi,Ve Akla Gelen Jeneratör,Komprasör ,Gibi Malzemelerin Alımını Yapmaktayız. Tüm Çalışır Tonajlı Makineler Üretim Yapan Makineler,

İNŞAAT MALZEMESİ ALIM SATIM

Hurda Alımı Yapmakla Birlikte Kullanıma Uygun Olan İnşaat Malzemelerinin Alımını Yapmaktayız.

SANDVİÇ PANEL

Sandviç Panel Almaktayız Sandviç Panel Alan Firmamız Her Nevi Alüminyum Panel Demir Saclı Panellerin Alımını Yapmaktadır.Gerekli Söküm ve Taşıma İşlerini Firmamız Yapmaktadır Siz Arayın Biz Gelelim.

MAKİNE HURDASI ALIM 

Makine Hurdası Alımı Yapmaktayız Her Tonajdan Makine Hurdasının Alımını Yapmaktayız.

Çayırova da Hurda Aldığımız Yerler

  • AKSE MAHALLESİ
  • ATATÜRK MAHALLESİ
  • CUMHURİYET MAHALLESİ
  • ÇAYIROVA MAHALLESİ
  • EMEK MAHALLESİ
  • İNÖNÜ MAHALLESİ
  • ÖZGÜRLÜK MAHALLESİ
  • ŞEKERPINAR MAHALLESİ
  • YENİ MAHALLESİ
Hemen Arayın
WhatsApp