İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Samsun Çarşamba hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Firmamızca Samsun’un Çarşamba ilçesinde tüm hurdalarınız satın alınmakta ve bunlar geri dönüşüme kazandırılmaktadırlar.

Çarşamba Hurdacı

Masrafların artmasıyla birlikte hurdacı hizmeti, her firma için ‘ek gelir’ imkanı önemli bir konu haline geldi. Hurdacılık sektörü bu imkanı bütün firmalara sunuyor ve kişisel servis çözümleri sunuyor. Firmamız perakende hurda alımı da yapıyor ve bu alımlar firmanın tesislerinde gerçekleşiyor.

  • Metalik hurdalar, plastikler ve kağıtlar, hurdacıların aldığı hurda çeşitleridir. Metalik özelliğe sahip olan hurdalar:
  1. Eski veya yeni demir parçalar, demir eşyalar,
  2. Kullanılmış alüminyum eşyalar veya alüminyum parçalar,
  3. Sarı
  4. Eski veya yeni bakır parçaları,
  5. Motorlar,
  6. Aküler,
  7. Elektronik eşya parçaları,
  8. Çinko, krom ve nikel gibi metallerdir.

Pratik alım seçenekleriyle hurdacılık bu gün herkesin ekonomisine katkı sağlıyor. Ham madde sağlamak suretiyle ülke ekonomisine katkı sağlayan bu sektör, herkes için hurda satış imkanı sunuyor.

Çarşamba Hurda Fiyatları

Metal hurda kategorisinde değerlendirilen bütün metaller ham madde fabrikalarına gönderiliyor. Bu metallerin günlük fiyat listesi ise Metal Borsası’nın verilerine uygun şekilde güncelleniyor. Güncelleme işleminde ‘en yüksek hurda fiyatları’ politikası takip ediliyor. Metal fiyatlarının yükselmesi durumunda biz de Demirkıran Metal olarak fiyatları yükseltiyoruz ve müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Dövizin artması ile birlikte ülkemizde hurdacılığa olan rağbet arttı. Fabrikalar maliyeti düşürmek ve aynı kalitede ürün üretmek için ham maddeyi bizden alıyor. Çarşamba hurda alan yerler, bu şekilde herkes için gelir kaynağı oluşturuyoruz ve ekonominin zor zamanlarında ham madde imkanı oluşturuyoruz.

Çarşamba Hurdacı Telefonu

Hizmet kalitesi her sektörde olduğu gibi hurdacılar sektöründe de ilk önemli maddedir. Servis hizmetinin kalitesi, yük araçları ve hizmet programının kalitesi önemlidir. Bin kilo yani 1 ton ve yukarısında hurda alımlarında ücretsiz servisimiz hizmet sunmaktadır. Ücretsiz servisimiz yerinden hurda alımı yaparak fabrika ve büyük işletmeler için ‘pratik nakliye imkanı’ sunuyor. Ödemelerimiz güncel olmakla birlikte müşterinin beklentilerine uygun rakamlarla gerçekleşiyor. Telefonumuzu sitemizden bulabilirsiniz.

Demirkıran Metali ‘hurda satışı’ için aradığınız zaman satmaya karar verdiğiniz atıkların hurda sınıfına girmesi gerekiyor. Hurda sınıfına girmeyen metaller veya plastikler satın alınmamaktadır. Bu sebeple Çarşamba en yakın hurdacı müşteri hizmetlerimize net bilgiler vermelisiniz ve satmak istediğiniz hurdalar hakkında doğru bilgiler vermelisiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp