İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Beykent hurdacı firmamız Beylikdüzü Beykent semtinde ve diğer tüm bölgelerde hurdalarınızı hurda borsasındaki en yüksek fiyatlardan satın almaktadır. Elinizde bulunan tüm hurdaları satmak için Demirkıran Hurdacılık firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beykent Hurdacı

Beykent hurdacı olarak bu bölgedeki bütün hurdaları yüksek bir fiyattan alan neredeyse tek firma olma özelliğine sahiptir. Öncelikli amacımız ülkemizde oldukça az bulunan veya ana kaynağından ayrılması oldukça zor ve meşakkatli olan madenlerin toplanarak geri dönüşüm ile kullanıma kazandırmaktır. Bunu yapmamız da ki amaç ise ülkemizin ham madde için harcanan maliyeti en aza indirmektir. Aynı zamanda birçok hurda türü veya bu hurdaların içerisindeki madenler ülkemizdeki birçok sektörde hammadde kaynağı olarak kullanılmamaktadır. Bu yüzden buralarda kullanılan hammaddeler geri dönüşüm ile kazandırılır tekrardan kullanıldığında ülkemizin dışa bağımlılığı da azalmış olur. Bu yüzden Beykent hurdacı bu bölgedeki bütün hurdaları ya en yüksek fiyattan almakta ve geri dönüşüme göndermektedir. Sizlerde ülkemiz adına bir şeyler yapmak isterseniz tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz den bizlere ulaşmaktır.

Beykent Krom Hurdası Alımı

Krom hurdalarınızın satışı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından krom hurdalarınızın alımı yapılmaktadır. Sağlam bir metal türü olan krom pek çok alanda kullanılmaktadır. En yüksek fiyatlı metal hurdalarından da biridir. Bu nedenle hurdaya dönüştüğünde firmamızı arayarak bunları paraya çevirebilir ve yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Beykent Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum metal türlerinden biridir. Saf halde de bulunup kullanımı olan bu metal türü periyodik tabloda da yerini almaktadır. Kullanım alanında çeşitli nedenlerle kullanılmaz duruma gelebilir. Bu sebeple alüminyum hurdası olan alüminyum metali hurdacılara satılarak paraya çevrilebilir. Firmamız tarafından alüminyum hurdalarının alımı yapılmaktadır. Elinizde oluşan alüminyum hurdaları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Beykent Bakır Hurdası Alımı

Bakır oldukça yüksek fiyatlı bir metaldir. Hurdacılık sektörünün temel ürünü sayılabilir. Bu nedenle bakır hurdalarınızı değerlendirin. Bunun için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır kablo hurdası, bakır boru hurdası, bobin hurdası, külçe bakır hurdası, çubuk bakır hurdası, tel bakır hurdası, rulo bakır hurdası, levha bakır hurdası, şerit bakır hurdası firmamız tarafından satın alınmaktadır.

Beykent Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun, sık kullanılan metallerden biridir. Firmamız Beykent Hurdacı tarafından hurdaya dönüşmüş olan alüminyum metalleri alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Elinde alüminyum hurdası olan müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir ve alüminyum hurdalarının satışını gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde her saatte her tür hurda için firmamız Beykent Hurdacı ile irtibata geçebilirsiniz.

Beykent Çelik Hurdası Alımı

Çelik hurdalarınızı satmak için firmamız Beykent Hurdacı’yı arayabilirsiniz. Demir karbon alaşımı sonucunda oluşan çelik metali meydana gelmektedir. Alaşıma ayrıca krom ya da krom da konulabilmektedir. Böylece paslanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Firmamız Beykent Hurdacı tarafından çelik hurdalarınızın tamamı satın alınmaktadır. Gerek Beykent semtinde gerek diğer bölgelerde çelik hurdası satmak için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp