İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Beşyüzevler hurdacı firması için arayışta olduğunuzda karşınıza firmamız çıkmaktadır. Tüm hurdaların satın alımını ve geri dönüşümünü yapan firmamız sizlere 7/24 profesyonel hurdacılık hizmetleri sunmaktadır.

Beşyüzevler Hurdacı

Hurdacı firması olarak Bu bölgedeki bütün hurdalarınızı büyük bir özen ile satın almaktayız. Çevrenizde bulunan kullanım ömrü dolmuş veya artık kullanılmayan eşyalarınızı hurda olarak satıp para kazanabilirsiniz. Hurdanın kullanım türü veya miktarı fark etmeksizin firmamız hurda alımı yapmaktadır. Üstelik firmamız sizden almış oldu bu hurdaları tek tek ayrıştırarak geri dönüşüme göndermektedir. Geri dönüşüm ile dışarıdan alınması veya ana kaymağından çıkarılması maliyetli olan hurdalarınızı ülkemizin tekrar kullanabilmesi için kullanıma kazandırmaktadır. Aynı zamanda bu hurdaların çevreye direkt olarak bırakılması doğanın ve ekosistemin bozulduğundan dolayı oldukça zararlıdır. Her yıl milyonlarca hayvan doğaya bırakılan bu hurdalar yüzünden hayatını kaybetmektedir. Bu gibi olayların olmaması için firmamız ülkemizin de ekonomik açıdan kalkınması için bütün hurdalarınızı oldukça yüksek fiyatlardan alarak sizleri geri dönüşüme teşvik etmektedir.

Beşyüzevler Krom Hurdası Alımı

Krom hurdası satmak istiyorsanız, elinizde krom hurdası varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm krom hurdası türlerinizi satın almaktayız. Bizi aradığınızda krom hurdalarınızı almak için en kısa sürede adresinize geliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tüm hurdaları firmamız tarafından satın alınır.

Beşyüzevler Çinko Hurdası Alımı

Çinko hurdası satmak ya da çinko hurdası fiyatı öğrenmek için firmamız Beşyüzevler Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Çok fazla alanda kullanılmakta olan çinko metallerinizi hurd ahaline geldiğinde piyasadaki en yüksek değerden satın alıyoruz. Size bir telefon kadar yakınız.

Beşyüzevler Alüminyum Hurdası Alımı

Çelikli tel alüminyum, alüminyum levha, desenli alüminyum, boyalı alüminyum rulo, gofrajlı alüminyum, alüminyum çeta, radyatör alüminyum, profil alüminyum, sert ve yumuşak alüminyum, camilik alüminyum rulo, jant alüminyum, ofset matbaa alüminyum, bakırlı petek alüminyum, alüminyum trapez,  alüminyum rulo, alüminyum şerit satışı için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Beşyüzevler Kurşun Hurdası Alımı
  • Beşyüzevler Demir Hurdası Alımı
  • Beşyüzevler Kablo Hurdası Alımı

Beşyüzevler Bakır Hurdası Alımı

Kırkambar bakır hurdası, lama bakır hurdası, bobin hurdası,  bakır boru hurdası, külçe bakır hurdası,  yanmış bakır hurdası, tel bakır hurdası, bakır talaş hurdası, soyma bakır hurdası, levha bakır hurdası, şerit bakır hurdası, bakır kablo hurdası, rulo bakır hurdası, çubuk bakır hurdası için bize gün içerisinde her saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beşyüzevler Çelik Hurdası Alımı

Hurda çelik satmak için firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Çelik hurdalarınızı sizlerden satın alıyor ve geri dönüşüme gönderiyoruz. Yeniden ham çelik haline gelen metaller kullanılabilir duruma getiriliyor. Firmamız ile iletişime geçerek çelik hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp