İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Başçiftlik Hurdacı

Başçiftlik hurdacı, Tokatta faaliyet gösteren Demirkıran Metal Hurdacılık firması kapsamında üretilen bir kurum olmaktadır. Piyasada talep görmeyen hurdaların da alımını yüksek fiyattan yapan kurum, bu kapsamda şehrin refahını yükseltmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca kurum, son zamanlarda Başçiftlik ilçesinde istihdam azlığı sebebiyle yaşanan nüfus azalışının da giderilmesine çalışmaktadır.

Elinizde bulunan her türden hurdanın satış işlemi için kurum numarasını arayabilirsiniz. Genellikle bireyler kullanılmayan hurdaların değerinin farkında olmuyor, maddi fayda sağlayabilecekken onları çöpe atıyorlar. Bu yanlışı yapmadan; Demir, bakır, krom, kurşun, nikel ve b. hurdaları kısa sürede paraya çevirebilirsiniz.

Başçiftlik Hurda Alan Firmalar

Başçiftlik ilçesinde hurdalar, genellikle düşük fiyattan ve zor koşullarda satılmaktadır. Fakat Demirkıran Metal Hurdacılık olarak bu zorluğu gidermekte ve hurdaların alımlarını yüksek fiyattan yapmaktayız. Başçiftlik hurda alan firmalar arasında hizmet kalitesinden dolayı liderliğini sürdüren Demirkıran Metal Hurdacılık, genellikle aşağıdaki hurdaların alımını yapmaktadır:

  • Motor hurdası
  • Bakır kablo hurdası
  • Antigron hurdası
  • DKP hurdası (diğer adıyla sac hurdası olan bu metal hurdası, en kaliteli hammadde unvanına sahiptir)
  • Extra demir hurdası

Firmanın alım listesi kapsamında belirtilen hurdalardan daha niceleri mevcut olmaktadır. İstenilen bilgi alımı için 7/24 aktif olan Demirkıran Metal Hurdacılık numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Başçiftlik’te Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Eğer siz de kurşun hurdasına sahipseniz, bu hurdayı hemen şimdi piyasadaki en yüksek fiyattan satabilirsiniz. Başçiftlik’te kurşun hurdası alan hurdacı olarak faaliyet göstermemiz her daim hizmetimizden yararlanabilmenize olanak sağlamaktadır. Genellikle piyasada 20-25 TL arası değer gören kurşun külçesi, Demirkıran Metal Hurdacılık tarafından en yüksek değerden satın alınmaktadır.

Ayrıca Başçiftlik hurdacılık hizmeti sunan Demirkıran Metal Hurdacılıktan önce ülkemizde kullanılan kurşun sadece yurtdışına pazarlanabilmekteydi. Fakat şimdi firma sayesinde miktar ve konum farketmezsizin her daim kurşun satım işleminizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Başçiftlik Hurdacı Numarası

Başçiftlik’te bulunan hurdalarınızın satım işlemi için telefon numaramızı aramanız yeterli olmaktadır. Demirkıran Metal Hurdacılığın sunduğu Başçiftlik hurdacı numarası sitede yer almaktadır. Günün her saatinde firmamızı arayarak gereken bilgileri temin edebilirsiniz.

Başçiftlik hurdacı hizmeti sunan Demirkıran Metal Hurdacılık sayesinde ilçe istihdam kazanmakta ve şehrin sürdürebilirliği artmaktadır.

Hemen Arayın
WhatsApp