İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

ANKARA HURDACI

Ankara Hurdacı Firmaları arasında sizlerin çözüm ortağı olan Demir kıran metal sizlere kesintisiz hizmet sunmakta olup fabrika yıkım ve söküm işlerinizi yapmaktadır.

Hurda alan geri dönüşüm firmanız olarak Ankara da tüm toplu hurdaları sizlerin adresinden nakit olarak kg fiyatından alıyoruz.  Türkiye’nin Lider Hurdacı Firması Sizlere En Uygun Fiyattan Hizmet Sunmaktadır.Firmamız Fabrika Bozumu,Fabrika Yıkımı Yaptığı Gibi Tüm Fabrika Malzemelerini Değerinden Almaktadır. Hizmet Anlayışımız Müşteri Memnuniyetini Kendisine Misyon Edinmiş Firma Olarak  Türkiye de Hizmet Vermektedir.Hem Hurda Olarak Hem Kullanıma Uygun Tüm Değerli Malzeme Çatı Makası,Çelik Konstrüksiyon,Soğutucu Grupları,Makineler,Rafların Alımını Yapmaktayız. Firmamızın Hizmeti Hem Hurda Alımı Hem Hurda Olmayan Kullanıma Uygun Değerli  Malzemelerin Alımını Yapmaktayız.

Başlıca Raf Ağır Yük Rafı,Chiller Grubu,Sandviç Panel,Elektrik Panoları,Regülatör,Jeneratör,Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,,Vinç,Portif,Torna Tezgahları,Başta Olmak Üzere Tüm Kullanıma Uygun Ekipmanların Alımını Yapmaktayız. Firmamız Hem Hurda Alımı Yaptığı Gibi Hem Diğer Malzemelerin de Alımını Yaparak Tek Bir Firma İle Sizlerin Tüm Hizmetlerini Tek Firma Olarak Yerine Getirmekteyiz. Ankara Hurdacı Olarak da Bu Bölgeden ve Civarından Hurda Alımı Yapmaktayız. Aldığımız Hurdalar Demir Hurdası,Hurda Bakır,Hurda Kurşun,Hurda Sarı, Hurda Kablo,Hurda Alüminyum,Hurda Krom,Hurda Çinko Alımı Yapıyoruz.

Sizlerin Hurdalarını Alarak Geri Dönüşümünü Yaparak  Hem Sizlerin Yükünü Hafifletiyoruz.Hem Sizlere Hem Ülkemize Katkı Sağlamış Oluyoruz. Türkiye Geneli Hizmet veren Geridönüşüm Firmamızı Her Nerede Olursanız Olun Arayın Sizlere En Uygun Teklifimizi Verelim.Daha Güvenilir ve Daha Karlı Çıkmak İçin Hemen Bizi Arayın. Kablo Hurdasını Size En Uygun Fiyattan Alarak Geri Dönüşümünü Yapmaktayız. Kendi Tesisimizde Kablo Hurdasının Plastik ve İletken Metalden Olan Bakırın Plastikten Ayrımını Yaparak Bakır ve Plastiğin Geri Dönüşümünü Yapmaktayız. Kendi Kablo Kırım Tesisimizde Gerekli Ayrıştırıcı Makinelerle Bakırın Plastikten Ayrıştırmasını Günlük 15 Ton Kablo ve Bakır Ayrıştırmasını Yapmaktayız.

Ankara  Hurdacı

Ankara  Hurdacı Hurdacılık Yapan Firmamız Sizlere 7/24 Hurda Alım Hizmeti Sunmaktadır.Hurda Alımında Hassas Elektronik Kantarlarda Tartımını Yaparak Sizlere En Uygun Anlaştığımız Fiyattan Ödemesini Yapmaktayız. Türkiye’nin Lider Geri Dönüşün ve İkinci El Alım  Firması Olarak İster Kilogram İsterseniz Gerekli Keşifleri Yaparak Sizlere Genel Olarak Tüm Hurda ve Satmak İstediğiniz Malzemelere Toplam ve  Genel Teklif Sunmaktayız. Sizlerde Tesisinizi ve Genel Olarak Tüm Fabrika, Okul, Lojman,Hastane Gibi Yerlerin Hurda Malzemelerini Satmak İçin Bizi Araya Bilirsiniz.

Ankara da  Hurda Aldığımız Mahaller

Ankara da Sadece Hurda Alımı Yapmaktayız İkinci El Malzeme hizmet vermiyoruz.

Akyurt Hurdacı
Altındağ Hurdacı
Ayaş Hurdacı
Bala Hurdacı
Beypazarı Hurdacı
Çamlıdere Hurdacı
Çankaya Hurdacı
Çubuk Hurdacı
Elmadağ Hurdacı
Etimesgut Hurdacı
Evren Hurdacı
Gölbaşı Hurdacı
Güdül Hurdacı
Haymana Hurdacı
Kalecik Hurdacı
Kazan Hurdacı
Keçiören Hurdacı
Kızılcahamam Hurdacı
Mamak Hurdacı
Nallıhan Hurdacı
Polatlı Hurdacı
Pursaklar Hurdacı
Sincan Hurdacı
Şereflikoçhisar Hurdacı
Yenimahalle Hurdacı
Hemen Arayın
WhatsApp