İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Alüminyum kutu hurdası alan firmalar ya da fabrikalar aradığınızda hurdacı firmamız Demirkıran Metal Hurdacılık hizmetinizde olup tüm hurda alüminyum kutuları satın alır. Tüm hurda çeşitleri için hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Kutu Hurdası

Alüminyum kutu hurdalarının alımını yapan bir firma olarak hem hurdalarınızı paraya dönüştürmenize yardımcı olurken hem de geri dönüşüme destek olmaktayız. Alüminyum kutular; teneke olan içecek kutuları ya da konserve kutularıdır. Bu kutular doğaya bırakıldığında çevreye ciddi zararlar vermektedir.

Geri dönüşüme önem veren profesyonel bir hurda firması olarak bu noktada tüm alüminyum kutu hurdalarınızın alımlarını değerinde fiyatlarla almaktayız. Bir telefon kadar uzak olan firmamız, talebiniz doğrultusunda hurdalarınızı adresinize gelerek almaktadır. Aynı zamanda tüm hesaplama teslim sırasında yapılarak ödemeniz de anında nakit olarak yapılır.

alüminyum kutu hurdası
alüminyum kutu hurdaları

Kutu Alüminyum Hurdası Fiyatları

Alüminyum kutu hurda fiyatları diğer alüminyum hurdalarına göre daha düşük fiyatlı hurdalardır. Ancak bu hurdaların fiyatları birçok özelliğine bakılarak personellerimiz tarafından hakkaniyetli bir şekilde belirlenir.

Hurdanın fire oranı, alüminyum içerisinde farklı bir karışımın olup olmadığı gibi birçok detaya bakılır. Bu detaylara göre hurdalarınız kaç kilo ise birim fiyat üzerinden hurda kilosu çarpılarak size ödememiz gereken ücret ortaya çıkar. Burada önemli olan kutu alüminyum kutuların ağırlığıdır.

İstanbul Alüminyum Kutu Hurdaları Alan Yerler

İstanbul ili genelinde alüminyum kutu hurdası alan firmalar aradığınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum kutu hurdalarınız İstanbul’un her bölgesinde en yüksek değerden satın alınarak geri dönüşüme kazandırılır ve yeniden hammaddeye dönüştürülür.

İstanbul alüminyum kutu hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için yine firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Günün her saatinde bizi arayabilir ve hurda fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sadece İstanbul ilinden değil Kocaeli, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, vs. illerden de alüminyum kutu hurdalarının alımı gerçekleştiriyoruz. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

İstanbul’da bulunan 38 ilçenin hepsinden de bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınız için adresinize geliyor ve yerinde tartım işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışındaki illerde tonajlı hurda alımı için servis düzenliyoruz. Yani alüminyum kutu hurdalarınız tonajlı olması halinde diğer illerden firmamızı arayabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp