İstanbul Hurdacı Telefonu – Güncel Hurda Fiyatları – Adresten Hurda Alımı
7/24 Hurda Alımı
Nakit Hurda Alımı

Almus Hurdacı

Tokat’ın en meşhur ilçesinde bulunan Almus hurdacı, Demirkıran Metal Hurdacılık tarafından hizmet kapsamında sunulmaktadır. Ücretlerin ödenmesinden, hizmet hızına kadar her etken yüksek kalitede, profesyonel ekip tarafından halledilmektedir. Bireyler, işe yaramaz olarak nitelendirilen hurdalardan beklentilerinin üstünde para kazanabilmektedir. Zira Demirkıran Metal Hurdacılık, hurdaları piyasadaki en yüksek fiyattan satın almaktadır.

Tokat’ın Almus ilçesi hurda fazlalığı ile bilinmektedir. Bu da doğal olarak şehrin kirliliğini artırmaktadır. Bu kirliliği desteklememek için hurdalarınızı çöpe atmayarak, Demirkıran Metal Hurdacılığa satabilirsiniz. Miktarı farketmezsizin her hurda firmamız tarafından en hızlı şekilde alınmaktadır.

Almus Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Almus hurdacı bakır hurdası alımı en yüksek fiyat kapsamında gerçekleştirilmektedir. Her yıl azalmaya devam eden bakırın değeri genellikle çoğu birey tarafından bilinmemektedir. Elinizde bulunan bakırın net fiyat bilgisini almak için bizlerle, sitemizde bulunan telefon numarası kapsamında iletişime geçebilirsiniz.

Genel olarak Almus ilçesinde faaliyet gösteren Demirkıran Metal Hurdacılık sizlerden aşağıda belirtilen bakır türlerini satın almaktadır:

 • Soyma bakır hurdası
 • Kırkambar bakır hurdası
 • Kırkambar kırma bakır hurdası
 • Bakır katot hurdası
 • Bakır filmaşin F8 hurdası

Almus hurdacılık belirtilen bakırların farklı türlerini de satın almaktadır. Sadece sahip olduğunuz bakırın fotoğrafını Whatsapp vasıtasıyla kuruma göndermeniz gereken bilgiyi almanıza olanak sağlayacaktır.

Almus Hurdacı Alüminyum Hurdası Alımı

Diğer hurdalardan farklı olarak Alüminyum hurdası genellikle sayıca azlık teşkil etmektedir. Bu azlık kapsamında Almus hurdacılık sizlerden alüminyum hurdasını en yüksek fiyat çerçevesinde satın almaktadır. Çevreye oldukça fazla zarar verebilecek potansiyele sahip alüminyum hurdasını satarak para kazanabilir ve çevre temizliğine katkı sağlayabilirsiniz.

Almus hurdacı alüminyum hurdası alımı kapsamında satış işleminizi en yüksek fiyattan gerçekleştirmek için firmamızı aramanız yeterli olmaktadır.

Almus hurdacı hizmeti sunan Demirkıran Metal Hurdacılığın aralık ayında güncellenen alüminyum fiyat tablosu bu şekildedir( fiyatlar sürekli değişmektedir, fiyat bilgisi için telefon edebilirsiniz):

 • Alüminyum Bronz talaşı Cu75-80 – 75,00 TL
 • Alüminyum klima radyatörü – 60,00 TL
 • Araiş levha Alüminyum – 37,00 TL
 • Jant Alüminyum – 37,50 TL
 • Folyo Alüminyum – 34,00 TL
 • Boyalı levha Alüminyum – 32,00 TL

Belirtilen fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Şayet net fiyat bilgisi almak istiyorsanız kurumla iletişime geçmeniz gerekecektir. Almus hurdacı olarak 7/24 hizmet sunuyor, hurdalarınızı yüksek fiyattan satın alarak size ve çevreye katkı sağlıyoruz.

Hemen Arayın
WhatsApp